Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Popis 2011: Šokantno! U 10 godina Osijek izgubio gotovo 8% stanovnika!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Btw.. da odgovorim Mrkyu,ljudi su kao danas sebičniji pa ne prave djecu? Daj molim te,ljudi danas NEMAJU pa ne prave djecu,to što vidim da ljudi furaju kolica po gradu svi su mahom stariji od 30 godina,dakle već su nekako situirani dok mlađi nisu. Čovječe ja sa 25 godina ne znam kud ću ni šta ću,vjerovatno ću trbuhom za kruhom dok je moj stari prvo dijete imao već sa 23 godine ali i stalan posao. Druga su to vremena danas,danas je normalno napravit djecu tek kad se skućiš i donekle si financijski siguran pa zato većina novopečenih roditelja i jest malo starija. Da,neki ljudi se žele izludirati do kraja u svojim dvadesetima ali to nije uvijek slučaj,ja da ležim na novcima baš bi me boljelo briga hoću li ga vadit van ili ne,kontaš?

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oćeš reći da su npr Romi puni para pa ga zato ne vade?

Jel znaš kolko se djece više pravilo kad nije bilo struje, tv-a , fejsa ..mega važnih karijera?

da imaš hrpu para napravi obi možda 2 djece. kerio se po birtijama, putovao po svijetu..kupio si skupi auto


Zadnja promjena: Mrky007; 29.06.2011. 16:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitaj ti romsku djecu kako dobro žive pa ćeš vidit,ćale skuplja željezo i vozi polovni Mercedes a oni kopaju po kontejnerima,prose i nemaju šta za jesti! Vidi se da ne znaš ništa o Romima a i začudio bi se koliko njih ima dosta para danas,još malo pa će prestić i Hercegovce.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček sad jel Romi imaju ili nemaju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2011. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene ovo uopće ne čudi, doslovno velika većina ljudi koje znam a završili su fakultete idu živjeti u Zagreb, ne tu i tamo koji, nego većina. Neki i van Hrvatske. To je skroz normalan i prirodan slijed s obzirom na društveno političku situaciju u našoj županiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa koliko vidim neki Romi imaju,ali samo za sebe,jednostavno ne kužiš njihovu hijerarhiju u obitelji. Muž je glava obitelji i on ima pravo na sve,žena je tu eventualno kao rob i sredstvo za pražnjenje pohote a djeca su tu da žicaju,prose i kradu za njih. Teško je reći tko koliko ima,jednog sam vidio da vozi najnoviju Insigniu dok se mnogi još taljigaju u Tamićima. Svejedno to je nebitno,bitno je to da njihova djeca odrastaju u teškoj bijedi i gladi,bez škole i normalnog djetinjstva.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje malo tko razumije, ili ne želi razumijeti što je to trend.
Dovoljno je pogledati Zagoru i mjesta koja su do prije recimo 50-60 godina imala nekoliko stotina stanovnika, danas je ostalo samo nekoliko staraca.

Od ukupnog broja stanovnika puno je važniji udio mladog i udio starog stanovništva.

Koliko se rađa, koliko umire stanovnika? Ako se ne varam za Osijek je to negativan omjer. (Odokativna zapažanja tipa vidio sam puno kolica su krajnje nevažna).

Vijest od prije godinu dana
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=127227

Sjećam se da je, još davno, dok sam bio osnovna, uvijek bilo po tri razreda, ali minimalno nas 30 u svakome.

Kakve su brojke za okolna mjesta, koja gravitiraju Osijeku?

Što se naslova tiče, posve je u redu. Takav postotak je najblaže rečeno alarmantan i šokantan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2011. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je moj Osijek dobar ovakav kakav je i uopće ne patim od toga da u njemu živi više ljudi Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › meni je moj Osijek dobar ovakav kakav je i uopće ne patim od toga da u njemu živi više ljudi Wink


Čak štoviše bilo bi super da se još poneki likovi isele.... Smile
i onda bi bio taman

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako kog veseli, radim u purgervarosu, a upiso sam se u okolici OS-a.... Porezi i ostali bakaraci Wink

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako na vijestima RTL-a kazu da je u Osijeku 20% vise stanovnika nego 2001.???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 18:37 
Naslov:  Re: Popis 2011: Šokantno! U 10 godina Osijek izgubio gotovo 8% stanovnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro tko je ovdje lud...sad gledam dnevnik na rtl-u i tamo govore da je Osijek zabilježio najveći porast broja stanovnika, čak 20% u odnosnu ne prethodni popis. Šta su ti pili osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hren
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2011. 19:07 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Sve potpuno očekivano.Trend egzodusa stanovnika će se nastaviti i u budućnosti. Otići će svi kojima se pruži prilika.

Tko će ostati? Par Hdssb-ovaca, par Hsp-ovaca, par Hdz-ovaca, par tisuća mlađahnih povlaštenih umirovljenika, i stariji građani koji nemaju ni novaca ni snage da potraže bolji život daleko od ove crne, desničarske, trule, lopovske, crne rupe.

Pozdrav Osječani, bježite odavde. Kakav je trend, lažni gradonačelnik Bubalo i ekipa u mirovini još će dugo vladati ovim selom. Pitanje je ima li uopće nade da će se stvari promijeniti.

Osijek je poražen, samo je poraz uslijedio nakon rata.
potpisujem

Nije sve tako crno.
Nisu li neki tamo susjedi u EU dobili ponudu da uvezu za stalno nešto Kineza-a ovi njima pokriju dugove i pokrenu biznis?
E,sad dok mi uđemo u EU-dobijemo Kineze bespla , itd,eksponencijalni rast-svega....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sokios
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la: ›
Pa dobro tko je ovdje lud...sad gledam dnevnik na rtl-u i tamo govore da je Osijek zabilježio najveći porast broja stanovnika, čak 20% u odnosnu ne prethodni popis. Šta su ti pili osijek031.com smile


To se dogodi kada svatko danas može biti novinar. Zbrojili su "kruške i jabuke". Pomješali su opčinu Osijek i grad Osijek. Osijek je zapravo pao s 90 na 83 tisuće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sokios je napisao/la (Pogledaj post): ›
Someone je napisao/la: ›
Pa dobro tko je ovdje lud...sad gledam dnevnik na rtl-u i tamo govore da je Osijek zabilježio najveći porast broja stanovnika, čak 20% u odnosnu ne prethodni popis. Šta su ti pili osijek031.com smile


To se dogodi kada svatko danas može biti novinar. Zbrojili su "kruške i jabuke". Pomješali su opčinu Osijek i grad Osijek. Osijek je zapravo pao s 90 na 83 tisuće.


Nije istina. Kad je Kosorica dobila rezultate onda su tek objavljeni pravi rezultati jer je ona platila popis i oni prije su nevažeći.




A stoka sitnog zuba se opet nešto buni.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: