Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



A sve je počelo jednim friend request-om...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lastane, pomagaj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tekst je glup iz razloga što se FB okrivljuje za neke stvari za koje su krivi isključivo pojedinci i njihov način korištenja istog.

Zašto ja nikad nemam problema s FB prijateljima, statusima, ljubomorom i sličnim pizdarijama? Zato što FB profil koristim samo za komunikaciju (i to skrivenu) s obitelji i rodbinom, i prijateljima koji su daleko, a ostalo je samo zajebancija. Nikakva upoznavanja, veze i slični proljevi preko interneta.

Ne možete okriviti tehnologiju, već način na koji se ljudi njome koriste.

Balava preseravanja, i dramljenje je postojalo i prije, samo što sad imaju bolji način "prezentacije".


( A za one koji ne znaju, POSTOJE I DRUGE DRUŠTVENE MREŽE preko kojih se sve to može. )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo zanima jel se stvarno piše request-om, friend-om, nisu mi jasne te crtice osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2011. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisu mi jasne te crtice nake_rado Very Happy

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
nisu mi jasne te crtice nake_rado Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2011. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Hm,ja sam svoju curu ulovio baš na fejsu,iako smo se znali odprije ali na fejsu je nekako to sve krenulo... Znalo je nekada biti ljubomore zbog nečijeg komentara na mom ili njenom profilu ili slikama ali ništa posebno. S vremenom mi je fejs postajao sve glupljim i dosadnijim,nitko od tih prijatelja nije ni dolazio na chat i jednostavno sam ga ugasio pa obrisao trajno. Ubrzo sam shvatio da mi uopće ne fali i da mogu bez njega,imam dovoljno prijatelja (i to pravih) na drugim mjestima. Fejs sam obrisao još prije godinu dana,ne znam više ni kako izgleda niti me zanima,znam samo da je dosadan i isfuran do bola. Ona je svoj fejs ostavila jer se ipak tu i tamo voli čuti s nekim frendovima i to je ok,uopće ne mračim na to. Inače,u sretnoj smo vezi već više od godinu i pol dana i funkcioniramo savršeno...koliko god jedan par može hehe Wink

Tako da ono,ima i lijepih stvari vezanih za fejs ali ipak mislim da ima previše ljudi koji se samo bezveze reklamiraju i to već izgleda stvarno jadno. Fejs je bio jednostavno prolazni fazon koji je sad isfuran do bola i kraj priče. Može li se bez fejsa? Može,itekako,život mi je i bolji bez njega,a to što sam svoju dragu upecao baš uz pomoć njega je više stvar sudbine...

X
ovo ko da sam ja pisao od rijeci do rijeci. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Tekst je glup iz razloga što se FB okrivljuje za neke stvari za koje su krivi isključivo pojedinci i njihov način korištenja istog.

Zašto ja nikad nemam problema s FB prijateljima, statusima, ljubomorom i sličnim pizdarijama? Zato što FB profil koristim samo za komunikaciju (i to skrivenu) s obitelji i rodbinom, i prijateljima koji su daleko, a ostalo je samo zajebancija. Nikakva upoznavanja, veze i slični proljevi preko interneta.

Ne možete okriviti tehnologiju, već način na koji se ljudi njome koriste.

Balava preseravanja, i dramljenje je postojalo i prije, samo što sad imaju bolji način "prezentacije".


( A za one koji ne znaju, POSTOJE I DRUGE DRUŠTVENE MREŽE preko kojih se sve to može. )

Najbolji komentar, upotpunosti se slazem sa svime!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: › ( A za one koji ne znaju, POSTOJE I DRUGE DRUŠTVENE MREŽE preko kojih se sve to može. )

Twitter FTW!!! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 13:59 
Naslov:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dugo sam razmišljala ima li smisla pisati neko svoje privatno iskustvo. Imam pitanje za ljude na forumu, koliko vas je došlo u neugodnu situaciju zbog tehnologije??? Slažem se s tim da je tehnologija onoliko loša ili dobra ovisno o čovjeku koji ju koristi, ali koliko puta ste došli u glupu situaciju zbog jednog klika mišem??
Imam dva osobna primjera, jedan je na temu mobitela i gluposti koje sam jednom napravila jer su mi pod utjecajem atmosfere vani proradile emocije pa sam počela pisati svašta. Prije nego su se mobiteli pojavili imao si fiksni telefon i znala se kurtoazija u koliko sati smiješ nekoga nazvati, ovako nema limita i opet nema opcije da ti se ohladi glava pa kad tog nekog nazoveš..sretneš sve drugačije izgleda.
Druga opcija je googlanje..naime ozbiljnije googlat možeš nekoga tko je dosta napravio u životu, pa na sve strane postoji niz informacija, kad priznaš da si goolao ispadaš njuškalo..nitko to ne voli, a svi to rade, otvoren ili manje otvoren profil na faceu daje ljudima uvid u tvoje prijatelje ..iz tko zna kojeg razloga smo s nekim dobri, moji neki nisu u HR pa je to najeftiniji način komunikacije, neke ne viđam, a opet s nekima sam dobra i nisu na faceu..i sad netko tko ne zna ama baš ništa o meni uleti pogleda i zaključi da se ja družim s budalama. S druge strane uspješan čovjek kojeg sam googlala diveći se njegovim radovima, pameti, tražeći bilo kakavu sliku ..jer postoji samo jedna ...je meni utajio informaciju da je osnivač jedne tvrtke. Nikakav problem, ali dok smo bili u dobrim odnosima, znao je koje sam struke i da sam bez posla, redovno me je pitao kako natječaji..i jedan dan gledajući njegove radove ja naletim na firmu i padnem u nesvjest..kako mi nije rekao..pa tamo se traži moja struka...
Da ne duljim tehnologija omogučuje pronalaženje puno informacija , ali isto tako može dati potpuno krivu sliku o čovjeku, tvrtci, situaciji i zato sve što se vidi treba uzeti s određenim odmakom jer baš ništa nije onako kako se čini.
Informacije tipa statusa u vezi, slike kako se volimo s nekim, je prezentacja nas u javnsoti i kao tkava je za mene ne prihvatljiva...privatnost treba ostati privatna iza zatvorenih vrata ..jer zašto za ime božije bi nekome dali materijala da nas ima za jaja zbog jedne glupe fotke...ljudi budite pametni i čuvajte svoje .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fejszbuk osijek031.com smile osijek031.com smile
odobravati frend rikveste osobama s kojima nemaš mjučjual frendova ?????????
jel' to fejszbuk ili iskrica?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2011. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
Imam pitanje za ljude na forumu, koliko vas je došlo u neugodnu situaciju zbog tehnologije???


Nisam nikada, iako razno razna čuda tehnologije, od mobitela pa sve do fb-a koristim, kao i večina ljudi ovdje, od samih početaka.
U svakom trenutku sam svjestan za što mi fb i ostale stvari služe, tako da nikada se nisam doveo u neugodnu situaciju.
A to što se drugi, u pojedinim situacijama ne mogu kontrolirati, druga je stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 14:51 
Naslov:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe zanimljivo, toliko negative oko fb-a a svi ga imaju.
Facebook je definitivno korisna stvar u mnogim pogledima i o tome uopce nema rasprave.
s druge strane, ne vidim niti jednu losu koju bih mu mogao pripisati.
kao sto je netko rekao facebook je alat i na korisniku je kako ce ga koristiti.
Kemijska olovka sluzi za pisanje ali vrlo lako s njom nekoga mozes i ubiti.
Glupo je govoriti fb je onakav fb je ovakav...fb je servis i nista vise.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2011. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
hehe zanimljivo, toliko negative oko fb-a a svi ga imaju.

Nemaju ga baš svi. Ja nemam i ne želim ga imati.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 15:10 
Naslov:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvar tvog osobnog izbora.
kao sto je stvar osobnog izbora pojedinca kakve ce slike i statuse stavljati na facebook, i sto ce tamo raditi.
No, to tu mrezu ne cini losom ili dobrom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la: ›
Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Hm,ja sam svoju curu ulovio baš na fejsu,iako smo se znali odprije ali na fejsu je nekako to sve krenulo... Znalo je nekada biti ljubomore zbog nečijeg komentara na mom ili njenom profilu ili slikama ali ništa posebno. S vremenom mi je fejs postajao sve glupljim i dosadnijim,nitko od tih prijatelja nije ni dolazio na chat i jednostavno sam ga ugasio pa obrisao trajno. Ubrzo sam shvatio da mi uopće ne fali i da mogu bez njega,imam dovoljno prijatelja (i to pravih) na drugim mjestima. Fejs sam obrisao još prije godinu dana,ne znam više ni kako izgleda niti me zanima,znam samo da je dosadan i isfuran do bola. Ona je svoj fejs ostavila jer se ipak tu i tamo voli čuti s nekim frendovima i to je ok,uopće ne mračim na to. Inače,u sretnoj smo vezi već više od godinu i pol dana i funkcioniramo savršeno...koliko god jedan par može hehe Wink

Tako da ono,ima i lijepih stvari vezanih za fejs ali ipak mislim da ima previše ljudi koji se samo bezveze reklamiraju i to već izgleda stvarno jadno. Fejs je bio jednostavno prolazni fazon koji je sad isfuran do bola i kraj priče. Može li se bez fejsa? Može,itekako,život mi je i bolji bez njega,a to što sam svoju dragu upecao baš uz pomoć njega je više stvar sudbine...

X
ovo ko da sam ja pisao od rijeci do rijeci. Very Happy


Onda daj kikirikija šta si stipsa Very Happy

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: