Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izgradnja kružnog toka i “S” ceste [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: › ...kad ste tako pametni džabe vam toliko tipkaranje tu na forumu,to ne vrijedi ništa.
Ljude koji svoje stavove/tvrdnje iznose vise ili manje argumentirano i s cijim stavovima se mogu ili ne moram sloziti - jos i mogu razumjeti, jer njih pokrecu frustracija trenutnim stanjem, nepravda, nepostenje i lopovluk.

Uz duzno postovanje tvojim kvalitetnim postvima, molim odgovor na pitanje sto pokrece covjeka da nekom drugom govori da se "batali" iznosenja vlastitog misljenja?!

Za boljitak drustva se ne radi samo u gradskoj upravi i mjesnim odborima, nego i raspravljajuci na ulici, Internetu i ostalim medijima, svadjajuci se rodbinom ili babama na piji.

Osim sto je prigovaranje onakvog tipa neprimjereno, ono dugorocno ima jednu ruznu dalekoseznu posljedicu - desenzibilizaciju drustva (u ovom slucaju na javna pitanja).

Lobotomirano drustvo je dno civilizacijskog dna, ali i drustveni cilj prizeljkivan od iskvarenih politicara, manipulatora i ljiga svih boja i dezena.

@Duminoloze, prije nego nekom sljedeci put pocnes prosipati o (bes)predmetnosti iznosenja vlastitih stavova, zapitaj se kakvo bi drustvo vise volio vidjeti - ono u kojem ljudi otvoreno komentiraju, sugeriraju i kritiziraju (ma kako se to tebi cinilo), ili ono u kojem su ljudi zombi-ovce koje se boje i ispustiti glasa dok se nezaustavljivo sodomizira nenauljenom stangom?!

P.S. Francika je stvarno pretjerao, jer je o ovome pisao i na drugim mjestima i temama gdje to mozda ne odgovara, ali ako postoji ijedna tema u kojoj je trebao iznijeti ono sto misli o tom problemu - onda je to ova. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2011. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Francika ja živim u Višnjevcu i još uvijek svaki dan idem s obilaznicom do grada i nazad. Skrenem kod Portanove desno, odem raskrižja prema Baranji i opet desno. I imam samo jedan semafor na ulazu u Višnjevcu. Sorry brate al ti si malo pobrkao lončiće. Mislim da su to raskrižje prekrojili jer su ljudi ko budale svaki dan izlijetali od smjera Portanove prema Čepinu. Ja sam nekoliko puta skoro imao prometnu dok je bilo po starom.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 6:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Francika ja živim u Višnjevcu i još uvijek svaki dan idem s obilaznicom do grada i nazad. Skrenem kod Portanove desno, odem raskrižja prema Baranji i opet desno. I imam samo jedan semafor na ulazu u Višnjevcu. Sorry brate al ti si malo pobrkao lončiće. Mislim da su to raskrižje prekrojili jer su ljudi ko budale svaki dan izlijetali od smjera Portanove prema Čepinu. Ja sam nekoliko puta skoro imao prometnu dok je bilo po starom.

Drago mi je da si to primjetio. Vjerujem da i većina Višnjevčana isto tako radi kao i ti i da često navrati u Portanovu kad prolazi pored nje a ne ode u druge trgovačke centre. No prije desetak dana se jedan Višnjevčanin žalio da je skoro nastradao izlazeći na zapadnu obilaznicu skretanjem ulijevo, jer su prepravili raskršće tek sad zbog Portanove a ne prije 10 godina kad je to trebalo učiniti. No nisam govorio o tome da li se i dalje može izaći na zapadnu obilaznicu ili ne, već o ispražnjenju 100.000.000 kn gradskog proračuna zbog privatnih interesa Portanove umjesto na interes građana uz zaštitu policije koja je to raskršće trebala prepraviti da bude takvo kakvo je sada još prije najmanje 10 godina a ne sada po nalogu kriminalaca koji koji pljačkaju grad Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još nisam skužila gdje će biti ta s cesta, al nema veze promet mi i tako nije jača strana, a i zaboli me jer kad ja krenem u šoping nema te ceste koja će me privući ili odvratiti!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mysterious
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sviđa mi se povezivanje Čepinske i Zapada Osijeka, a pogotovo kružni tok koji je puno bolje rješenje od Semafora, jer omogućuje stalnu protočnost prometa bez stvaranja velikih gužvi.
Ono što mi je dobro što se uz S cestu najavljuje izgradnja adrenalinskog parka i motocross staze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2011. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam za motocross al ne znam za adrenalinski park? Šta je to?

p.s. Možda i to rade da ljudi odu tamo i kad budu žedni idu na cugu u portanovu jer je tamo najbliže?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam dobio placu u bonovima za Portanovu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2011. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I kad će biti otvorenje te s ceste..djeluje mi gotovo..dan grada prošao..

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: