Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2011. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obozavam ove hatere sto sjede doma ispred monitora i jedu govna. I uvijek isti nickovi pljuju po svemu i svima. Gospodo otvorite nesto kad ste toliko pametni. :p

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bez varanja pinta
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2011. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prekrasan lokal ,prekrasan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Karla-OS
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2011. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Obozavam ove hatere sto sjede doma ispred monitora i jedu govna. I uvijek isti nickovi pljuju po svemu i svima. Gospodo otvorite nesto kad ste toliko pametni. :p
Slažem se u potpunosti s tobom.....već mi se povrača od ovakvih licemjernih,zavidnih i ljigavih ljudi koji jedva dočekaju da pljuju po nečemu!!!!!!Lokal je stvarno prekrasan,vidi se da su se ljudi stvarno potrudili i napravili nesto stvarno posebno...Svaka im čast i želim im puno uspjeha!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2011. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uskoci su bili... posebna dimenzija, stratiste.

Ovo izgleda pristojno, dosta prostora, kontam da je preko dana jos bolje sjediti u dvoristu [nema buke].

Ima li free wifi? Bilo bi to bas pristojno mjesto za naci se s nekim, popricati poslovno...a za tako nesto treba wifi ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zelja
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2011. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ninaa je napisao/la: ›
Najobičnija birtija čiji je interijer vjerovatno osmišljavao sam vlasnik misleći da je to neki fensi lokal ako u ime doda Lounge bar.

Bolje da je ostao Uskoci.


NIje sam osmisljavao interijer.

A sto se tice Lounge dijela, tako je ispocetka i zamisljen, kao mjesto gdje mozes na miru popiti kavu/cugu, uz ne preglasnu i preagresivnu glazbu. Nema lezajeve, koji cesto budu u lounge barovima, ali imas udobne garniture, i dizajnerske stolice na kojima je gust sjediti... http://passiondecor.blogspot.com/2009/12/pantone-stolica-kameleon-stolica.html

I ja bih volio da su ostali Uskoci, ali zakoni fizike ne dopustaju dva objekta na istom mjestu, pa eto..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zelja
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2011. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Uskoci su bili... posebna dimenzija, stratiste.

Ovo izgleda pristojno, dosta prostora, kontam da je preko dana jos bolje sjediti u dvoristu [nema buke].

Upravo to, dvoriste. Nema buke, klinaca niti ikakvog prometa. A opet si u Tvrdji...
Citat: ›
Ima li free wifi? Bilo bi to bas pristojno mjesto za naci se s nekim, popricati poslovno...a za tako nesto treba wifi ;-)

Pretpostavljam problem s operaterom/paricama... valjda ce se brzo rijesiti....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jupiter
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2011. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Obozavam ove hatere sto sjede doma ispred monitora i jedu govna. I uvijek isti nickovi pljuju po svemu i svima. Gospodo otvorite nesto kad ste toliko pametni. :p


Hvala! ne razumijem cemu tolko pljuvanje po lokalu i opcenito po dobrim stvarima u ovom gradu -.- bolje da ste odvojili guzicu od stolice i oči s monitora i došli vidjeti kako sve to skupa izgleda, pa bi onda mogli prigovarat i pricat gluposti, iako mislim da bi to tad bilo cisto podizanje vlastitog ega..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2011. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O kakvoj glazbi pričamo i tko su prezenteri?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2011. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako nema klinaca?!Bila sam sinoć i sve je puno klinaca baš kao i u Barki! Sviđaju mi se oba prostora zaista i pohvala na otvorenju novih kafića s nešto malo više mjesta i zraka!!! Glazba sinoć u Noxu lagani latino što je po meni minus, ali možda je to baš cilj kluba - sjedenje, pričanje i pijuckanje..... Prostor je stvarno ok. Klinaca ima svugdje, ali dobro i oni moraju izlaziti Smile)))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2011. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SheOs je napisao/la (Pogledaj post): › Kako nema klinaca?!Bila sam sinoć i sve je puno klinaca baš kao i u Barki! Sviđaju mi se oba prostora zaista i pohvala na otvorenju novih kafića s nešto malo više mjesta i zraka!!! Glazba sinoć u Noxu lagani latino što je po meni minus, ali možda je to baš cilj kluba - sjedenje, pričanje i pijuckanje..... Prostor je stvarno ok. Klinaca ima svugdje, ali dobro i oni moraju izlaziti Smile)))


Pa nek ima i mlađih,šta bi trebao stalno gledati one protrule lažne braniteljčine valjda? Tih ocvalih mafijaških smradova mi je dosta već. U Noxu je sinoć bilo mladih uglavnom 20-25,26 godina i nije loše,a u Barki je sinoć bila ekipa 25+. Da,bio je lagani latino ali bilo je relativno glasno ali nije sinoć bio nikakav party,običan dan. Sviđa mi se i unutra,šteta što je malo to će zimi biti krcato. Možda su i pretjerali s lakiranim parketom,to će se brzo uništit. Šteta što izvana izgleda isto kao i Uskoci a iznutra sasvim druga priča,valjda će se i to promijeniti. Btw. konobarice su ajme...ali kokteli baš i ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2011. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): › si probala u planet coffie kavu?


Probala sam kavu u Os u svakom kafu na području centra, promenade i Tvrđe uključujući i Planet Coffee i onaj Milky Way, mislim da poslužuju Franck Superiore... Ugl, tvrdim i dalje da je Illy kava nešto najbolje što sam ikad probala, ali je naravno treba znati napraviti pomoću dobrog alata.

E sad, da se malo osvrnem na ove silne komentare ovdje - bilo bi lijepo kada bi neki ljudi svoju negativnost reflektirali na nekoga ili nešto što je prouzročilo tu silnu negativnost da je sve drugo također negativno, umjesto trošeći dragocjeno vrijeme pred monitorom i pljujući po svemu i svakome te time nanoseći uvrede, bol i ožiljke možda drugima, a zbog čega? Ljudi bi prije svega svoju ljudskost trebali podržavati na način da podržavaju i pomažu, a ne da pljuju jedni po drugima - od tog nema sreće. Također, što se klinaca tiče, nije problem u 'klincima'... Problem je u tome što je ponuda takva kakva je, i to što su neki jednostavno omatorili pa su im svi drugi premladi. Osobno bih voljela da se otvori neki klub za osobe 22+, ali to bi za poduzetnike bojim se, bilo suludo po pitanju profita - ipak su mlađe generacije te koje češće izlaze i u većem su broju. S druge strane, većina tih pripadnika mlađih generacija ipak nema svojih primanja pa ne potroše puno za izlaske, zato je za poduzetnike najbolji mix. Ipak, vjerujem da bi kafić ili klub ili što god koji preferira pojedince 22+ imao itekako zavidan broj vjernih posjetitelja dokle god je usluga na nivou - dobra kava, dobra usluga konobara (ima ih jako puno, ali nisu baš uljudni i ljubazni, a pokušavaju i prevariti na najgore moguće načine - od uvaljivanja nescaffee capuccina s pola vrećice do uvećavanja iznosa računa bez izdavanja samog računa itd.) Ugl, sad sam ga razvezala, ali danas je stvarno teško uspjeti i dobar vlasnik treba misliti na jako puno faktora, stoga nije nikakva mudrost pronaći mane... Budite malo blaži u svojim kritikama jer na nekoga to zaista može ružno djelovati, ipak se radi o trudu i uloženom novcu možda i zaduženju u svrhu ostvarenja možda svog sna. LP svima

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2011. 18:46 
Naslov:  Re: Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bila, ali po ovome što vidim na fotkama uređenje je očajno, po mom ukusu. Niđe veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2011. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iz nekog mog iskustva....uopce nije bitno kakav je bar....bitno je da konobarica ima sisu kao glavu... Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2011. 20:15 
Naslov:  Re: Nox Lounge Bar: otvorenje novog kluba! [galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam bila, ali po ovome što vidim na fotkama uređenje je očajno, po mom ukusu. Niđe veze.

Bravo Bravo
ako nisi bila tamo nemoj pizdit bez veze... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castbreeder
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velika vecina ljudi ovdje nezna razgovarati, niti prihvatiti da drugi mogu imati drugacije misljenje i poglede na stvari oko sebe. Uostalom zasto bi svi morali jednako razmisljati, svidati nam se iste stvari?
Istina, postoje i odredeni hateri koji vole pljuvati po svemu, ali su u manjiji, dok se ostali proglasavaju haterima u nedostatku vlastitih argumenata i vlastitog ega koji ne dozvoljava da ostali stvari vide drugacije.

btw. Molim vas ne pokusavajte mi prodati pricu od udobnim stolicama poput ovih spomenutih, pa to nema veze s nikakvih zdravim razumom, dobro se zna kakva je ergonomija udobne stolice, bilo da je stolica radna ili za neko opustajuce mjesto kakvo bi ovo trebalo biti... ocito da dobar dio ljudi nikada nije sjedio u tako necem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: