Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne bojte se, Ja je s vama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2011. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pronoob je napisao/la (Pogledaj post): › mislio sam da bi bar redakcija 031 trebala biti ne pristrana, a ne ovakve gluposti pisati

naravno da bi bilo bolje da je tih 48 000 000 kn stavljeno sa strane i da je to otišlo u džep nekih koji stvarno nemaju, ali kod nas je to nemoguće
da se nije dalo za dolazak pape, sjelo bi kosorici i ostatku bande na račun tak da ne vidim u čem je problem?
gadite mi se više s tim svim sranjima od tekstova koje čitam zadnja 2-3 dana po netu, skupljate neke jeftine bodove na tome što serete gluposti samo zato da bi vam se njih par divilo kako se popili pamet svijeta


To nisu gluposti nego cinjenice! Tesko je vidjeti i cuti da se toliki novci trose uz veliku nezaposlenost a novci su od gradjana koji idu u Crkvu d.o.o. Papa nece zasposliti nitkoga od nezaposlenih a niti ce nahraniti gladna usta.. veliki je to biznis dolaskom pape u Hr. veliki se novci zaradjuju. A da o svecenicima ne pricam potpuno su izgubili svoju namjenu i ne rade svoj posao. Zar mislis da bi siromah trebao slusati propovjed (o bajnom zivotu) nekoga tko ima hrpetinu zlata na sebi i vozi zadnju novu mecavu (mercedes) ? Sve je vise ljudi i osvjesteno da ovo sto danas cini crkvu nije uopce ono sto bi trebalo biti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metalac-os
Offline
Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedinog papu kojeg priznajem je Papa Ivan Pavao II, ovaj papa sa prada cipelicama me ne zanima.. Tolko para utući u jedan posjet je previše suludo...Katolik jesam, no crkva i svecenici mi se gade, da oni zive od milodara naroda bez ijedne kune iz proracuna vidli bi onda kolko bi njih vozilo passate, mercedese, audije itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2011. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›

da se toliki novci trose uz veliku nezaposlenost a novci su od gradjana koji idu u Crkvu d.o.o. Papa nece zasposliti nitkoga od nezaposlenih a niti ce nahraniti gladna usta.. veliki je to biznis dolaskom pape u Hr. veliki se novci zaradjuju.


u jednoj rečenici sam sebe pobiješ-daj se odluči jeli to biznis i zarada ili uludo bačen novac?

samo se oko novca vrtite, a sam papa je izuzetno skroman čovjek i nije tražio to sve preseravanje oko njega. A zamislite da mu se tek nešto i dogodilo (što nije nemoguće jer budala je svugdje oko nas),koliko bi tek onda imali štofa za sranje po forumima!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
locutus of borg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

metalac-os je napisao/la: ›
Jedinog papu kojeg priznajem je Papa Ivan Pavao II, ovaj papa sa prada cipelicama me ne zanima.. Tolko para utući u jedan posjet je previše suludo...Katolik jesam, no crkva i svecenici mi se gade, da oni zive od milodara naroda bez ijedne kune iz proracuna vidli bi onda kolko bi njih vozilo passate, mercedese, audije itd...


Slažem se s tobom za Papu Ivana Pavla II.
ali o drugim stvarima nemoj pričati ukoliko ih ne razumiješ.
slažem se da ima licemjernih svećenika i onih koji su potpuno zastranili, ali ne živi većina svećenika onako kako se tu i tamo provuče neka vijest po novinama.
svećenici su skromni ljudi koji imaju radno vrijeme 0-24 i čine sve kako bi pomogli ljudima oko sebe (barem oni koje ja znam, a ima ih puno).

milostinja se skuplja za redovite troškove župe (režije, održavanje i dr), te za ljude iz župe kojima je potrebna pomoć ili za pomoć različitim udrugama. ono što ostaje u crkvi za svećenika jest lukno. lukno je obvezni godišnji doprinos župljana za uzdržavanje svećenika. ne znam koliki je to točno iznos, ali nije veliki. neki svećenici i taj prihod ostavljaju u crkvi.

i btw, svima vama "vjernicima" koji pljujete po svećenicima kao i nekolicina mojih prijatelja, te vam se zbog njih gadi crkva: trebali ste naučiti da se u crkvu ne ide zbog svećenika, već zbog molitve i susreta s Isusom. ponašanje crkve nebi trebalo nikako utjecati na vašu vjeru, ali najlakše je dignuti ruke od svega i smišljati isprazne izgovore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan_hoee
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Koji odvratan tekst. U biti, u zadnjih par dana gotovo svaki "naš" portal je objavio na desetke antipapinskih i antikršanskih tekstova. To nije moja paranoja, nego notorna činjenica koju svatko može provjeriti posjetom na neki od portala. Očito je i ovaj portal podlegao pljuvački nastrojenim medijima. A vi neki se zapitajte tko je tu zapravo ovca: vjernici (npr. ono mnoštvo mladih koji su sinoć na Trgu bana Jelačića stvorili neopisivu atmosferu, da ti suze radosnice na oči idu, koja je prikazana u cijelom svijetu) ili oni koji nasjedaju na ove prozirne i "trendy" članke Wink

P.S. nisam vjernik.


ovaj komentar je pogodio bit onoga što bi ja rekao! ti si jedan NAZOVI NOVINARČIĆ, i hvala ti što postojiš, puno je lakše otići na wc nakon ovog tvog 'članka' i pošteno se posrati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

locutus of borg je napisao/la: ›
trebali ste naučiti da se u crkvu ne ide zbog svećenika, već zbog molitve i susreta s Isusom.

ono što ja ne razumijem jest sljedeće...
koja je svrha odlaska u crkvu? ne može li se vjernik obratiti bogu i izvan te građevine? treba li vjerniku posrednik između njega i boga? ako treba, je li to istinska vjera? ako ne treba, čemu onda sva ta šarada?

jasno mi je zašto su crkvi potrebni vjernici, ali mi nije jasno, ako postoji istinska vjera, zašto je vjerniku potrebna crkva.


Zadnja promjena: DonQuijote; 06.06.2011. 1:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
locutus of borg je napisao/la: ›
trebali ste naučiti da se u crkvu ne ide zbog svećenika, već zbog molitve i susreta s Isusom.

ono što ja ne razumijem jest sljedeće...
koja je svrha odlaska u crkvu? ne može li se vjernik obratiti bogu i izvan te građevine? treba li vjerniku posrednik između njega i boga? ako treba, je li to istinska vjera? ako ne treba, čemu onda sva ta šarada?


Upravo tako, Franjevci ce vam uglavnom reci da mozs, dok neki drugi ce vecinom propagirati dodji, plati pa onda idi ...

A bas sam jce gledao emisiju "nedjeljom u 2" gdje je bio jedan svecenik koji je sam sebe utjerivao u lazi i pricao o tome kako drzavu vode "idioti" pa onda poslije kako je on tu mislio na one koji se ne razumiju u politiku, pa onda sve poricao, da bi poslije i sam rekao kako se Crkva bazira na tome kako su nekad oni bili iznad vladara i poglavara drzava i da su oni imali najvise novca pa se vecina navikla na takav nacin zivota ... "Kako netko tko progovara o siromastvu i Isusovim stopama moze zivjeti u palaci od mramora i zlata" bilo je pitanje, a odgovor je u stilu toga da Crkva i dalje zgrce sto je njihovo.

A sad malo da se vratim na ovaj prvi post, vi koji zagovarate da je sve ovo u redu, jeste li svjesni da u EU crkvu smatraju PROFITNOM organizacijom i da od svih zemalja koje nas okruzuju smo mi u manjini onih gdje Crkva NE placa porez. U vecini drugih zemalja Crkva placa porez. A da ne govorim o drugim temama gdje sam i sam svjedocio da svecenik koji vodi misu prica o tome tko treba za koga glasati, te u BiH da je jedan svecenik trebao biti izabran za gradonacelnika (pa se poslije izjasnio kako za njega nisu "ovosvjetovne duznosti jer njega cekaju duznosti na onom svijetu"). A da ne govorim da Papa dolazi kod nas u vrijeme najvece krize i naravno, odjednom imamo love ko da na drvecu raste da mu zlatom poplocamo pod, zakrcimo ljudima tramvaje i vlakove da ne mogu doci sa fakulteta doma, pogotovo ako stanuju dalje, te da par puta budu poslani u rodni kraj od strana velikih vjernika koji se svim silama trude doci sto blize Papi ... Iskreno, zao mi je nekolicine iskrenih vjernika jer ih gomila ovakvih "zaglusi" pa ih je tesko naci i onda vecina prica kao da su svi takvi "neiskreni vjernici".
Mislim da je Papa (aka Sveti Otac) dosao u najgore moguce vrijeme kod nas, te da svakako nije bilo potrebe za ovolikim pripremama kolike su napravljene niti za ovakvim rasipanjem (a garantiram da ce uskoro PDV skociti gore kako bi pokrili izdatke za koje nas nisu ni pitali. Zasto ona vlada koja ga je i zvala ne plati sve ovo, prije bismo izasli iz krize da se oni odreknu i 5% koje nece ni osjetiti (ali su oni u potpunosti oslobodjeni PDV-a i ostalih 'sitnica' koje "normalan" puk u "demokratskoj" drzavi mora placati).

Zakljucak:

LO0L

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek je on nama došao, lijepo je to, mislio sam da nas za razliku od Ivana Pavla II neće ni posjetiti, no da se prisjetimo:
Bozanić: Od 12 do 14 milijuna kuna za Papin posjete

odakle se stvorilo dodatnih 30+/- milijuna???
ispričavam se na pogrešno postavljenom pitanju, ispravnije bi bilo "Gdje je nestalo 30+/- milijuna?"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
locutus of borg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison_ivy je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
locutus of borg je napisao/la: ›
trebali ste naučiti da se u crkvu ne ide zbog svećenika, već zbog molitve i susreta s Isusom.

ono što ja ne razumijem jest sljedeće...
koja je svrha odlaska u crkvu? ne može li se vjernik obratiti bogu i izvan te građevine? treba li vjerniku posrednik između njega i boga? ako treba, je li to istinska vjera? ako ne treba, čemu onda sva ta šarada?


Upravo tako, Franjevci ce vam uglavnom reci da mozs, dok neki drugi ce vecinom propagirati dodji, plati pa onda idi ...

A bas sam jce gledao emisiju "nedjeljom u 2" gdje je bio jedan svecenik koji je sam sebe utjerivao u lazi i pricao o tome kako drzavu vode "idioti" pa onda poslije kako je on tu mislio na one koji se ne razumiju u politiku, pa onda sve poricao, da bi poslije i sam rekao kako se Crkva bazira na tome kako su nekad oni bili iznad vladara i poglavara drzava i da su oni imali najvise novca pa se vecina navikla na takav nacin zivota ... "Kako netko tko progovara o siromastvu i Isusovim stopama moze zivjeti u palaci od mramora i zlata" bilo je pitanje, a odgovor je u stilu toga da Crkva i dalje zgrce sto je njihovo.

A sad malo da se vratim na ovaj prvi post, vi koji zagovarate da je sve ovo u redu, jeste li svjesni da u EU crkvu smatraju PROFITNOM organizacijom i da od svih zemalja koje nas okruzuju smo mi u manjini onih gdje Crkva NE placa porez. U vecini drugih zemalja Crkva placa porez. A da ne govorim o drugim temama gdje sam i sam svjedocio da svecenik koji vodi misu prica o tome tko treba za koga glasati, te u BiH da je jedan svecenik trebao biti izabran za gradonacelnika (pa se poslije izjasnio kako za njega nisu "ovosvjetovne duznosti jer njega cekaju duznosti na onom svijetu"). A da ne govorim da Papa dolazi kod nas u vrijeme najvece krize i naravno, odjednom imamo love ko da na drvecu raste da mu zlatom poplocamo pod, zakrcimo ljudima tramvaje i vlakove da ne mogu doci sa fakulteta doma, pogotovo ako stanuju dalje, te da par puta budu poslani u rodni kraj od strana velikih vjernika koji se svim silama trude doci sto blize Papi ... Iskreno, zao mi je nekolicine iskrenih vjernika jer ih gomila ovakvih "zaglusi" pa ih je tesko naci i onda vecina prica kao da su svi takvi "neiskreni vjernici".
Mislim da je Papa (aka Sveti Otac) dosao u najgore moguce vrijeme kod nas, te da svakako nije bilo potrebe za ovolikim pripremama kolike su napravljene niti za ovakvim rasipanjem (a garantiram da ce uskoro PDV skociti gore kako bi pokrili izdatke za koje nas nisu ni pitali. Zasto ona vlada koja ga je i zvala ne plati sve ovo, prije bismo izasli iz krize da se oni odreknu i 5% koje nece ni osjetiti (ali su oni u potpunosti oslobodjeni PDV-a i ostalih 'sitnica' koje "normalan" puk u "demokratskoj" drzavi mora placati).

Zakljucak:

LO0L


slažem se s tobom da se u svemu pretjeruje, te da se crkva dosta politizirala. nitko ne kaže da je to u redu. ja samo želim reći da crkva kao organizacija nebi nikako smjela utjecati na tvoju vjeru. nisam ni ja neki vjernik (uglavnom nedjeljne mise i blagdani), ali volim otići u crkvu. jednostavno se puno ljepše osjećam kada se u crkvi pomolim i pričestim , kada čujem djecu kako pjevaju u zboru i kada vidim puno mladeži na misi. lijepo je to, trebao bi otići i doživjeti to. nije isto kao molitva kod kuće, ne može nikako biti isto...
ja sam kao klinac izbjegavao mise jer su samo "papci" išli na misu, ali sada vidim koliko je to zapravo lijepo kada vidim da u crkvi nisu samo babe koje su se usrale sada kada su jednom nogom u grobu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

locutus of borg je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
ono što ja ne razumijem jest sljedeće...
koja je svrha odlaska u crkvu? ne može li se vjernik obratiti bogu i izvan te građevine? treba li vjerniku posrednik između njega i boga? ako treba, je li to istinska vjera? ako ne treba, čemu onda sva ta šarada?

nisam ni ja neki vjernik (uglavnom nedjeljne mise i blagdani), ali volim otići u crkvu. jednostavno se puno ljepše osjećam kada se u crkvi pomolim i pričestim , kada čujem djecu kako pjevaju u zboru i kada vidim puno mladeži na misi. lijepo je to, trebao bi otići i doživjeti to. nije isto kao molitva kod kuće, ne može nikako biti isto...

ok, recimo da je ljepše. je li to jedina razlika?
mada, ja bih rekao da je molitva (ili razmišljanje) u samoći puno "produktivnije", te se slažem da nikako ne može biti isto moliti se u crkvi ili kod kuće (ili u prirodi, nebitno).
misa je zabava za narod, predstava, a ne molitva. živopisna odjeća, kulise, glazbene sekvence, radnja, rituali - sve je tu da privuče pažnju publike. baš me zanima koliko bi ljudi dolazilo na misu kad bi se ona sastojala od sat vremena tišine gdje svatko moli svoje u sebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 2:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo jedan citat damn. Bogznanica »Pohod Svetog Oca je dar vjernicima i Hrvatskoj jer nam dolazi najveći svjetski i moralni autoritet»

A sad, koliko sam upucen, darovi se ne naplacuju niti se placaju, a da ne govorimo o onom dijelu da se pazilo na maximalne, tj. minimalne troskove i da je pola od 12 mil. platila crkva (vjernici) a sve ostlao drzava (opet ti vjernici kao i svi ostali gradjani RH).
Potpuno sam suglasan sa ova dva posta gore iznad, "DonQuijote" i "locutus of borg" samo samo ogromna je steta sto to vise nije Crkva gdje se odes diviti ljepoti unutrasnjosti i gdje ces naci mir za molitvu bez osvrta na trenutnbo stanje svijeta jer kako i u samoj Bibliji pise, ne treba se zamarati ovosvjetovnim, pa zasto su onda najimpozantnije gradjevine upravo crkve, zasto su to i najskuplje i cesto najludji krik arhitekata koji zna odudarati od zakona i okoline (u narusenoj okolini nova crkva, a okolica propada), te se na svakoj misi nekoga kudi, prica o pobacajima, konkretno, recimo u mom gradu je apsolutno svaki semafor svaka 2 dana obljepljen plakatima o zabrani pobacaja kako je pobacaj cedomorstvo, te par "info telefona" koje sam nazvao i glumio da mi je djevojka trudna samo da saznam informacije kako i sta napraviti ... prvo su me izvrijedjali jer sam pricao kako mi je zao sto nisam koristio prezervative - nekoliko puta mi je doslo da im ocitam bukicu kako to pricaju s covjekom kojem navodno "pokusavaju pomoci", te sam se pravio kako nemam posla niti skole i sta da radim, dakle zakljucak, rodi makar to dijete umrlo od gladi ... ali to je vec druga prica). Onda sam nakon toga slusao na misi protiv prezervativa, protiv pobacaja, raznorazne ovosvjetovne gluposti umjesto da svecenik sa odstojanjem samo upozori (sto bi mu bila i uloga, da daje savjete, a ne da zabranjuje i proklinje i da citiram "svatko tko je ikad u zivotu masturbirao ili se iole uzbudio zbog necistih misli nije mu mjesto u nasoj biskupiji niti se on moze nazvati vjernikom i ceka ga Bozji sud i pakao, te mu je bolje da je izopcen nego da se naziva vjernikom" jedan svecenik (zapisao sam te rijeci) je to citao kao gost iz SLavonskog Broda kad je dosao, sta vise reci. Koliko samo dvolicni mogu biti ti ljudi koji nas "trebaju voditi" i kod kojih trebamo traziti savjete.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 3:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavno da crkva u ZeGeu uređuje zgradu polu-dragim kamenom Very Happy

_________________
I am the chmar
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2011. 7:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle.......
kad god se pojavi nešto ove tematike....ne mogu ne primjetiti nešto.....
uvijek se pjene neki super vjernici i pljuju po drugima koji ne dijele njihov entuzijazam....pokušavaju ih preobratiti i slično....
e pa meni se od toga više povraća.........
moj se post ne odnos na ikoga posebno....ako se netko i osjeti prozvan....
ali zbilja je odvratno to kako neki pokušavaju sebe uzdići iznad drugih...
jer u stvarnom životu takvi koji ližu oltare....nabijaju drugima svoju vjeru na nos.....su u biti licemjeri koji su gori od svih po kojima pljuju.....i najmanje oni žive po Božjim zapovjedima....
a ja ipak mislim da Bog sve to vidi.....i da se na koncu ne broji tko je koliko puta bio na misi..platio lukno...i tko nije...
jer ipak se broje djela.....
i za mene je velika razlika između vjere i Boga...i crkve....koja je ipak priča za sebe...preduga priča....sa malo više boja od crne i bijele....
i zbilja bi bilo lijepo kad bi svi prvo počistili ispred svojih vrata....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.06.2011. 7:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silvio je napisao/la: ›
...zahvljujem Bogu što takvi kao autor teksta nisu bili na susretu sa Svetim Ocem, i što takvi širitelji mržnje protiv Crkve u Hrvata nisu njezini vjernici...i što pričaju gluposti o boljem odlasku djece na more nego dolasku Svetog Oca...a čuj i ja nisam nkada išao kao djete na more i nisam imao dovoljno za život, pa ti se bivša juga nije toliko brinula o meni i mojem odlasku na more jer su uvijek išli oni " Bađe sa vrha"...u ostalom zašto se ti toliko buniš protiv toga a sam nisi ni pomakao mali prst da bi se djeca koja nisu vidjela more odvela na ljetovanje...koji klinac, nisi prosvjedovo nego tu na jednom malom portalu pišeš tekst pun mržnje i sotonizma...i ako te zanima svi koji su išli iz Hrvatske išli su besplatno, jer su se propusnice dobivale besplatno samo si se morao prijaviti da ih podigneš...i baš mi je drago što ti nisi vjernik...

hahaha pun mržnje i sotonizma. Svaki put kada vjernici pročitaju nešto što im ne odgovara i što nije u skladu s njihovom vjerom to znači da onaj ko piše ili štuje sotonu ili je sotona sam po sebi. Ovaj članak nije pun mržnje i sotonizma, kako ti to nazivaš nego pun činjenica koje su definitivno istinite.

pronoob je napisao/la: ›
naravno da bi bilo bolje da je tih 48 000 000 kn stavljeno sa strane i da je to otišlo u džep nekih koji stvarno nemaju, ali kod nas je to nemoguće
da se nije dalo za dolazak pape, sjelo bi kosorici i ostatku bande na račun tak da ne vidim u čem je problem?

Znači tebi je sasvim oke da tvoji novce idu za u ovom trenutku totalno nebitne stvari i što nam državni vrh uzima kruh iz usta. Po tebi tako to mora bit i gotovo. Dok sam čitao tvoj post sjetio sam se teksta jedne osječke grupe
Kad ti pišaju po glavi
Ti se praviš da pada kiša
I onda kad te jebu
Ti si faca jer biraš pozu

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito je kako je katoličko ponašanje u našoj državi izravno povezano sa uskršnjim zečicama i playboy partyima. Licemjerno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: