Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



barKA - prvi cocktail bar na brodu u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.07.2011. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko su uopće vlasnici ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.07.2011. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gangula brate je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
žalosna je samo činjenica da se u ovom gradu mafijašima sve dopušta, pa tako i da otvaraju ove brodove kao noćne klubove i na još bolji način peru lovu koju uberu od ilegalnih radnji.
a još je žalosnije hrvatsko pravosuđe što iste te mafijaše nije stavilo iza rešetaka i zabranilo im njihovo povećavanje ilegalno stečenog bogatstva.... al neka ja bar mirno spavam i uvijek im mogu reč da se jebu.. i oni i pravosudje Wink


Šta baljezgaš, ako su ta dva lika mafijaši, onda sam ja Don Corleone. Jedan od njih ima lokal blizu trga, kod eseker centra, a ovaj drugi prije držao lokal u radićevoj. _Zajednićko im može biti jedino da su Hrvatsi državljani porijeklom s druge države Very Happy......


sorry, moja greška, mislio sam da to otvaraju bambur, moljac, ekipa čepin i takvi čobani Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2011. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekako mi se to čini premal brod za coctail club... a i mislim kako će ronioci imati posla pošto će 99% biti kupača, što se namjerno bace, što se zbog nedostatka balansa padnu preko ograde, što zbog neke tučnjave završe u dravi... al eto, dobar pokušaj, živi bili pa vidili...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bart
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2011. 13:13 
Naslov:  Re: barKA - prvi cocktail bar na brodu u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stara kršina,ruglo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2011. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim, gotovo sam sigurna da 90% komentatora ovog foruma bise nije tako mlado i vise ni ne izlazi..ali zato uvijek vole pljuvati po svemu..bili to barovi,koncerti,spomenici i sl, katastrofa..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gangula brate
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2011. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
mislim, gotovo sam sigurna da 90% komentatora ovog foruma bise nije tako mlado i vise ni ne izlazi..ali zato uvijek vole pljuvati po svemu..bili to barovi,koncerti,spomenici i sl, katastrofa..


Pa ako većina na forumu kaže da brod baš i nisu doživila reprezentativno, jel koliko se pričalo svi smo očekivali nešto veće, nešto što će biti pojava, novi simbol grada, novo okupljalište mladih....svaka čast gazdama i na hrabrosti i na uređenju, ali brate mili ovo više izgledom podsjeća na ribarsku barku nego na noćni klub. Većina nas starijih koji još uvijek redovito izlazimo, a obišli smo brojne splavove i noćne klubove na vodi po nekim susjednim metropolama, smo se nadali da ce i Osijek dobiti nešto tako slično. A ovo nije ni blizu, ali ako gazda okupi dobru ekipu, napravi dobru atmosferu i uloži čuda u marketing, akcijske ponude i slično, možda se i održi. Jel grad je totalno prazan, sad ce ga otvorit i ako mu se prvi vikend ne nakupi ljudi, napravit ce istu gresku kao i ostali i natrpati hrpu 20 godišnjaka unutra, a to je onda polako ali sigurno početak kraja !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2011. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gangula brate je napisao/la: ›
tonka_21 je napisao/la: ›
mislim, gotovo sam sigurna da 90% komentatora ovog foruma bise nije tako mlado i vise ni ne izlazi..ali zato uvijek vole pljuvati po svemu..bili to barovi,koncerti,spomenici i sl, katastrofa..


Pa ako većina na forumu kaže da brod baš i nisu doživila reprezentativno, jel koliko se pričalo svi smo očekivali nešto veće, nešto što će biti pojava, novi simbol grada, novo okupljalište mladih....svaka čast gazdama i na hrabrosti i na uređenju, ali brate mili ovo više izgledom podsjeća na ribarsku barku nego na noćni klub. Većina nas starijih koji još uvijek redovito izlazimo, a obišli smo brojne splavove i noćne klubove na vodi po nekim susjednim metropolama, smo se nadali da ce i Osijek dobiti nešto tako slično. A ovo nije ni blizu, ali ako gazda okupi dobru ekipu, napravi dobru atmosferu i uloži čuda u marketing, akcijske ponude i slično, možda se i održi. Jel grad je totalno prazan, sad ce ga otvorit i ako mu se prvi vikend ne nakupi ljudi, napravit ce istu gresku kao i ostali i natrpati hrpu 20 godišnjaka unutra, a to je onda polako ali sigurno početak kraja !

ma razumijem ja tebe, nego me zivcira sto nista sto se napravi ljudi ne vide kao napredak nego odmah pljuju po tome, mozda je ovo dobar pocetak a tko zna ako bude posjeceno mozda i kod nas budu splavovi...postujem svako misljenje ali ne volim sto se doslovno pljuje na svaki novi kafic,koncert, spomenik, jer trebalo bi nam biti drago da je nesto novo u gradu, malo promjene uvijek dobro dode.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2011. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde ti onda dofuraj brod koji je izašao jutros iz Kraljevice i stavi ga u Dravu... kad bi dovukli takav brod cuga bi bila 70 kn pa bi onda gospoda f'ensi šmensi počela klošarit kako je skupo... zlo mi je od takvih komentara.. ništa ne valja, brod je ružan...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roberto91
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2011. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko su vlasnici(svi govore da znaju neka dvojica koja vec imaju kafice a nitko ne govori koja dvojica) ovoga tankera,bas se ne uklapa u okolis e sad kako je unutra to je druga prica i naravno koja vrsta zabave ce biti tamo,cajke,rock,dance ili mashup svega

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AntonelaOsijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 0:11 
Naslov: Complicity Re: barKA - prvi cocktail bar na brodu u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brod ne izgleda kao nešto u što bi se uklapao naziv 'Coctail bar', ali podržavam ideju o otvorenju tako nečega... Čak i manja mjesta poput Vukovara imaju ovako nešto, a nadam se da će otvorenje ovog kluba potaknuti i ostale da učine nešto slično, čak i bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da će rulja imati posla i ponajviše para da prehrani sebe, a onda i sve te silne kafove, barove i ostala mjesta. Za sada je kava sveti gral hrvatskog ugostiteljstva.

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 7:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je kako ljudi kukaju da se nema-(a ima onih koji uistinu nemaju, ovo se ne odnosi na njih)- a kad trebaš naći mjesto u bircu sve puno.....
tako da mi se čini da svi ti silni barovi ipak imaju šanse opstati

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2011. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: VIP otvorenje Cocktail bar-a na brodu - barKA
[Foto: Daniel Antunović][27.07.2011. barKA]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2011. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

večeras naišli sasvim slučajno, privučeni živom svirkom (dva lika, jako dobro sviraju, razolik izbor domaćih pjesama koje se inače pjevaju uz gitaru...). cijene kava i koktela sasvim pristojne (kokteli 20-45 kn, shooteri 10-15), a kokteli vrlo dobro napravljeni. sve u svemu, ugodna večer.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: