Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



A sve je počelo jednim friend request-om...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 20:23 
Naslov:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napokon da se na ovom portalu pojavio dobar i zanimljiv tekst...autoru sve pohvale !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plahutarka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Austin, Texas
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2011. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel' ovaj tekst zalutao ovdje iz tina ili okeja?

_________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.04.2011. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Visitor je napisao/la: ›
???? jeste vi normalni?? jesam ja jedini kome je ovaj tekst ocajan?? nisam imao snage sve procitati vec sam proletio kroz tekst do kraja..

.al ovo stvarno Very Happy
...trebalo mu je nekoliko dana da skupi hrabrosti da nekoj curi posalje friend request na fejsu,, te je tek uz alkohol uspio???
pa lik stvarno ima muda do poda...

ljudi, facebook je alat, ne stil zivota...

Neka nama tebe tako moćnog i žestokog.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.04.2011. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da dečko je ono..mislim..stvarno žestok..on dođe curi i kaže ja sam Nemeš oćeš da se muvamo:-D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
The Visitor je napisao/la: ›
ljudi, facebook je alat, ne stil zivota...

definitivno se slažem! isto tako možemo demonizirati cijeli internet, mobitele, tv, kafiće... ali smo za sve krivi samo MI. facebook je samo zgodna i potencijalno korisna platforma, a na nama je kako ćemu ju koristiti.


Slažem se. Mada mi ove kolumne stvarno, kako je netko napisao, malčice vuku na teen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2011. 22:21 
Naslov:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm, face, internet, mobiteli i veze..pa ovako glede konkretne piče mislim da je nepvjerenje nastalo zbog jedne slike..tagirane i sl.. moglo isto tako nastati primjereice na osnovu neke priče iz kuloara, tako da u tom slučaju ne bi krivila face kao takav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 22:27 
Naslov:  Re: A sve je počelo jednim friend request-om...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Hmmm, face, internet, mobiteli i veze..pa ovako glede konkretne piče mislim da je nepvjerenje nastalo zbog jedne slike..tagirane i sl.. moglo isto tako nastati primjereice na osnovu neke priče iz kuloara, tako da u tom slučaju ne bi krivila face kao takav.


Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2011. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem ljude koji prekidaju vezu preko Facebooka ili kojima je status na istom razlog za "fistpump", tj. za očaj i dramu. To mi malo spada u rubriku "Dragi Lastane..." kao i cijeli ovaj tekst.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast autoru, sve stoji!

Da mogu vratiti vrijeme, fejsbuk nikad ne bih ni otvorila. Koliko samo promašenih postova koji nikad nisu ni trebali biti objavljeni, lajkova i sumnjivih prijatelja koji su vodili do ljubomornih ispada i "tenzijica" u vezi, i još svega i svačega...
Blago onom tko ga nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Visitor
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miss K je napisao/la: ›
Ne razumijem ljude koji prekidaju vezu preko Facebooka ili kojima je status na istom razlog za "fistpump", tj. za očaj i dramu. To mi malo spada u rubriku "Dragi Lastane..." kao i cijeli ovaj tekst.


ne bi se mogao vise sloziti... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2011. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm,ja sam svoju curu ulovio baš na fejsu,iako smo se znali odprije ali na fejsu je nekako to sve krenulo... Znalo je nekada biti ljubomore zbog nečijeg komentara na mom ili njenom profilu ili slikama ali ništa posebno. S vremenom mi je fejs postajao sve glupljim i dosadnijim,nitko od tih prijatelja nije ni dolazio na chat i jednostavno sam ga ugasio pa obrisao trajno. Ubrzo sam shvatio da mi uopće ne fali i da mogu bez njega,imam dovoljno prijatelja (i to pravih) na drugim mjestima. Fejs sam obrisao još prije godinu dana,ne znam više ni kako izgleda niti me zanima,znam samo da je dosadan i isfuran do bola. Ona je svoj fejs ostavila jer se ipak tu i tamo voli čuti s nekim frendovima i to je ok,uopće ne mračim na to. Inače,u sretnoj smo vezi već više od godinu i pol dana i funkcioniramo savršeno...koliko god jedan par može hehe Wink

Tako da ono,ima i lijepih stvari vezanih za fejs ali ipak mislim da ima previše ljudi koji se samo bezveze reklamiraju i to već izgleda stvarno jadno. Fejs je bio jednostavno prolazni fazon koji je sad isfuran do bola i kraj priče. Može li se bez fejsa? Može,itekako,život mi je i bolji bez njega,a to što sam svoju dragu upecao baš uz pomoć njega je više stvar sudbine...

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Visitor
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2011. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

la čupakabra je napisao/la: ›
Svaka čast autoru, sve stoji!

Da mogu vratiti vrijeme, fejsbuk nikad ne bih ni otvorila. Koliko samo promašenih postova koji nikad nisu ni trebali biti objavljeni, lajkova i sumnjivih prijatelja koji su vodili do ljubomornih ispada i "tenzijica" u vezi, i još svega i svačega...
Blago onom tko ga nema.


Ne budi smijesna. Sjeti se samo izjave sto ju je Descartes davno izjavio: Habeo facebook, ergo sum!
Ako nemas facebook, ne postojis!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2011. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
jedino što je fejsbuk stvorio je generacija drkađija
i izopacenih žemski bez morala


S ovime se djelomično slažem zbog 2 razloga:
cijelo društvo propada i zbog drugih stvari,a ne samo Facea, te činjenice da Face ima i dosta pozitivnih stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gladiator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Gornji grad, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2011. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neke stvari jednostavno nisu za Facebook i do qurca, bas kao fb veze. mrzim dramljenje u kojem si i on i ona izjavljuju vječnu ljubav, ti si onaj/ona pravi/prava bla bla... mamicu ti, takve stvari su samo za tvoju bolju polovicu i nikog vise. a onda kad-tad prekinu, i ajmo ko pred streljackim vodom joj sta cu sad, zivot mi vise nema smisla, bili smo savrsen par, slagali smo se u svemu.... nabijem takve emo ispade u paksu takvim osobama! ne zanima me tvoja osobna kriza koju prozivljavas! stisni zube i ajmo dalje! meni osobno fb sluzi za zajebanciju i sprdnju, bilo kakav sadrzaj privatne/poslovne naravi ide ili u inbox ili preko maila. fb moze biti sredstvo za uspostavljanje veze, ali nista vise. mislim, hocu li ja sa curom ici na fb kavu, ili na kavu medju ljude, na sunce, hocu li se sexat s njom preko tipkovnice i minijaturnog prozora ili cu ju odvest na veceru, u kino i onda kuci, pokoju svijecu, laganu glazbu, neki štimung...??


C'MON PEOPLE!!!!

_________________
Remember yesterday... and think about tomorrow... cause you have to live today...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2011. 7:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni FB uglavnom služi za sprdanje... stavljanje svakojakih pjesama, slika i tak to... kontam da bi bio u krizi neko vrijeme kad bi ga obrisao s obzirom da je to prva stranica na koju idem, al da moram bez njega naravno da bih mogao... al eto, prvenstveno radi zajebancije mi koristi FB...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: