Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kamenko: Sa psima na Kopiku samo uz povodac i brnjicu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chuposh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2011. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › oke, sad su to rekli, no sad dolazimo do novog problema, a to je velika učinkovitost osječkih komunalaca.

prvi korak za povećanje učinkovitosti je taj da zatvorite onu birtiju "biljemerkant" kod bivšeg peveca Rolling Eyes



nebi vjerovao, ja živim na VPG-u u retfali, od recimo 30 dana u mjesecu, šetajući svoju Bellu iza zgrada, naletila sam na komunalca 20 puta (tj. 20 dana), lik šeta s digitalnim fotićem ili policajcem, svaki put traži da pokažem vrećicu, tako daa... čak je i previše tu i vječito imam svađe s njim, ako ja kupim izmet svoga psa, zašto nema adekvatno mjesto za isto to baciti, eto Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolovođa
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
kolovođa je napisao/la (Pogledaj post): › imam psa i nije mi ga problem dovest na kopiku.al problem je kada psa dovedu oni koji ga nisu dresirali i pas koji se nezna ponašati pa one male pinčike ganjaju i grizu malu dijecu...100% vjerujem svom psu da neče nikoga ugristi al oni koji svoje male psiče tolko obožavaju da ih ne dresiraju pa sve grizu nebi trebali donositi te male bolesti....


evo jednoga samouvjerenog ljubitelja SVOG psa.

ima i velikih neodgojenih pasa, ima i malih odgojenih pasa.

tvoje generaliziranje nije nista drugacije od svih ostalih mrzitelja pasa koji bi nas, vlasnike pasa, najradje getoizirali.

i nemoj zaboraviti da tvoj veliki pas, moze puno jace ugristi od onih 'malih histericnih' Smile

a da ne govorimo o kompenzaciji centimetara sa velikim psima i lijecenju kompleksa ... koji su naravno jos jedan od stereotipova.


samo kažem da ne treba dovoditi nedreseirane pse a previše je vlasnika koji imaju male psiče i misli da nikom neče ništa pa ganjaju ljude...dosad me nijedan veliki pas nije napo ali mali kerovi svako malo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: