Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Profil Foruma 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2011. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidjet ćeš demokraciju kad sabor sa UFC-om potpiše suradnju.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2011. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Vidjet ćeš demokraciju kad sabor sa UFC-om potpiše suradnju.

Kad lijepa riječ ne daje željeni učinak, ostaje pendrek ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2011. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Desničari su najobičniji praznoglavi fašisti koji svijet vide samo iz svoje perspektive i zbog toga ne prihvaćaju ljevičare, a baš zbog te njihove egocentričnosti ljevičari ne vole različite od sebe.


neka si ti to nama sada rekao, neka si.. smiješ sad i još koju napisat o mostu preko drave, tvojih 2765 postova o toj temi je dosta malo za tako naučenog čovjeka sa svekolikim spektrom razmišljanja, potrudi se, možeš bolje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2011. 13:43 
Naslov:  Re: Profil Foruma 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam za druge, ali mene osobno veseli to što na forumu obitavaju i zadrti ljevičari, i zadrti desničari.
Šljam su i jedni i drugi ali nema mi slađeg nego čitati te rasprave, a gotovo da nema teme na kojoj se ta dva nakaradna svjetonazora ne sudare..

Apeliram na administratore da i dalje jednim okom žmire, zbog svih nas koji tu uglavnom promatramo i zabavljamo se:)
a vjerujte, ima nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Vilenjak, ako ti se neka od tema ne sviđa, ili te ne zanima politika, whatever, jednostavno ignoriraj i nemoj čitati. Ni mene ne zanima sve što postoji na ovom forumu, izmeđuostalog i politika, pa to ne čitam.

Kakav bi ovo bio forum kad bi se brisali postovi jer se nekome ne sviđaju, a da ne krše pravila foruma?

Ima svakakvih ljudi, stavova i mišljenja - to će tako biti uvijek. Ne postoji osoba kojoj se sve sviđa. A sad, tražiti da se nešto briše jer se pojedincu ne sviđa - nema smisla.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2011. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Desničari su najobičniji praznoglavi fašisti koji svijet vide samo iz svoje perspektive i zbog toga ne prihvaćaju ljevičare, a baš zbog te njihove egocentričnosti ljevičari ne vole različite od sebe.


neka si ti to nama sada rekao, neka si.. smiješ sad i još koju napisat o mostu preko drave, tvojih 2765 postova o toj temi je dosta malo za tako naučenog čovjeka sa svekolikim spektrom razmišljanja, potrudi se, možeš bolje!

Drago mi je da me nosiš u mislima. Very Happy

A kad se već skrenuo s teme. Ne bi li bilo prekrasno da se kroz cijelu Tvrđu uključujući i spojne ceste sa Europske avenije i Biljske ceste zabrani promet svim vrstama vozila, osim u turističke svrhe zaprežnih kola i konja, a to podrazumjeva i zabranu prolaza vozilima do Iktusa. I tko je vidio da pored Tvrđe bude ono jebeno nogometno igralište. Pa nisu Turci valjda nogomet igrali u Osijeku. I naravno, trebalo bi isključiti struju cijeloj Tvrđi, te je prepustiti Hrvatskim sokolovima na čuvanje i danju i noću, a ulice noću osvjetljavati bakljama.
Osim toga, navodno ispod Drave postoji i tunel pa bi bilo odlično osposobiti taj tunel da se turisti mogu šetati između Tvrđe i katakombi, koje bi također trebalo malo bolje održavati i čistiti nečistoće kako turisti ne bi zgazili u govno, i kako bi mogli pogledati koju predstavu u amfiteatru ili vidjeti kako se skladištio barut u Osijeku nakon što je otkrivena Amerika.
A možda bi ipak mogli ostavit promet u Tvrđi i napraviti automobilski tunel od Tvrđe do jebenih katakombi?

A uostalom nije mi bitno što ti misliš već što struka misli o tome što sam napisao. Koliko vidim Đapić i Papić su čitali što sam napisao o prometnoj infrastrukturi, a pogotovo da automost na gornjodravskoj obali ide od nikud i ne vodi nikamo. Da ja ne serem oni ne bi imali šta jest. Ipak drago mi je da je uvažen moj prijedlog da se prometna studija treba napraviti na šire područje od jedne jedine prometne točke i nadam se da će me i ubuduće slušati, jer ipak treba nekako zaraditi kruh na tuđoj pameti.


Zadnja promjena: francika; 20.05.2011. 16:19; ukupno mijenjano 7 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2011. 14:03 
Naslov:  Re: Profil Foruma 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam za druge, ali mene osobno veseli to što na forumu obitavaju i zadrti ljevičari, i zadrti desničari.
Šljam su i jedni i drugi ali nema mi slađeg nego čitati te rasprave, a gotovo da nema teme na kojoj se ta dva nakaradna svjetonazora ne sudare..

Apeliram na administratore da i dalje jednim okom žmire, zbog svih nas koji tu uglavnom promatramo i zabavljamo se:)
a vjerujte, ima nas.

Ma evo ti i od mene 2 kikirikija. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @Vilenjak, ako ti se neka od tema ne sviđa, ili te ne zanima politika, whatever, jednostavno ignoriraj i nemoj čitati. Ni mene ne zanima sve što postoji na ovom forumu, izmeđuostalog i politika, pa to ne čitam.

Kakav bi ovo bio forum kad bi se brisali postovi jer se nekome ne sviđaju, a da ne krše pravila foruma?

Ima svakakvih ljudi, stavova i mišljenja - to će tako biti uvijek. Ne postoji osoba kojoj se sve sviđa. A sad, tražiti da se nešto briše jer se pojedincu ne sviđa - nema smisla.

Slažem se s tobom. Ni ja ne čitam politiku na ovom forumu mada je ima u svakoj temi. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2011. 15:32 
Naslov:  Re: Profil Foruma 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›

ovaj poziv na genocid stoji na forumu od 09.10.2010.?! a trebalo je ne samo izbrisati taj post, i trajno banovati tog forumaša, već i njegovu IP adresu prijaviti MUP-u. pa nek njima objašnjava "genezu roda Salix".
POGLE OVO, MAJKU IM USTAŠKU! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2011. 17:33 
Naslov:  Re: Profil Foruma 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justaše!

Baš me zanima kako im je bilo u banja luci haha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.05.2011. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › ono što je genijalno u svemu tome - ako ti se neko od mišljenja ne sviđa - "ubiješ" tab u pregledniku i kreneš dalje.

ili ubijes nesto ozbiljnije od tipke na tipkovnici. recimo, pojedinca. ili grad. ili gradjanska prava / gradjanske slobode. i krenes dalje. nemoj ljutis, ali tu nema ni trunke genijalnosti. mi se cini da su neki ovdje zestoko pobrkali misljenje sa "misljenjem". na onom prvom izgradjena je Zapadna civilizacija, a na ovom drugom "Nepokoreni grad" na Dravi.

jos jednom, prof. Milan Kangrga

"Nacionalizam, naime, počiva, i to isključivo počiva na - sentimentu, blago rečeno, pa taj sentiment vjerojatno proizlazi iz genetski naslijeđene i naknadno u obitelji ili okolini odnjegovane, i tako duboko u podsvijesti sačuvane jezgre tog atavističkog sindroma. [...] Grubo, ali pogođeno rečeno, takav se tip pojedinca bori u samome sebi protiv samog jezgra ljudskosti, pa krećući se linijom manjeg otpora istraje na svojoj pukoj prirodnosti. Linija manjeg otpora u ovome se slučaju sastoji upravo u tome, što biti čovjek nije nešto naprosto dano ili na-rođeno (nitko se nije naprosto rodio čovjekom, jer to je bitna karakteristika životinje, kojoj je dostatno da se izlegne i da od mladunčeta izraste u svoju punu zrelost, i to u skladu sa svojom unaprijed danom i zadanom vrstom kao vlastitom prirodom, ona jeste ta priroda, i bitno ostaje njoj primjerena). Čovjeku to jednostavno - nije dano. Ali je, naravno, vrlo komotno i ne zahtijeva mnogo truda da se bude i ostane to što bez napora - naprosto jesi, čista priroda!

Kada iz sebe ne možeš - doslovno rečeno - napraviti čovjeka (to se naziva: raditi na samome sebi da bi postao to i to, kako bi svojim vlastitim djelom, trudom, mukom, "u znoju lica svoga", kao što kaže već Biblija, stvaralaštvom - da bi dakle postao konkretno društveno i prije svega posebno ljudsko biće, sa svim svojim, tek tom djelatnošću razigranim i manifestiranim sposobnostima i talentima, koji te tako čine individualnošću i osobenošću), onda ti još preostaje samo da se pozoveš na jedinu moguću općost u smislu generalnosti, za razliku od univerzalnosti. [...] Kako ne bi "svisnuo od muke u svojoj neoblikovanoj usamljenosti", ti se prikloniš, baš tako: prikloniš se ili prisloniš (da ne padneš u ništavilo) drugima sličnim sebi, koji su takođe ostali to ljudski prazno ništa ili čista (rodovsko-plemenska) - prirodnost. Pa si onda "bar nešto" ... pa se time onda možeš čak i "ponositi", jer ti ništa drugo ne preostaje.

Dakle, kada nisi u sebi imao dostatne snage da postaješ čovjekom (jer to je mukotrpan proces koji traje čitava života!), pa je dospijeti k sebi kao čovjeku jedini istinski zadatak, onda si i ostao puko ništa. Taj se zadatak naime uvijek iznova postavlja pred tebe na putu k sebi kao oblikovanoj i oplemenjenoj ljudskoj jedinki, te upravo to sacinjava jedinu istinsku radost čovjekovu, koji se onda slobodno može pogledati u zrcalo, a da se ne stidi pred samim sobom.

Mogli bismo dakle kazati: Nacionalist je nezreli čovjek."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2011. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: › Mogli bismo dakle kazati: Nacionalist je nezreli čovjek."
Prijatelju, ubijaš samog sebe s nacionalizmom. Ja nisam ni Glavaševac, ni Đapićevac, ni išta drugo... Mene se naziva nacionalistom i desničarem jer iz nekog glupog razloga DANAS VOLJET SVOJU ZEMLJU I NEDAT DA TE NETKO ZAJEBAVA ZNAČI PO TOJ NEKOJ VAŠOJ DEFINICIJI BITI NACIONALISTOM.
A ove svoje "Europske Cvilizacijske Dosege" možeš objesit mačku o rep, jer su danas u večini slučajeva Europljani (pod tim mislim visoko razvijene zemlje Europske Unije) veči nacionalisti od večina država svijeta.
Oni se kao takvi bore dobrano za svoje interese pod svaku cijenu. Mi pak imamo taj problem da su naši "intelektualci" za kurac jer se i sami sebe stide i svima ugođavaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2011. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la: › Mogli bismo dakle kazati: Nacionalist je nezreli čovjek."
Prijatelju, ubijaš samog sebe s nacionalizmom. Ja nisam ni Glavaševac, ni Đapićevac, ni išta drugo... Mene se naziva nacionalistom i desničarem jer iz nekog glupog razloga DANAS VOLJET SVOJU ZEMLJU I NEDAT DA TE NETKO ZAJEBAVA ZNAČI PO TOJ NEKOJ VAŠOJ DEFINICIJI BITI NACIONALISTOM.
A ove svoje "Europske Cvilizacijske Dosege" možeš objesit mačku o rep, jer su danas u večini slučajeva Europljani (pod tim mislim visoko razvijene zemlje Europske Unije) veči nacionalisti od večina država svijeta.
Oni se kao takvi bore dobrano za svoje interese pod svaku cijenu. Mi pak imamo taj problem da su naši "intelektualci" za kurac jer se i sami sebe stide i svima ugođavaju.

Griješiš kao tipični nacionalist! Takve 'intelektualce' je proizveo nacionalistički sustav vođenja države. Svaki pravi nacionalist uvijek će misliti da je europski nacionalist bolji od hrvatskog i da su europski intelektualci sposobniji od hrvatskih.

Dan kada se počne vjerovati hrvatskim 'intelektualcima' će označiti kraj nacionalizma u Hrvatskoj. A da bi se to dogodilo treba prvo riješiti obrazovni sustav onako kako je to Fukara isplanirao, a Jaca se podićila. Kad čobani počnu podržavati intelektualce onda tek može nešto biti od Hrvatske.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2011. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Griješiš kao tipični nacionalist! Takve 'intelektualce' je proizveo nacionalistički sustav vođenja države. Svaki pravi nacionalist uvijek će misliti da je europski nacionalist bolji od hrvatskog i da su europski intelektualci sposobniji od hrvatskih.
Jooooj daj molim te.
Ne smatram se nacionalistom, kažem da me tamo trpaju zbog toga što sam zato da trebamo kao država štititi svoje interese. Ja ne mrzim nikoga, ali nedam da me zajebavaju. Problem je u tome što smo mlada zemlja ako se možemo i tako nazvati.
I nismo naučili vladati (upravljati sobom, svojim dobrima, u našu svoju korist)
To nema veze sa nikakvim nacionalistima ustašama i sl. Pričate gluposti.

Intelektualce proizvodi odgoj i obrazovanje, a ne sustav. Sustav im kao takav može nametnuti to da su usrani i posrani. Što je napravio kod nas. A ovaj usrani sustav koji se provodi kod nas je taj koji je utjecao na to da sada svi misle kako su drugi sposobniji od nas samih, te ono ključno KAKO JE SVE ŠTO DOLAZI SA ZAPADA BOLJE, A OVO NAŠE LOŠIJE. Na kraju smo dobili to da smo od zapada uzeli ono najgore, a ono što smo imali dobrog pokvarili i odbacili. Sve u nekoj glupoj želji da "pokažemo" kako smo i mi dio tog nekog "zapada".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2011. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprosti, ali samo čobani žele pokazati zapadu da smo dio zapada.
Nacionalistički sustav u kojem lopovi prolaze nekažnjeno i to dobrano koriste, a sve druge proglašavaju nesposobnim da bi se riješili onih koji nešto misle i oslabili njihovu moć u društvu, stvara atmosferu u kojoj se ne mogu odgojiti kreativni intelektualci nego samo podobni zbog prisile okoline.
U nacionalističkom društvu i obrazovne ustanove vode nacionalisti i kao i sve druge firme preko njih pljačkaju proračun. Zato se u Hrvatskoj i gomilaju fakulteti zbog nečije zarade. Današnja diploma je skupo plaćena, ali s njom se može samo guzica obrisati poslije sranja jer samo toliko vrijedi jer nije zasnovana na sposobnostima studenata već na obrtu kapitala nacionalista preko fakulteta. Isti ti nacionalisti na fakultetima su sada postali toliko pohlepni, da pored toga što su se nakrali kroz javnu nabavu, sada te iste velebne ustanove koje su izgrađene od državnog novca fakultetski nacionalisti žele privatizirati za kunu kako bi i dalje trpali državnu lovu u svoj džep.
Dakle, u nacionalističkom sustavu nema dobrog odgoja i obrazovanja.

Kad nam profunkcionira pravosuđe, tek tada će na sudbinska mjesta u državi moći doći intelektualci koji misle na druge ljude, a ne na ganjanje svojih nacionalističkih diploma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: