Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Zagrepčani na Ligu prvaka za kunu i deset, Osječani na Dinamo za više od četrdeset!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
grrricko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2011. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
očito su još neki "žderali" u vip-u kad znaju situaciju tamo Smile

hehe...nije žderao...samo je gledao prisutne....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Krtovo Oko
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2011. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe, moj stari prijatelj Mladjo....kolko puta smo znali zapit i udarit po temi hnl, dinama, mamića, osijeka...prijatelju moj istinu zboriš kako istinski navijači dinama sjede zavaljeni u foteljama ili kvartovskim bircuzima, mamić je doveo "prave" navijače koji "razumiju" nogomet, samo ne znam odakle im pravo da za jednu kunu zvižde nakon samo pola sata tekme (helsinki),jebena ironija....što se tiče Osijeka, mislim da će konačno završit tamo gdje mu je objektivno i mjesto, u vrhu...živi bili pa vidjeli....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2011. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › očito su još neki "žderali" u vip-u kad znaju situaciju tamo Smile


Ček, ne znam sad jel se to šališ ili se stvarno praviš blesav da ne znaš za žderačine u vijajpi loži? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boris.vuos
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2011. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast dečkima na igri protiv zagreba, ta je tekma podsjetila na neka druga vremena kad je osijek bio neko i nešto HNL-u. bitno je da se bore i tuku za bijelo plavi dresa

na cijenu karata se bune oni koji idu na 2-3 tekme u sezoni, nama koji smo kupili godišnju kartu za istok nije bilo lagano odvojiti 150 kuna, ali to je 10 kuna po utakmici u sezoni, pametnom dovoljno

tako i tako je na svakoj tekmi ista ekipa bilo da igramo protiv istre ili dinama i hajduka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.08.2011. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grrricko je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la: ›
očito su još neki "žderali" u vip-u kad znaju situaciju tamo Smile

hehe...nije žderao...samo je gledao prisutne....


ja sam čuo da je ta žderačina tamo uglavnom za novinare i gostujuće uzvanike ali da zapravo uopće nije žderačina jer ne bude baš previše i brzo se razgrabi. Mislim da je to normalno na svim stadionima i da vjerovatno nije plaćeno jer kolko vidim na stadionu ima reklama PREHRANE pa je to vjerovatno kompenzacija što je ok po meni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.08.2011. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boris.vuos je napisao/la: ›

na cijenu karata se bune oni koji idu na 2-3 tekme u sezoni, nama koji smo kupili godišnju kartu za istok nije bilo lagano odvojiti 150 kuna, ali to je 10 kuna po utakmici u sezoni, pametnom dovoljno

tako i tako je na svakoj tekmi ista ekipa bilo da igramo protiv istre ili dinama i hajduka


To lega!

ovi što će doći na dinamo i tako neće pomagati našim dečkima nego će pljeskat kad osijek dobije žuti ili crveni, ili ne daj bože gol Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2011. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › očito su još neki "žderali" u vip-u kad znaju situaciju tamo Smile


Ček, ne znam sad jel se to šališ ili se stvarno praviš blesav da ne znaš za žderačine u vijajpi loži? Very Happy



ma, gledam po sebi...ne volim komentirati nesto sto nisam vidio ili sudjelovao u tomu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 1:19 
Naslov:  Re: NK Osijek: Zagrepčani na Ligu prvaka za kunu i deset, Osječani na Dinamo za više od četrdeset!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodem kad ne radim, nadam se samo da ce tekma biti u nedjelju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 1:28 
Naslov:  Re: NK Osijek: Zagrepčani na Ligu prvaka za kunu i deset, Osječani na Dinamo za više od četrdeset!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da će se sve optimistične želje iz komentara ostvariti no sumnjam u to....
Kad se već potegla metropola u članku nastavit ću s tom paralelom - floskula o Osijeku u vrhu HNL-a je jednako kao i onoj europski Dinamo. Jeftina demagogija kroz koju se skupljaju bodovi kod građana i ljubitelja, a ostvaruju isključivo osobni interesi.
Jedan od velikih problema NK Osijeka je što su njegovi navijači i ajmo reći simpatizeri jedino na tribinama dok su u loži ili na terenu prava rijetkost. Tako je bilo i na tribinima, ali kvalitetnim radom Kohorte situacija se mijenja i krvna slika Grada iz bijele i plave boje, polako ali sigurno prelazi u bijelo-plavu.
Također, nije na odmet spomenuti kako za Osiječane (mislim na Uprave) u HNL-u imaju poseban nadimak Dinamovi lobisti, a u Mamićevoj eri Mamićevci.
...nadam se da će se sve optimistične želje iz komentara ostvariti no sumnjam u to....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.08.2011. 3:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, pa je nemam ni za 30 a ni za godišnju od 150 kn. Netko će sad reći da imam za internet no moram nadopuniti da je internet mi potreba no i ona odlazi kad mi za 3 mjeseca istekne ugovor. Niti mogu pisati i čitati preko neta a još manje imam love za tekme. Toliko o senzibilitetu ljudi u upravi za one koji nemaju pogotovo što znamo čiju lovu troše na klub i sve oko njega. Nek klub postane privatan pa nek odrede cijenu i od 200 kuna a ovako i ono malo što plaćam kroz poreze i prireze završi u NK Osijeku i onda opet moram platiti kartu. To vam dođe kao grad s našom lovo izgradi dječije igralište pa Vam naplati igranje vašeg dijeteta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao prvo, čestitke igračima za igru protiv zagreba...

nadalje, moje osobno mišljenje je, ako igrači nastave igrati kako su igrali protiv zagreba ( protiv rijeke nisam bio, ali sam čuo da su dosta slično igrali ) vjerujem da će se "krvna slika" na stadionu uvelike popraviti... pa makar godišnja karta bila i skuplja, vjerujem kako bi bilo puno više gledatelja na tribinama nego da nemaju volje potrčati kako je to bilo u par prošlih sezona... nakon tri kola, osijek ima 7 bodova, zauzima 2. mjesto, odmah iza dinama, sa igrom su pokazali da mogu, dakle, moje mišljenje je kako nam europa ne gine nagodinu, samo da nastave ovako... jebeš dinamo, nek i izgube od njih ( premda bi volio da maminju "zavuku" bar dva komada ), ni to neće biti "problem" ako pokažu da se bore... sigurno ne bih razmišljao o godišnjoj karti ili jednokratnoj da igraju kao prošlih sezona, no vjerujem kako je dosta ljudi koji kao ja nisu razmišljali o kupovini godišnje karte, nakon ovakvog starta sezone i pokazanog nakon 3 kola počinju razmišljati o tome...
dakle samo igrom će privući gledatelje, a ne cijenama ulaznica...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja baš mislim da su trebali pustiti karte po 5 kuna za Istok i 10 kn za Zapad. Uvjeren sam da zarada ne bi bila puno manja obzirom da bi se stadion rasprodao. U prvom slučaju, kod cijene karata od 30 i 40 kn očekujem maksimalno 10.000 gledatelja.
Mislim da je važniji pokušaj vraćanja gledatelja na stadion od nekakve instant zarade koja ionako neće biti velika
Nadalje, dopustio bih besplatan ulaz svim učenicima 7. i 8. razreda na južnu tribinu ispod semafora i to ne samo na tekmu protiv Dinama nego na cijelu sezonu.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 11:33 
Naslov:  Re: NK Osijek: Zagrepčani na Ligu prvaka za kunu i deset, Osječani na Dinamo za više od četrdeset!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Besmrtnik_Turms je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jedan od velikih problema NK Osijeka je što su njegovi navijači i ajmo reći simpatizeri jedino na tribinama dok su u loži ili na terenu prava rijetkost.
izvrsno zapažanje! paradoksalno je da ja imam osjećaj da nama navijačima sve to skupa više znači nego njima koji žive od toga. mamićevim parama ne možemo parirati, kao ni splitskom dišpetu, pa ćemo kaskati za njima sve dok igrači i ljudi u klubu ne uđu u cijelu priču s puno više ozbiljnosti i feelinga. pitanje je samo žele li oni to istinski ili se namjeravaju i dalje zadovoljavati prosjekom. špehar mi po tom pitanju ipak djeluje malo odlučnije i ozbiljnije od prethodnih garnitura, napravljeni su neki prvi koraci, ali radi li se o glumcu koji će interes za osijek imati do trenutka kad proda sina ili o stvarnom vizionaru - pokazat će vrijeme.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je bezobrazno tražiti od navijača NK Osijeka sa istoka 50kn za Dinamo i Hajduk..istok je uvijek bio tribina(više-manje) radnika i školaraca, ljudi koji nisu puni k'o brodovi..i sad od njih tražit 50 kn za utakmicu ? sramota!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2011. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istok će uvijek biti tribina najvjernijih navijača. mislim da vam je prerano suditi za bilo šta bar dok ne prođe 5 kola. sada neki dižu Osijek a šta ako izgube od splita pa dođe dinamo pa nas pokradu i natrpaju i onda tako demoralizirani odemo u vinkovce i ne daj bože i tamo izgubimo. onda kad zinu ovi što samo čekaju da se pljuje biti će ajme. al opet s druge strane povoljan rec iz splita i onda dođe dinamo ( pa ni njima neće biti lako jer u toms lučaju ni OSijek neće imat poraz). Te ako bude sreće i budu odigrali protiv dinama e onda cibaliji biti neugodno iako im je domaći teren. budući da OSijek uvijek ima jednu tekmu taku kao što je bila protiv zagreba u sezoni ne bi se trebalo zanositi . istina je da je vidljivo enormno poboljšanje u igri. odigrali su mnogo duplih pasova sa forom i tako poizbacivali zagrepčane mnogo puta, te se vidi da su radili na izvođenju auta ( Miličević ). dakako treba i Babića pohvaliti jer se mnogo puta vratio do centra po loptu koju je nakon toga gurao preko boka suigračima. međutim od 11 igrača zagreba samo 2-3 se igralo tako da to može biti rrazlog osijekove igre. Suma sumarum pričekajmo 10 kola da vidimo kako stvari stvarno stoje. ipak 11. jer tada igramo protiv ajduka a ovisno o recu tekme koji je uglavnom loš tada krene sve nizbrdo. ZAPAD U NAPAD Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: