Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šetnica Hrvatskih dragovoljaca [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 15:17 
Naslov:  Šetnica Hrvatskih dragovoljaca [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U okviru obilježavanja Dana osječkih branitelja, na lijevoj obali Drave svečano je otvorena novo imenovana šetnica Hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata. Odluka o preimenovanju šetnice kao zahvalu Grada Osijeka njegovim braniteljima na sjednici Gradskog vijeća jednoglasno je prihvaćena još u svibnju. Šetnicu su otvorili predsjednik osječkog Gradskog vijeća Gordan Matković i župan osječko-baranjski Vladimir Šišljagić. Šetnica se proteže na potezu u dužini gotovo 5 kilometara od Zološkog vrta do kraja Podravlja.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- blagdan Sv. Petra i Pavla
- prijam predstavnika gradova prijatelja Osijeka
- vrijeme sutra: oblačno s kišom. Moguće i grmljavinsko nevrijeme


Osječka televizija - Vijesti, 29.06.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosta mi je više svakakvih braniteljskih i ratnih pizdarija u ovome gradu, svako malo nešto u vezi rata izroni, pa čovječe, to je bilo prije 20 godina, prestanite više živjeti u prošlosti (a bogami i tako ponašati) i gledajte malo u budučnost, samo živite na staroj "slavi", a novu ni sami neznate kako bi ste stvorili.

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackle
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 15:59 
Naslov:  Re: Šetnica Hrvatskih dragovoljaca [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..


Zadnja promjena: blackle; 23.03.2014. 10:44; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackle je napisao/la: › Dijelom si u pravu, međutim, ako se jednaka pažnja posvećuje događajima nakon Drugog svjetskog rata
Koja paznja?! Nismo li upravo '91 pricali kako vise nikada ne zelimo da nam se skole, ulice i trgovi nazivaju vojnim formacijama, ulice po vojnicima, vojnim operacijama?!

Sjasio SUBNOR, da bi uzjasio neoSUBNOR.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne smijemo zaboraviti naše stare heroje...zato je meni DRAPŠINOVA ulica najdraža osijek031.com smile

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvio
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...svim protivnicima ovih događaja, povijesnih istina i popratnih obilježavanja istih...jedan veliki PIKA PIKA PIKA tamo gdje ne želite ( I )
...eto da nebudem nepristojan, sam sebe sam cenzurirao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

91. je definitivno najduža godina u povijesti. Još uvijek traje. :/

Da, uredu je odati počast zaslužnima i palima, ali neka to bude taj jedan dan u godini. Ta počast se svela na braniteljsko, invalidsko, umirovljeničko jašenje po ostatku svijeta, do besvjesti, svaki dan. Izgubilo je na težini, a vi se tome čudite k'o cigan bijelom kruhu.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 21:12 
Naslov:  Re: Šetnica Hrvatskih dragovoljaca [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je istina,ne znam samo čemu služi to sve jer samo još fali da krene ona prava ratna propaganda i "buđenje nacionalne svijesti"... Šta sad,nekoliko godina smo uživali u cajkama a sad ćemo opet po ratu jel?

Ma...nadam se da će to biti samo sada i nikad više. Ne treba ništa zaboraviti ali ovakvo forsiranje obilježavanja svega svaki Božji dan je već stvarno budalaština. Ok,branitelji svaka vam čast za sve vijeke vjekova,ali podvucimo tu crtu i do kurca više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I opet će Zoki majstor izgubiti izbore na ovakvim temama..Samo se o ovome priča , SDP ovci po novisnkim portalima napdajue branitelje a ovi onda u inat ipak izađu i glasaju za desne opcije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
I opet će Zoki majstor izgubiti izbore na ovakvim temama..Samo se o ovome priča , SDP ovci po novisnkim portalima napdajue branitelje a ovi onda u inat ipak izađu i glasaju za desne opcije


Osim priučenog sociologa, Mrki medžed je i politolog! I sve je to naučio u stranci. Valjda od Burića, ili Drmića. Moramo biti sretni da nas Hdssb-ovi poluproizvodi časte pisanjem na nevažnim i minornim internetskim forumima, i troše svoje dragocjeno vrijeme, valjda između šaranja grafita, i odlazaka u Zenicu.

Ako će Zoki izgubiti izbore, a mogao bi, to sigurno neće biti zbog branitelja. Branitelji ionako glasaju za svoje - Hdz (ili ovi lokalne, za Hdz-ovu dječicu, Hdssb i Hsp). Mislim naravno na branitelje koji to nisu, ali jesu u registru. Ti su najvjerniji glasači, a ima ih sasvim dovoljno za par desetaka saborskih stolica.

Još gore, vidimo iz gornjeg priloga, lokalna kvazinacionalistička mafija uspjela je zaboraviti neke od pravih branitelja. Valjda nisu u Hdssb-u.

Sad kad imamo i šetnicu, preostaje nam još da odamo počast posljednjem od zaslužnih za događaje u proteklih 20 godina, a koji još uvijek nema spomenik u Osijeku - Slobodanu Miloševiću. Da nije bilo Miloševićevog velikosrpstva, ne bi bilo ni rata, ni šetnice, ni spomenika, ni mirovine, ni automobila, ni besplatnog stana, ni dionica, ni prednosti na natječajima, ni prednosti na upisima, ni školarina, ni kuponske privatizacije, ni prednosti pri zapošljavanju, ni kredita sa sufinanciranom kamatom, ni osobađanja o taksi, ni masovnog zapošljavanja u državnoj službi, i tako dalje, i krajnje je vrijeme da se i tom čovjeku oda priznanje. To bi bio priličan skandal, odati priznanje zločincu, ali ne možemo negirati da je on sve započeo, pa je logično, zaslužan i za neke dobre stvari (kako bi rekli neki biskupi, ni u NDH nije sve bilo loše).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silvio je napisao/la (Pogledaj post): › ...svim protivnicima ovih događaja, povijesnih istina i popratnih obilježavanja istih...jedan veliki PIKA PIKA PIKA tamo gdje ne želite ( I )
...eto da nebudem nepristojan, sam sebe sam cenzurirao...


Silvek sile mraka znaju gdje živiš, iskočit će iz one razrovane Krstove ulice i ujest te za dupe osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mrky007 je napisao/la: ›
I opet će Zoki majstor izgubiti izbore na ovakvim temama..Samo se o ovome priča , SDP ovci po novisnkim portalima napdajue branitelje a ovi onda u inat ipak izađu i glasaju za desne opcije


Osim priučenog sociologa, Mrki medžed je i politolog! I sve je to naučio u stranci. Valjda od Burića, ili Drmića. Moramo biti sretni da nas Hdssb-ovi poluproizvodi časte pisanjem na nevažnim i minornim internetskim forumima, i troše svoje dragocjeno vrijeme,


Tko kaže da mi je vrijeme dragocjeno?!
Dok nemam posla volim nabijat postove i dobijat kikiriki i uživat kako pametni, urbani i liberalni ljevičari sipaju uvrede na račun desničara,nacionalista ili svih koji poštuju hrvatsku ili neku stranku koja u sebi ima slovo H.

Dolaze dani kad će se zbog vaše mržnje desnica opet ujedinit Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvio
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la: ›
silvio je napisao/la (Pogledaj post): › ...svim protivnicima ovih događaja, povijesnih istina i popratnih obilježavanja istih...jedan veliki PIKA PIKA PIKA tamo gdje ne želite ( I )
...eto da nebudem nepristojan, sam sebe sam cenzurirao...


Silvek sile mraka znaju gdje živiš, iskočit će iz one razrovane Krstove ulice i ujest te za dupe osijek031.com smile

...što i tebi več vodovod ide na živce jer šest tjedana provode 85 metara vodovodne instalacije...jbg strpi se...sada če oni još malo to zatrpati jer su prešli na sljedeći dio ulice...usput ja nisam silvek, ne zovu mene tako ljudi...moj nadimak je malo egzotičniji...
...a što se tiče svih ovih događaja osobno mi je drago...tenk sa fičom je novi simbol Osijeka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2011. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@silvek

Ma mene samo čudi kako vas pokojni Baltazar nije naučio razliku između č i ć... Nego, jesu tebe ovi koji su na vlasti štogod zaposlili pa navijaš toliko za njih ili još čekaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2011. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
Dolaze dani kad će se zbog vaše mržnje desnica opet ujedinit Laughing


Desnica ujedinit? Ne bi to bilo ništa neočekivano. Kosorača, Sanader, Glavaš, Đapić, Tomašićka i ostali, zajedno, ruku pod ruku, u novu bitku protiv komunjara, srba, pedera, cigana, šipaca i muslimana. Opet će se gusta magla spustiti!

Mrky, koliko god nam bilo smiješno čitati tvoje ispade u funkciji sitnog stranačkog agitiranja, bojim se da bi ponovno ujedinjenje desnice, koje ti priželjkuješ, imalo i negativnih posljedica. Bog sve gleda, pa bi tako gledao i takvo okupljanje. Ako bi hrvatski građani glasali za takav jedan metastazirani karcinom, koji bi nastao ujedinjenjem hrvatske desnice, Bog to sigurno ne bi mirno promatrao. Ako se to dogodi, ne gine nam sudnji dan, opći potop, jer Bog nas sve voli, ali takve bi glupane, koji bi glasali za novu hrvatsku desnicu, sir i vrhnje, naprosto morao kazniti i zbrisati sa lica Zemlje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: