Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šetač: Prva godišnjica realizacije projekta "Originalni osječki semafori za pješake"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2011. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš mi sve...jel postoji jedan članak na ovom forumu koji se ne povezuje sa ustašama, komunistima, HDZ-om, HDSSB-om, SDP-om, umirovljenicima, Zenicom i ne znam ni ja čime...brate ideja je super..nešto po čemu je osijek poseban...pa makar to bila slika na semaforu...brate koji panjevi...
niko koda neće priznat da su svi kad su trebali bili ustaše..kasnie su svi bili komunisti...sada su svi velike hrvatine...kako kaže Pervan "Pognutu glavu sablje ne sječe"...tako da iskreno svejedno mi je jer je Cesarac bio hrvat katolik ili pogan čovjek Very Happy...svejedno je njegov spomenik jedna od znamenitosti Osijeka....

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.06.2011. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la: ›
kakve su to pizdarije cesarec ustaša, pred svoju smrt je napisao u zatvorskoj ćeliji Živjela Sovjetska Hrvatska


to nije nitko tvrdio. ali je poznato da su komunisti i ustaše imali isti cilj u staroj Jugoslaviji. Rušenje iste. I sve je bilo OK i međusobno su se uvažavali do napada Njemačke na SSSR. Kako je crvenima bio draži SSSR nego novoosnovana hrvatska država tu su se 'počerupali'.

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2011. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što nam je sljedeće?

Obilježavanje 5. godine neotvaranja eurodoma? Proslava 3ćeg mjeseca da nitko nije istukao vozača gpp-a? 7ma obljetnica skidanja pa postavljanja pa opet skidanja pa opet postavljanja grupe građana?
27ma obljetnica smrada iz mcdonaldsa?

Kakav debilizam, pa to je strašno!
Ideja dobra, izvedba jaaaako loša, ovo kreveljenje i poziranje sa kravatama infantilno i na razini 4tog be.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.06.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadno....

_________________
Tko tu koga ....?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2011. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la: ›
jebeš mi sve...jel postoji jedan članak na ovom forumu koji se ne povezuje sa ustašama, komunistima, HDZ-om, HDSSB-om, SDP-om, umirovljenicima, Zenicom i ne znam ni ja čime...
Skoro pa i nema, a to je i razlog zašto se unazad nekog vremena hrpa ljudi više ne pojavljuje ovdje i ne komentira... Eto i mali prijedlog vlasničkoj strukturi portala, umjesto Osijek031 - Osijek uz šalicu kave, probajte sa Osijek uz političke pamflete...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Fifa je napisao/la: ›
jebeš mi sve...jel postoji jedan članak na ovom forumu koji se ne povezuje sa ustašama, komunistima, HDZ-om, HDSSB-om, SDP-om, umirovljenicima, Zenicom i ne znam ni ja čime...
Skoro pa i nema, a to je i razlog zašto se unazad nekog vremena hrpa ljudi više ne pojavljuje ovdje i ne komentira..


Apsolutno se slažem.....nekad je na forumu bilo sasvim drugačije, doduše ja nisam toliko dugo tu kao neki,ali ipak sjećam se i boljih dana.....
kada nije bilo politike..i sličnih stvari....
razumijem da svi imamo drugačije interese,ali da se baš u svakoj faking temi pa makar tema bila o bureku uspije završiti na političkim ili vjerskim prepucavanjima je nevjerovatno.....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: