Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrdoljak: U Zagrebu ću biti 'servis' Osijeku i Osječanima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rina
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2011. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VEDRAN TASLIDŽIĆ MU BIO U SVATOVIMA--------------="bob11"]
porezni obveznik je napisao/la: ›
Od svih političara i oni koji to pokušavaju biti meni je ovaj lik sasvim ok.


p čoemu??
nije ama baš ništa napravio za ovaj grad!!
srao je protiv elektromodula,kad je došao na vlast,ništ!a i pauk službu je riješio svome dragom prijatelju loziću!!!mislim da je pokvarenjak i lopov,sam još u malim granicama,jer nemože još toliko puno lapati,sam koliko mu bubi da....
[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2011. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gangula brate je napisao/la (Pogledaj post): ›
porezni obveznik je napisao/la: ›
Od svih političara i oni koji to pokušavaju biti meni je ovaj lik sasvim ok.


Još jedan gradski seronja koji se uhljebio preko politike. Bilo bi ljepo prebrojiti bratiće ,sestrićne i ostale članove obitelji Bubala, Matkovića, Vrdoljaka i ostalih u Gradskoj upravi i nekim Gradskim firmama....fuj !

Opet moram po ne znam koji put napisati.... ne pišite o nečemu o čemu nemate pojma... !!! Ivan je "uhljebljen" odavno jer je jedan od boljih poduzetnika u gradu i regiji i to puno PRIJE nego što se počeo baviti politikom. Nije od "debeli" pravaš ili "ljigavi" HSLS-ovac koji su trpali ljude gdje su stigli. Bdv, a niti Krešimir nije nikog svog zaposlio jer bi se o tome već odavno pisalo ako nigdje ono na ovom forumu.


JA ti ne vjerujem. S obzirom da si na TI s krešimirom svojim (koji galopirajuće brzo preuzima primat najgoreg gradonačelnika od Kramarića) ja predlažem da mu se javiš pa neka da dva popisa. Jedan su svi zaposleni u javnim upravama/tvrtkama/agencijama a drugi je popis članstva HDSSB-a - pa da usporedimo Very Happy

Slobodno se javi u gradsku upavu... i zatraži koliko je ljudi zaposleno za vrijeme "vladavine" sadašnjeg gradonačelnika i suradnika, nakon toga provjeri u HDSSB-u dali su članovi. Vjeruj sve je provjerivo i jednostavno samo ukoliko to želiš, a ne ovako neargumentirano pisati gluposti. Kad budeš imao nešto konkretno onda to iznesi pa da i mi ostali znamo o "kome" i "čemu" se radi.


1. DALI je prekodrinski pravopis Very Happy - hrvatski je je li. Toliko o Vama Hdssb-ovcima kao vrsnim Hrvatinama XD

2. - evo ti dokaz - Dogradonačelnica Danijela Lovoković također je bila pozvana, ali je izostala jer je iste večeri svadbenu feštu imao njezin bratić Vjekoslav Bagarić, inače v.d. pročelnika gradskog Upravnog odjela za javnu nabavu.

i znaš što je najžalosnije ? tu informaciju je objavio glasilo Drinovaca - Glas Slavonije

Nema nepotizma dok HDSSB vlada - ma jok Very Happy

JE LI dosta ili trebaš još dokaza ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: