Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prki600 je napisao/la: ›

sramotno vrijeđanje mamića od strane kohorte neću komentirati


sramotno vrijeđanje mamića? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima kohorta s tim što je navečer netko na srednjici zapalio bor? il što je već bilo.


pa to sam se i ja upitao, jer koliko sam vidio kohorta je pri ulasku na stadion bila u pratnji policije, sad šta je bilo na srednjici ne znam... zato i pitam, ako znaš da nam pojasniš Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi nemojte se zavaravati, nije ono sinoć bio nikakav B-Dinamo. Ti igrači su prošle godine bili prvotimci tako reći. Također, taj Šitum i Tomečak su Usain Bolt i za Leku i za Krstanovića (a kako smo mogli vidjeti i za cijeli Osijek), tak da je prvi sastav jučer igrao, ne vjerujem da bi baš 4 gola iz malonogometnih akcija utrpali u prvih pol sata. A što se tiče Kovačića, neka me netko ispravi, ali ne sjećam se da je ikada istok pljeskao nekom Dinamovcu. Ne treba se zaletavati, ali po dosad viđenom, mali ima potencijal biti bolji i od Kranjčara i od Modrića. I što nam onda trebaju razni samiri pored ovakvih domaćih bisera (govorim o repki jel).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2011. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ožiljak je napisao/la (Pogledaj post): ›
cohors je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima kohorta s tim što je navečer netko na srednjici zapalio bor? il što je već bilo.


pa to sam se i ja upitao, jer koliko sam vidio kohorta je pri ulasku na stadion bila u pratnji policije, sad šta je bilo na srednjici ne znam... zato i pitam, ako znaš da nam pojasniš Wink


sigurno su jehovini svjedoci opet radili sranja po ulici Smile

a sto se tice igraca ... treba im povecati place, kupiti aute, stanove i time ih motivirati da bolje igraju.

srce mi se kida kad 22 multimilijunera istrce na igraliste i ne zadovolje bijednu masu socijalnih slucajeva na minimalcu na tribinama ;(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2011. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
kakve veze ima kohorta s tim što je navečer netko na srednjici zapalio bor? il što je već bilo.


pa kohorta nikad nije imala veze s ničim, zar je to uopće upitno Rolling Eyes ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rabitius
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2011. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inati se Slavonijo, a jesmo se inatili jedno 4 minute.

_________________
Osijek naš grad!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 15:29 
Naslov:  Re: NK Osijek - GNK Dinamo: 0 - nešto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nogomet se ne može igrati sa gaćama spuštenim do gležnjeva.
A tako ga igraju nogometaši NK Osijeka protiv Dinama zadnjih 20 godina.
Poštenije bi bilo utakmice protiv Dinama ne istrčati i za zelenim stolom izgubiti 0:3. Puno poštenije.



untitled.JPG
 Opis:
 Veličina:  64.69 KB
 Pogledano:  81 put(a)

untitled.JPG



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): ›

al sve pohvale na :
" UZALUD VAM LIGA PRVAKA
KAD VAM je KUNA KARTA SVAKA "



Ne znam zašto se svi sprdaju s tim kartama za kunu. To su tovarske pizdarije. Tovari su toliko jalni na Dinamove uspjehe da ih na sve načine pokušavaju omalovažiti, pa se sada sprdaju s cijenom karata, kao purgere treba tjerati na stadion i šta ti ja znam, a u Splitu je stadion uvijek pun neovisno o igri Hajduka... A isti moroni su davali i po 850 kn da bi gledali trening druge ekipe Barcelone (još se time i hvale). Nek svatko gleda svoje dvorište.
Da je Špehar pametan stavio bi 5 kn kartu za istok i 10 kn za zapad. Stadion bi bio pun, a zarada jednaka. Ovako je samo otjerao i ono malo mazohista koji su nekim čudom dali 50 (i više) kuna za onu prevaru. Da nemam godišnju ulaznicu ne bi mi palo na pamet da im dam 50 kn. By the way, sinoć sam otišao sa stadiona u 30-oj minuti nakon 0:4. Zadnji puta sam tako rano otišao sa stadiona kada smo 1990 od Zvezde gubili 0:5. Ne, lažem, otišao sam i 1992 kada smo također od Dinama izgubili 1:3, ali ne tako rano...

P.S.
Zagrebom kruži ovaj štos: Šta radi cigo kad užica 10 kn? Odvede cijelu obitelj na Dinamovu utakmicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2011. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
zanimljivo...hvala Bogu pa postoje arhiva gdje se mogu naci komentari poput: spehar spasitelj, a danas ga se tjera. Pa jel ga nije upravo sama Kohorta zazivala na to mjesto? *ebe mi se tko ce biti, ali ako su ga toliko zazivali i davali podrsku, jel nije sad malo licemjerno traziti njihove ostavke. NK Osijeku moze pomoci jedino Chuck Norris...nazalost
Ne s... ,imali smo priliku gledati kako je gradonačelnik spasio Osijek Špehar je ista priča samo što on ima interesa zbog svog sina.A osijeku če krenuti bolje kad se makne tvoja marva okupljena u HDSSB-e. Razumio,treba li ti još objašnjenja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2011. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la: ›
zanimljivo...hvala Bogu pa postoje arhiva gdje se mogu naci komentari poput: spehar spasitelj, a danas ga se tjera. Pa jel ga nije upravo sama Kohorta zazivala na to mjesto? *ebe mi se tko ce biti, ali ako su ga toliko zazivali i davali podrsku, jel nije sad malo licemjerno traziti njihove ostavke. NK Osijeku moze pomoci jedino Chuck Norris...nazalost
Ne s... ,imali smo priliku gledati kako je gradonačelnik spasio Osijek Špehar je ista priča samo što on ima interesa zbog svog sina.A osijeku če krenuti bolje kad se makne tvoja marva okupljena u HDSSB-e. Razumio,treba li ti još objašnjenja!



što se mene tiče mogu se odma maknuti, samo zaboravljaš jednu činjenicu. Nitko drugi osim HDSSB-a ni neće u NK Osijek, zašto-ne znam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gangula brate
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puno komentara, puno različitih mišljenja, ali ne može me nitko uvjeriti da ono u subotu nije bila sramota našeg grada, ove generacije i vrijeđanje svih nas koji godinama sjedimo na istoku.. Ne treba pričati o Dinamu, niti o nekom B sastavu, pobjedili bi oni možda i s juniorima, ali gledati Osječane e to je bolilo. Gledati zlostavljanje onog uplašenog djeteta Dine, kojeg iskompleksirani i ambiciozni otac zacementira u prvih 11, a redovito doživljava salve zvižduka, redovito ga izvlače s terena, redovito sa suzama odlazi u svlačionicu ni sam neznajući šta mu se događa. A onda vidjeti ovacije malom Kovačiću na najvatrenijoj osječkoj tribini i svima je jasno da je vrijeme da nesposobni Špehar stariji ode iz našeg kluba. 50 kn karta za utakmicu, a godišnju kartu nakon 4 odigrana kola povisio na 300 kn, naravno za uzvrat publika dobila 0:4 u 30 minuta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2011. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ljudi čekaju u redu da ulažu u hrvatski nogomet a pogotovo u nk osijek Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ćuka-Beketinci
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
cohors je napisao/la: ›
kakve veze ima kohorta s tim što je navečer netko na srednjici zapalio bor? il što je već bilo.


pa kohorta nikad nije imala veze s ničim, zar je to uopće upitno Rolling Eyes ?


tvoj mozak je naupitniji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2011. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ćuka-Beketinci je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
cohors je napisao/la: ›
kakve veze ima kohorta s tim što je navečer netko na srednjici zapalio bor? il što je već bilo.


pa kohorta nikad nije imala veze s ničim, zar je to uopće upitno Rolling Eyes ?


tvoj mozak je naupitniji


ovo me podsjeća na onaj slučaj kad je netko zapalio aute u Osijeku a debili optužili Kohortu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2011. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Ćuka-Beketinci je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
cohors je napisao/la: ›
kakve veze ima kohorta s tim što je navečer netko na srednjici zapalio bor? il što je već bilo.


pa kohorta nikad nije imala veze s ničim, zar je to uopće upitno Rolling Eyes ?


tvoj mozak je naupitniji


ovo me podsjeća na onaj slučaj kad je netko zapalio aute u Osijeku a debili optužili Kohortu...


pa zanimljivo je to, uvijek kad se sranje desi kohortaši postanu mitska bića, a kad daju krv, naprave grafit onda se to čuje po cijelom gradu...

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: