Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 0:59 
Naslov:  Re: NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha, da...


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko nije rekao da su kohortaši cvijeće ali je zanimljivo kako se odmah optuži cijela navijačka grupa za nešto što učini pojedinac..i odakle uopće informacija da je netko iz Kohorte zapalio neki bor?...a nije netko iz HSP-a?..ili neki skejter? ili neka sexy tinejđerica? možda neki gay? moguće da je vozač GPP-a? lukavi penzioner? policajac van dužnosti? prezrena čistačica? mali Ivo? mehaničar ringišpila? baba Slavka? Miro iz Donjeg grada? riba zvana Wanda? fra Šimun Šito Čorić? Židov? Jozo Trovač? Mišo Kovač? a neeeee....jamačno je Kohorta Osijek! Laku noć..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2011. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prolazio je korteo kohorte, a na bor je baćena baklja ... šta druge pametno treba više ? jel mu treba koja druga činjenica ?

al znaš šta je još zanimljivije od te tvoje rečenice da "kohorta nije cvijeće" to što kad kohorta napravi bilo koje sranje, bilo gdje, još nikad nitko nije stao, skupio muda i rekao da to smo mi napravili ko vas jebe... već se uvijek pederski skriva, šuti i ograđuje..

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u korteu je bilo 150 ljudi..zašto bi netko u ime grupe preuzeo odgovornost za nešto što je napravio pojedinac..šta su kohortaši, njih 150, ritualno plesali oko bora pa ga onda zapalili? uostalom, tko kaže da ga ti nisi zapalio pa optužio Kohortu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2011. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
u korteu je bilo 150 ljudi..zašto bi netko u ime grupe preuzeo odgovornost za nešto što je napravio pojedinac..šta su kohortaši, njih 150, ritualno plesali oko bora pa ga onda zapalili? uostalom, tko kaže da ga ti nisi zapalio pa optužio Kohortu?


aha znači želiš reci da se kohorta vječito ograđuje od pojedinica ?
zasto onda kohorta slijedeću utakmicu ne izdvoji pojedince za koje znaju da su ekscentrični i da mogu napravit nered ?
zasto dopuštaju da pojedinac kalja ime cijele skupine ?
... ako dopuštaju da se pojedinac skriva u masi onda to znači da ga podržavaju

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 1:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto si ti zapalio bor pa optužio Kohortu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2011. 1:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
a zašto si ti zapalio bor pa optužio Kohortu?


zato što isto kao i kohorta mrzim svoj grad i volim uništavat gradsku imovinu Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 2:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
a zašto si ti zapalio bor pa optužio Kohortu?


zato što isto kao i kohorta mrzim svoj grad i volim uništavat gradsku imovinu Wink


to što ti mrziš grad Osijek i pališ borove na znači da to isto radi Kohorta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
prolazio je korteo kohorte, a na bor je baćena baklja ... šta druge pametno treba više ? jel mu treba koja druga činjenica ?


taj bor nije zapaljen za vrijeme kortea. korteo je išao oko 7 i 15 a bor je gorio kasnije, već je mrak bio koliko vidim na slikama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
prolazio je korteo kohorte, a na bor je baćena baklja ... šta druge pametno treba više ? jel mu treba koja druga činjenica ?


bor je gorio oko 22-23h, a kohorta je tamo prošla oko 19:15h.

jel tebi treba crtati?

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): ›

bor je gorio oko 22-23h, a kohorta je tamo prošla oko 19:15h.

jel tebi treba crtati?

Haha pa taman poslije utakmice su ga zapalili, očarani fantastičnom predstavom osijeka Very Happy Šalim se naravno. Ne znam 100% tko je zapalio tako da neću nikoga prozivati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2011. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam 100% tko je zapalio tako da neću nikoga prozivati.


Student nije !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2011. 14:04 
Naslov:  Re: NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la (Pogledaj post): › Nogomet se ne može igrati sa gaćama spuštenim do gležnjeva.
A tako ga igraju nogometaši NK Osijeka protiv Dinama zadnjih 20 godina.
Poštenije bi bilo utakmice protiv Dinama ne istrčati i za zelenim stolom izgubiti 0:3. Puno poštenije.


Dobro pa sam pročitao sve komentare,inače bi napisao identičan post. Utakmice između Osijeka i Dinama bi ubuduće trebale biti riješene za zelenim stolom,mada bi se Dinamovci mogli i pobuniti jer je 3:0 postalo premalo...pa na kome će onda nabijati gol razliku?

Sva sreća pa sam bio na putu ali sam pao na dupe kad sam upalio teletekst,4:0 nakon pola sata i to kod kuće...nakon svih onih najava "borit ćemo se do granica regularnosti"...ne znam šta da kažem,svaka čast Dinamu (uh,to inače ne bih nikad rekao) što su uspjeli to napraviti sa 2. postavom u gostima ali za ove naše više nemam riječi. Sva sreća pa nisam bio konj da sam platio recimo 50 ili 70 kuna za ulaznicu ali sam morao popiti par piva poslije ovog čisto da se smirim. Eto nas opet na našem starom mjestu,na sredini ljestvice gdje nit smrdi nit miriši. Dečki znam da vam nije stigla plaća ali što vi očekujete od HNL-a,mislite da ćete zaraditi za cijeli život ovdje? Bolje se primite knjige pa kasnije šta bude,ali kad već igrate nemojte se više sramotit,poštedite i nas te sramote.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djakon
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
prolazio je korteo kohorte, a na bor je baćena baklja ... šta druge pametno treba više ? jel mu treba koja druga činjenica ?




Da, ali je u međuvremenu prošlo par sati, no to je nebitno jer ako je index.yu napisao da je kohorta zapalilia, onda mora da je tako?
Eto, iz prve ruke u korteu su bacane i petarde, i paljene su baklje, ali taj bor nije zapaljen od toga, niti je bilo šta drugo oštećeno ili zapaljeno tokom tog kortea. Pa ti vjeruj meni koji sam osobno svjedočio ili novinaru indexa koji su poznati po objektivnosti, te prenošenju istinitih informacija, te koji sigurno nije bio ni blizu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kerpaspas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošli tjedan kukaju u Osijeku kako nemaju za nove kopačke, nose ih na popravak kod šustera. Kak su u subotu odigrali i ne trebaju im nove. A Špehar i Matković se kunu kako nisu ni sebi isplatili plaće. Dobro im laganje ide. A Špehar trpi predsjedničko mjesto dok Dinu ne utopi u bolji klub, a onda će i on pobjeći.
Situacija u osječkom sportu je svugdje ista. Rukomet, odbojka vaterpolo: nijedan prvoligaš. Jer dok se imalo treneri i klupski čelnici su sebi isplaćivali ogromne novce, namještalik si putne naloge i dnevnice. Sad Bubalo malo zategnuo pipu i sve se počelo urušavati u Os sportu.

_________________
In dog years I'm dead...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: