Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Još pet kilometara novih staza i gradski bicikli!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.05.2011. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo može biti odlično, ali ako se zapriječe VELIKE kazne za krađu tih bicikala; jer, poznavajući naš mentalitet, planuti će u rekordnom roku - a i u Amsterdamu se krade, ne dajte se prevariti.

Usput, mi i imamo bicikle koje je grad kupio, a ne znam kad sam zadnji put vidio da ih netko vozi. Bog te pita gdje su ti završili.


ZENO, jel to imaš zastavu saudijske arabije???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Noelle
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2011. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Noelle je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dragi vozači, trebate shvatiti i vi bicikliste i biti malo tolerantniji, ipak vaša guza sjedi bez ikakvog napora i to u klimatiziranim vozilima, dok biciklisti kad jednom uhvate zalet opet im treba dosta napora da pokrenu svoje vozilo,.


Jako smo bezobrazni, uopće ne uzimamo u obzir Vašu fizičku spremu.
Biciklisti bi trebali na bicikle lijepiti oznaku 1-5 koja označava fizičku spremu pojedinca, pa da automobilisti budu tolerantniji prema jedinicama i dvojčicama, recimo.

Kišobran, pumpa za bicikl i litra limunade bi trebali postati obavezna oprema u automobilu, kako bismo mogli pomoći biciklistu u nevolji.

Predložio bih i krovne nosače (ako jedinica ili dvojčica zapnu negdje) ali znaš kakvi smo mi hrvati, netolerantni, popljuvali bi me svi Embarassed

ako još kako možemo pomoći, slobodno reci.





very funny Bravo ....bojim se da će ubrzo biti pretijesno na našim stazama jer vas je sve više i više koji nemate za gorivo ...ma neka vas je što više Molitva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2011. 13:42 
Naslov:  Re: Još pet kilometara novih staza i gradski bicikli!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne budi bedasta, nema tu naših i vaših.
Svi smo mi sudionici prometa koji se trebaju pridržavati prometnih pravila.
osim toga, pričaš s okorjelim biciklistom koji u nogama ima više kilometara nego ćeš ti skupiti za cijelog života.

za drugi dio posta se slažem i u njemu leži osnovni problem.

Naime, sve lošija situacija i sve veće cijene goriva tjeraju neke ljude da sjednu na bicikli iako ne znaju voziti, ne znaju pravila niti u toj vožnji uživaju.
A što očekivati od osobe koja je frustrirana već u startu, čim je sjela na sic, nego da ne poštuje nikoga u prometu, ponaša se bahato, očekuje neku toleranciju dok istu ne želi pružiti, mrzi guzice u klimatiziranim autima i sl.
A kada napokon dođe kući, opere svoje znojno debelo dupe i dođe frustracije liječiti na forum.

Mislim da si shvatila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2011. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka nova bic staza me raduje, a najviše bi me radovala izgradnja jedne na čepinskoj. Naš gradonačelnik ima i dobrih ideja ali sve se završava plaćanjem raznih projekata, to je kao da domaćica skuplja recepte i kupuje kuharice i nikad ništa ne skuha..đaba ga bilo.

Kad govorite o sigurnosti biciklista u prometu znam da bicikl od "opreme" mor imati ono mačije oko nazad, kočnice..da li ima još nečega što je obavezno ?
Imam neki stari bic pa ga moram malo dotjerati..

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: