Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dijelu Trga slobode uskoro ime dr. Franje Tuđmana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2011. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › A zašto se ne bi jednostavno zvao Trg slobode?

Pravi si Jugo-nostalgičar! Nema više društvene slobode, došlo je vrijeme da se sloboda privatizira.

Nek' se onda zove Omladninski trg Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Nek' se onda zove Omladninski trg Very Happy


Ah ti bi sad mijenjao imena trgova kak tebi padne na pamet. Zar nisi čitao prošle postove? Kad budeš bio na vlasto onda ćeš moći. Ovak to sada trenutna vlast može
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2011. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
de molim te objasni mi šta vi "intelektualci" i "liberali" osijeka jedete kad se okupite u nekim prigodama..vjerovatno ne možete vrtit janje jer vas ima 10 pa bi previše ostalo


Ne znam što rade intelektualci, a ne znam ni što rade liberali, po pitanju mesa. No, Mrki, stari Hdssb-ovče, iz ovog tvog pitanja mogu se donijeti određeni zaključci.

Ti izgleda misliš da su svi intelektualci ujedno i liberali (jasno, nisu).

Zatim misliš da u gradu ima ukupno 10 intelektualaca. Ne znam što tebi predstavlja pojam "intelektualac", ali bilo bi upravo stravično da ih je u gradu od 80-ak tisuća ljudi ukupno 10 (mislim ipak da ih je nešto više).

Ispada također, Mrki, da ti misliš kako u Hdssb-u ne postoji ni jedan intelektualac (tu se možemo složiti).

Mrki007, moramo biti sretni što te imamo na forumu, zabava je zagarantirana.

mali_ivica je napisao/la: ›
Vidim da nisi čitao moj komentar do kraja, a isto tako vidim i da te ne zanima uopće što sam napisao.


Ivice, čovječe Božji, zašto se ljutiš? Pročitao sam tvoj cijeli post. Čak sam i nešto napisao na temu (ovo o dva naziva na jednom trgu).

mali_ivica je napisao/la: ›
Ja sam ovako čitajući dobio dojam da u biti ovdje u Hrvatskoj zapravo prema nikome nebi trebalo nazvati neki trg, ulicu ili slično. JEDINO I ISKLJUČIVO PREMA TEBI.


Bože sačuvaj, da se ulice i trgovi u Hrvatskoj nazivaju W.M. Felt, na što bi to ličilo. Nazivati ulice i trgove po forumaškom nadimku imaginarne osobe ili osoba, to bi bilo blesavo.

Ja sam za nazivanje trgova po bilo kome, ali uz jedan duži vremenski odmak. Na primjeru Tuđmana to bi značilo da bih sa nazivanjem ulica i trgova po tom čovjeku pričekao još nekih 20-30 godina, najmanje, dok se smire strasti i povijest kaže svoj sud, pa ako tada većina bude Tuđiku smatrala dostojnim ulice ili trga, samo naprijed.

No ovdje se radi o Hdssb-ovskom preseravanju, i priprostom političkom cirkusu. Trude se mnoge stranke da budu veći Tuđmani od Tuđmana, pa se sveudilj trude tko će više trgova i ulica nazvati po našem starom generalu JNA, i postaviti što više njegovih bista. Čak me baš briga i što netko misli o liku i djelu Franje, ovdje je problem samo u vječnom politiziranju tako bezvezne stvari kakva je nazivanje ulica i trgova.

Malo pristojniji ljudi, što u Hdssb-u očito nisu, odustali bi od takve kretenske ideje, ali Bože moj, to smo se nadali i kad su uzeli varioca da instalira spomenik, pa se ipak sve dogodilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2011. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Ja sam ovako čitajući dobio dojam da u biti ovdje u Hrvatskoj zapravo prema nikome nebi trebalo nazvati neki trg, ulicu ili slično. JEDINO I ISKLJUČIVO PREMA TEBI.


Bože sačuvaj, da se ulice i trgovi u Hrvatskoj nazivaju W.M. Felt, na što bi to ličilo. Nazivati ulice i trgove po forumaškom nadimku imaginarne osobe ili osoba, to bi bilo blesavo.

Ja sam za nazivanje trgova po bilo kome, ali uz jedan duži vremenski odmak. Na primjeru Tuđmana to bi značilo da bih sa nazivanjem ulica i trgova po tom čovjeku pričekao još nekih 20-30 godina, najmanje, dok se smire strasti i povijest kaže svoj sud, pa ako tada većina bude Tuđiku smatrala dostojnim ulice ili trga, samo naprijed.
Dobro ajde, oprosti pogriješio sam.
Iz prve mi je sve zvučalo kao rasprava ekipe za i protiv bez ikakve konkretne rasprave o temi pa sam zato odreagirao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.08.2011. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozemo mi lamentirati o ovom na jos 5 stranica.

ali mislim da je svima jasno, da u biti, svi ... u dubini duse prizeljkujemo trg generala branimira glavasa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.08.2011. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la: ›
de molim te objasni mi šta vi "intelektualci" i "liberali" osijeka jedete kad se okupite u nekim prigodama..vjerovatno ne možete vrtit janje jer vas ima 10 pa bi previše ostalo


Ne znam što rade intelektualci, a ne znam ni što rade liberali, po pitanju mesa. No, Mrki, stari Hdssb-ovče, iz ovog tvog pitanja mogu se donijeti određeni zaključci.

Ti izgleda misliš da su svi intelektualci ujedno i liberali (jasno, nisu).

Zatim misliš da u gradu ima ukupno 10 intelektualaca. Ne znam što tebi predstavlja pojam "intelektualac", ali bilo bi upravo stravično da ih je u gradu od 80-ak tisuća ljudi ukupno 10 (mislim ipak da ih je nešto više).

Ispada također, Mrki, da ti misliš kako u Hdssb-u ne postoji ni jedan intelektualac (tu se možemo složiti).

Mrki007, moramo biti sretni što te imamo na forumu, zabava je zagarantirana.





Dragi her Otto ti očito ne kužiš znak navodnika ispred i iza INTELEKTUALCI!
SPRDAM TE, KUŽIŠ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2011. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la: ›
de molim te objasni mi šta vi "intelektualci" i "liberali" osijeka jedete kad se okupite u nekim prigodama..vjerovatno ne možete vrtit janje jer vas ima 10 pa bi previše ostalo


Ne znam što rade intelektualci, a ne znam ni što rade liberali, po pitanju mesa. No, Mrki, stari Hdssb-ovče, iz ovog tvog pitanja mogu se donijeti određeni zaključci.

Ti izgleda misliš da su svi intelektualci ujedno i liberali (jasno, nisu).

Zatim misliš da u gradu ima ukupno 10 intelektualaca. Ne znam što tebi predstavlja pojam "intelektualac", ali bilo bi upravo stravično da ih je u gradu od 80-ak tisuća ljudi ukupno 10 (mislim ipak da ih je nešto više).

Ispada također, Mrki, da ti misliš kako u Hdssb-u ne postoji ni jedan intelektualac (tu se možemo složiti).

Mrki007, moramo biti sretni što te imamo na forumu, zabava je zagarantirana.



Dragi her Otto ti očito ne kužiš znak navodnika ispred i iza INTELEKTUALCI!
SPRDAM TE, KUŽIŠ?


Ma Mrki, ne moraš se ti tu nama opravdavati. Jasno je meni da si ti jedan veliki šaljivac. Glavaš valjda još uvijek nema pristup internetu, tako da zasad ne moraš brinuti.

mali_ivica je napisao/la: ›
Dobro ajde, oprosti pogriješio sam.


Ljudski je griješiti. Ljudi ovdje puno griješe, em glasaju za Hdz, em za Hdssb, pa onda eto mjesecima slušamo o ekonomskoj propasti ili pak postavljanju nekih spomenika i preimenovanju trgova. Vijest o sve lošijoj socijalnoj slici Osijeka tako prođe nezapaženo.

Promjena imena trgova i ulica iziskuje trošak stanovnicima tih trgova i ulica, trošak gradu koji mijenja ploče, treba mijenjati karte, podatke o adresama rijetkih firmi, na internetu i tako dalje, i stvar je potpuna glupost sama po sebi, što bi trebalo biti jasno svakome. No, uvjeren sam da će se ta promjena dogoditi, takva nam je vlast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › sreća njegova da je umro...nije bitno tko ih je osudio...bitno je sto ja mislim. Oni ce za mene uvijek bit heroji ma sto rekao Hag, ovdašnji sud ili netko treći. Bitno je što mi mislimo i tko su oni za nas, ali nažalost, vidim da sam u manjini....


jel ti i Korade heroj?

nesrećo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: