Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti će se žaliti zbog povećanja broja braniteljskih stipendija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2011. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Te povlastice koje nije iskoristio se najviše odnose na moje studiranje i to sam mu i najviše zamjerio, što mi nije ni jednu stipedniju "sredio" na račun svog ratnog puta. Jebiga, zamjerao sam mu to, ....



Krivu stvar si zamjerio svom ocu.

Tvoj otac i svi poput njega su 'krivi' zbog toga sto se danas pljuje po braniteljima, sto se o njima govori kao o besposlicarima, parazitima ... itd itd ...

Krivi su zato sto su se povukli, sto su tihi, i sto su pustili da neposteni, lopovi, lazni invalidi koriste one 'privilegije' koje su oni zasluzili.

Krivi su sto su mislili da je nakon oruzane borbe, borba zavrsila.

I opet radi krivu stvar. Povlastice koje mu pripadaju ... ne koristi radi stida, inata, revolta ... nego ih prepusta tim parazitima koji sebe nazivaju braniteljima Sad ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2011. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›

Krivu stvar si zamjerio svom ocu.

Tvoj otac i svi poput njega su 'krivi' zbog toga sto se danas pljuje po braniteljima, sto se o njima govori kao o besposlicarima, parazitima ... itd itd ...

Krivi su zato sto su se povukli, sto su tihi, i sto su pustili da neposteni, lopovi, lazni invalidi koriste one 'privilegije' koje su oni zasluzili.

Krivi su sto su mislili da je nakon oruzane borbe, borba zavrsila.

I opet radi krivu stvar. Povlastice koje mu pripadaju ... ne koristi radi stida, inata, revolta ... nego ih prepusta tim parazitima koji sebe nazivaju braniteljima Sad ...

Napravili smo mi neke konkretne radnje, ja ukazao na nepoštivanje zakona, a stari reagirao. Za ove ostale slučajeva se možeš slikati, tako reći, jer je sve po zakonu ili je praktički nedokazivo suprotno. No, ne bih previše u detalje. I ovako sam već do sada previše spominjao privatne stvari i na taj način dao priliku svojim neistomišljenicima na forumu da mi spominju i "ćaću" i da o meni pišu kao o "balavcu".

No, tvoj post je u svakom slučaju na dobrom tragu. Stoga pozivam sve studente (još jednom), da ako znaju za nepravilnosti prilikom dodjele smještaja u domovima, da reagiraju, da ne kukaju sami sebi u bradu u svoja 4 zida, nego da jasno upere prstom u one koji su lažirali podatke, imovinsko stanje, bodove... koji su podmičivali za dobivanje smještaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2011. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Povlastice koje mu pripadaju ... ne koristi radi stida, inata, revolta ... nego ih prepusta tim parazitima koji sebe nazivaju braniteljima Sad ...


kad pogledam malo unazad, broj povlastica koje sam koristio temeljem oružanog sukoba su zbilja minimalna. nisam ih htio koristiti jer odmalena mi je u svijest usađeno da ništa nema besplatno, čak ni u bivšem društvenom uređenju jer je i tamo sve imalo svoju cijenu. još kada na pijanim sjedeljkama ljudima koji me ne poznaju kažem da sam prešutio tešku bolest kako bih bio pripadnik ZNG-a ti me zovu luđakom, makar to smatram komplimentom jer me ludim smatraju već četvrt stoljeća. isto tako sam obustavio isplatu naknade pretrpljene invalidnine od strane tadašnjeg HZMO-a jer primanja od 150 tadašnjih njemačkih marona su mi bili dovoljni spram svih onih koji su tada ostali bez svega zbog izbjeglištva ili zbog poharanih firmi čije je direktore postavljala ona budaletina koju neki na ovom forumu nazivaju herojem, a ja ratnim profiterom koji sada uživa gostoprimstvo zeničkog zatvora. isto tako prilikom upisa na studij računarstva kojeg vidim svake prestupne godine ili u novinama sam prešutio svoj braniteljski status jer mojom školarinom bi sigurno bio oštećen jedan redoviti student koji bi na vrijeme i u roku izvršavao svoje obveze. nisam dio tihe većine većine, glasan sam, verbalno prilično jak, a bogami ni fizičke dimenzije (6 cm do dva metra i 100 kg žive vage) uz urođenu nasljednu prgavost izaziva uzmak svima onima koji raspravljaju na temelju dogmi, ne činjenica. uz sve to osobine poput poštenja i časti ionako nisu interesantne medijima jer njih takve osobine ne zanimaju, simpatičniji su im budalasti luzeri tipa žoca ili pere kojima je država samo geografski pojam. osobine koje spominjem usađene su mi rođenjem, dodatno pojačane sjenama mojih poginulih suboraca koji nisu imali sreće doživjeti međunarodno priznanje Hrvatske. nikada nismo pričali o tome kakova ćemo imati nakon završetka rata već kako ćemo imati sređenu državu, vratiti se na svoje poslove a svi ostali će imati priliku živjeti život dostojan čovjeka. to što Hrvatska dvadest godina od svoje nezavisnosti nije preboljela dječje bolesti te još uvijek sere i piša u pelene nije krivica šutljive većine već institucijakoje su dužne štititi provedbu zakonitosti. u ovom slučaju bi se trebalo zainteresirati DO ukoliko im rektorat to dozvoli, mada je i to institucija koja u svojoj neovisnosti ne poštuje ni ono štu su si sami propisali a leđa im drži studentska mladež stranke koja se zaklinje u svoje poštenje, to je već druga priča. idem sada ubijati tenkove na WoT serveru, ovakva sranja mi se otvoreno gade jer su zapravo zapišavanje grobova svih onih poginulih u ratu za ovu državu. to što oni nisu toga svjesni, njihov problem, kao što su si rezervirali i deveti krug pakla svojim radom.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2011. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la (Pogledaj post): › ....


poceo sam nesto pisati ... pa obrisao, pa poceo opet ...

uglavnom ... hvala sto si ovo podjelio s nama ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: