Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šetnica Hrvatskih dragovoljaca [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silvio
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.07.2011. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la: ›
@silvek

Ma mene samo čudi kako vas pokojni Baltazar nije naučio razliku između č i ć... Nego, jesu tebe ovi koji su na vlasti štogod zaposlili pa navijaš toliko za njih ili još čekaš?

...Čuj, jednom su rekli u nekom obrazovnom programu da mi u Slavoniji govorimo između 'Č' i 'Ć'...i da to nikako ne mogu odrediti...pa zbog tog razloga ja pišem tvrdo slovo kada treba iČi mekano...
...moj posao (kojeg nemam) nema baš nikakve veze sa obilježavanjem dana Hrvatskih branitelja, postavljanjem spomenika ili otvaranjem šetnice u čast Hrvatskih branitelja...zašto misliš da navijam za vlast u Osijeku...moje navijanje je usmjereno ka obilježavanju i odavanju počasti braniteljima koji su posrani od strane mnogih forumaša...da nije bilo njih nebi sada mogli srati po njima, i zato ču uvijek biti za obilježavanje i postavljanje spomenika Hrvatskim braniteljima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: