Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2011. 20:30 
Naslov:  Re: Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako netko na osnovu slike moze reci da je interijer ocajan??! Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castbreeder
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2011. 20:41 
Naslov:  Re: Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sta drugo rec na ovakav vrh kreativnosti?
Meni je tako nesta zivi ocaj i zahvaljujuci ovoj galeriji nemam uopce potrebu ici tamo da bi ocjenio uredenje. Atmosfera ce mozda i biti ugodna.
Dok se nekom drugom isto to uredenje mozda i moze svidati, meni tolika kolicina umjetnih materijala u tom prostoru nalik na cekaonicu koja se naziva kako se u ovom slucaju naziva katastrofalno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2011. 21:03 
Naslov:  Re: Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, zivi vam je ocaj, ali zasto onda imate potrebu pljuvati po tome? i redovito se nade hrpica takvih ko vi... tj, nije mi jasno, kad netko nesto ne voli ili mu se ne svida zasto onda ima potrebu se zadrzavati na tom topicu?!
meni kad se nesto ne svida, ni ne otvorim taj clanak, a kamo li da bi komentirao. briga me...

druga je stvar kad se trose gradski novci, kad je nesto javni interes sviju gradana, ... ali ovo je covjek ulozio svojih xy novaca, uredio kako je htio ili kako su mu predlozili strucnjaci, a vrijeme ce pokazati da li je napravio dobar potez ili ne. a ako je i ako s vremenom to postane in mjesto i npr pusta se glazba koju ti volis, sve se bojim da neces barem jednom otici tamo. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castbreeder
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2011. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto tako ne vidim koja je potreba slijepo braniti bilo, sto je stavljeno na javni portal. Ako je vec tako, onda treba biti svjestan da ce se naci i pozitivnih i negativnih komentara bilo da su opravdani ili ne opravdani.
Ili su ovakvi clanci stvari za jacanje vlastitog ega, gdje je dozvoljeno samo pretjerano i bezrazlozno hvaljenje?
Ali ja se bzvz cudim kada se vecina ljudi drzi one "everything's amazing no one's happy"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2011. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet priča o nekom trudu, ulaganjima i sl. Kog boli patak koliko je novaca i živaca netko u nešto uložio!? Jel zadnjih godina gradom hoda neka skupina manijaka koji puškama i pajserima tjeraju ljude da otvaraju lokale? Mislim da je bitan samo krajnji rezultat koji u ovom konkretnom slučaju, malo koga oduševljava. Neki imaju malo drugačije kriterije i ne zadovoljavaju se otvaranjem još jedne birtije u nizu i hvale uzduž i poprijeko jer je to otvorio prvi košija, kum, rođak, jebač...

Nepotrebni su neki senzacionalistički naslovi o nečemu toliko običnom. Wink Čak i ne kažem da loše izgleda, naprotiv, ali ništa posebno. Birc ko i svaki drugi. O glazbenim usmjerenjima neću, a još manje o odabiru prezentera. Latino? Revolucionarno, nema šta! I još k tomu selektiran od strane matorog koji je do nedavno nabijao komercijalu po Bastionu. Hvala, ali ne hvala.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2011. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam bila, ali po ovome što vidim na fotkama uređenje je očajno, po mom ukusu. Niđe veze.

Bravo Bravo
ako nisi bila tamo nemoj pizdit bez veze... Wink


I na fotkama se vidi uređenje, ne moram ići tamo da vidim kakvo je. Nije li cilj ove teme i fotografija da ljudi imaju nekakav preview?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2011. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
ok, zivi vam je ocaj, ali zasto onda imate potrebu pljuvati po tome? i redovito se nade hrpica takvih ko vi... tj, nije mi jasno, kad netko nesto ne voli ili mu se ne svida zasto onda ima potrebu se zadrzavati na tom topicu?!


Kako ću znati sviđa li mi se ako ne otvorim topic, pogledam fotke,, pročitam komentare?

Dino8090 je napisao/la: ›
meni kad se nesto ne svida, ni ne otvorim taj clanak, a kamo li da bi komentirao. briga me...


Znači, smije se komentirati samo ako će komentar biti pozitivan? što ne kažeš...
Dino8090 je napisao/la: ›
druga je stvar kad se trose gradski novci, kad je nesto javni interes sviju gradana, ... ali ovo je covjek ulozio svojih xy novaca, uredio kako je htio ili kako su mu predlozili strucnjaci, a vrijeme ce pokazati da li je napravio dobar potez ili ne. a ako je i ako s vremenom to postane in mjesto i npr pusta se glazba koju ti volis, sve se bojim da neces barem jednom otici tamo. Wink


Šta mene ili bilo koga drugoga briga koliko je čovjek uložio novca ni hoće li mu se to isplatiti. Mene kao čitatelja ovog portala samo zanima što se događa novog u gradu; zbog toga sam o otvorila temu i zbog toga komentiram.
I gdje si pročitao da ja neću nikad otići tamo bude li mi se, npr, sviđala glazba? Ja sam samo napisala da mi se ne sviđa interijer. I to imam pravo napisati i reći i zaboli me neka stvar što ti misliš da se to ne može zaključiti na temelju fotke. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2011. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ Bila danas, vidjela tko je vlasnik i odmah mi se zgadilo mjesto. Al na stranu to, uređenje na fotografiji idejnog projekta izgleda puno ljepše nego uživo. Što se tiče stolica i ostalih stvari, ništa što već nije viđeno.

Što se tiče ILLY kave o kojoj sam već pisala da je najbolja, ali je kao i svaku drugu treba znati napraviti, mogu samo zaključiti da je ne znaju napraviti i da ne dobijete količinu kave koju biste trebali dobiti (konkretno sam dobila pola one mini šalice kao kavu s mlijekom - na moru će vas pitati veliku ili malu, al' ni za malu količinu nikad nećete dobiti ovako minijaturnu količinu). Moj je frend naručio produženu sa šlagom i dobio je hladnu kavu, šalica je bila onak jedva mlaka! A konobar? Vrhunac ljubaznosti - ne očekujem ništa posebno, al brate, ne moraš mi bacati kavu na stol pa nisam neki pas kojem baciš kost, prema svom se psu odnosim s više ljubaznosti i poštovanja. E da, glazba - extra tiho svirao otvoreni radio. Nox je na zahvalnom mjestu odvojen i zavučen od ostalih kafića, al nažalost nema zraka nit najmanje i ona sparina ubija. Toliko od mene, ostalo zaključite sami... Mene ovo mjesto više neće vidjeti to je i više nego 200% sigurno.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roberto91
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2011. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko je vlasnik,sto ti se zgadilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivanaOO7
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2011. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pintin decko je napisao/la: ›
hvala bogu klub bez cajki,odlicno je bilo na otvorenju Wink
a i ime ti je do jaja Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2011. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roberto91 je napisao/la: ›
A tko je vlasnik,sto ti se zgadilo


hmm, nebitno za javnost tko je vlasnik i što mi se zgadilo, lika jednostavno ne mogu smisliti iz nekih svojih razloga... al' i to bih čak prožvakala da je kava stvarno dobro napravljena i količinski Illy kava.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: