Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Zagrepčani na Ligu prvaka za kunu i deset, Osječani na Dinamo za više od četrdeset!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Babić je KRALJ! Još da se Vranješ dozove pameti pa potpiše za NK Osijek...ajme!... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad se digne kvaliteta HNL-a i igra općenito, onda će ljudi početi više dolaziti na utakmice. Godišnje su karte uistinu jeftine, ali ništa me ne privlači na tribine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djakon
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2011. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kukate za cijenu karte od 50 kn za 1 utakmicu? Govorite da bi napunili stadion da stave niske cijene karte? Zašto onda stadion nije bio pun posljednjih godina, kad je doslovce svatko ko je htio ulazio besplatno na one pozivnice? A kome je stvarno previše dati 50 kn za istok, podsjećam da je jugoistok 10 kn, dođite među Kohortu, navijajte, aktivno podržite svoj NK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grrricko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 19:53 
Naslov:  Re: NK Osijek: Zagrepčani na Ligu prvaka za kunu i deset, Osječani na Dinamo za više od četrdeset!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mnogi osječani su sentimentalno vezani za NK Osijek i vole njihove uspjehe,no
stvarnost je drugačija...bit će to klub koji je uvijek korak do nečega i to
će trajati još godinama..... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2011. 6:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djakon je napisao/la: ›
kukate za cijenu karte od 50 kn za 1 utakmicu? Govorite da bi napunili stadion da stave niske cijene karte? Zašto onda stadion nije bio pun posljednjih godina, kad je doslovce svatko ko je htio ulazio besplatno na one pozivnice? A kome je stvarno previše dati 50 kn za istok, podsjećam da je jugoistok 10 kn, dođite među Kohortu, navijajte, aktivno podržite svoj NK Osijek


stadion nije bio pun dok su bile pozivnice samo iz razloga što je ono kako su igrali prošlih par sezona više izgledalo na labuđe jezero, a ne na nogomet... kao što rekoh u svom prijašnjem postu, ako ovako nastave igrati kao što su u ova tri kola igrali, stadion će se iz kola u kolo sve više puniti, neovisno o cijeni ulaznica...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.08.2011. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta bi taj NK Osijek bez nas mazohista sa istoka... Da nema nas par stotina pacijenata koji su redovno na istoku mogli bi zaključati stadion zauvijek. Koliko sam samo puta na -5 i vjetruštini gledao kako Osijek igra mršavih 0:0 kod kuće i opet sam bio konj pa sam došao i opet i opet i opet... I kao zahvala za sve to sad protiv Zagreba dođem pred kraj prvog poluvremena jer sam zakasnio i onda mi kaže bajica ne možeš ući na poluvremenu ako ne kupiš kartu,možeš samo na jug pod semafor... Naravno da sam otišao tamo ali malo za reći da smo se svi tamo osjećali bezveze na toj "sirotinjskoj" tribini. Sad čujem 30 i 40 kuna nije dosta pa će za Dinamo biti i skuplje...pa halo,nismo mi Bundesliga! Draga upravo,nemoj se vaditi na nama najvjernijim navijačima...čak i mi najtvrdoglaviji ćemo s vremenom odustati od dolaženja na stadion!

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2011. 2:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dok na zapadu sredini ima ljudi dotad ima mazohista

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: