Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Avenue Mall vs. Portanova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Vise mi se svidja

Avenue Mall
43%
 43%  [ 35 ]
Portanova
56%
 56%  [ 45 ]
Ukupno glasova : 80


Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2011. 7:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
Kojim je putem najlakse doći bicklom do tih novih centara ako se kreće od centra grada ? Znam da ide bus, no ja bih biciklom ako ne moram ići cestom.


do portanove nisam išao biciklom, tako da ne znam najbolji put, premda bi se odlučio (ako ideš od centra) na kozjačku ulicu i taman izađeš na svilajsku i to je to...
a što se tiče AM jednostavno ideš čepinskom i to je to.... samo pazi na murju, ja sam popušio kaznu 300 kn jer sam se vozio po nogostupu... -.-'

ONTOPIC
po meni je bolja portanova, nekako je više sređena, složena, nznm kak da se izrazim... u AM kad uđeš ko da si ušao u ogromno skladište i sa svake strane imaš trgovine i kafiće... totalno bzvz...

btw. još jedan veliki minus je što u AM pola lokala još nije otvoreno... neki dan sam išao bitati za kuglanje, kad ni to nije otvoreno... kad se otvori takav trgovački centar i kad idem sa ciljem da nešto posjetim očekujem da bude otoreno...

dakle po meni je puno bolja portanova...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2011. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
I u samoj Emmezeti je poprilično skupo, a i ono što nije je totalno bezveze.

A dobro...svakomu negdje odgovara... Wink

Ne kupujem prečesto u Emmezeti, ali kad god sam nešto kupovala, cijene su bile ok, tako da nemam zamjerki. Možda da joj pružiš još koju priliku. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morzan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2011. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobra su oba dva.. Super je što smo uopće dobili ta dva trgovačka centra...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2011. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je xy bolja portanova zbog izbora trgovina.. Jel mene trg centri ne zanimaju da bi se divio akvarijima u kaficima i sl..

I mislim da bolje pice rade u portanovi..
Uostalom, SlatkoGuza tamo radi! <3

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2011. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma men' više muka od toga kad dođem do neke trgovine u gradu i kad piše "Vidimo se u Portanovi/Avenue Mall-u".

Odem jučer do Emmezete do Pitarella i poljubim staklo (seli se u Portanovu). osijek031.com smile Svi samo bježe u ta dva centra. Ne da mi se ići na periferiju, već da mogu kupiti sve što mi treba u centru grada.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Ma men' više muka od toga kad dođem do neke trgovine u gradu i kad piše "Vidimo se u



da Bas sam jucer htio u kupleraj kad ono.. Vidimo se u Portanovi..
Issssssss

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2011. 7:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče Cinestara...sve 5 nemam apsolutno nikakvu zamjerku što se tiče zvuka...doživljaja...stolica....
kokice su još ajmo reći prihvatljive.....sve ostalo too much.....
al ono što mi ide na k......su jebene reklame....
ajd još ok kad stave najave za filmove...ali Cedevita...Nivea? mislim da su još samo falili ulošci i tamponi.....to definitivno ubija u pojam....ko da gledaš HRT ili RTL

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vale12345
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2011. 21:48 
Naslov:  Re: Avenue Mall vs. Portanova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao prvo da se osvrnem na izgled avenue mall-a . PLocice su im po cjeLom trg. centru smeđe-krem-žute koje se nikako aLi nikako nesLazu uz šarene zastavice povjesane po citavom mallu i uz sarene izLoge.bila sam u jako puno trg. centara u zg i vani i niti u jednom nisam vidiLa da su pločice sarene, bas djeLuju neukusno! sareni izLozi i te pLocice u kombinaciji sa zastavicama koje su sarene, aLi u potpuno drukcijim bojama od pLocica djeLuju kicasto, neukusno i nimaLo Lijepo za oko. one Lampe,Lusteri ili kako da ih nazovem ogromni koji vise nemaju nikakvu funkciju, pregLomazni su, nisu upaljeni nikad, stavljeni su da djeLuju moderno a zapravo kvare izgLed, evo i sLika http://www.osijek031.com/galerija/displayimage.php?album=595&pos=43 . portanova ima jednobojne pLocice i u kombinaciji sa sarenim izlozima to djeLuje puno Ljepse nego u av. mallu. trgovine u portanovi su jedno 20 puta boLje, izbor je jako velik a cjene su pristupacne. trgovine za zivotinje i auto saLon potpuno su nepotrebni u av. mallu. i neusporediv je promet, staLno visim u tim centrima i u svako doba dana biLo koji dan u tjednu iLi vikend portanova je posjecenija trodupLo vise!! Dobre strane av malla je lotus koji je predivan, od trgovina meni su jedino ovs i tally wejl dobre i zadovoljavajuce (one i jedine imaju posjetioce dok ostale zjape prazne). U av mallu dajem prednost cineplexxu nad cinestarom. oba kiina sam posjetila 10tak puta, cinestar super izgleda, ali cjene su vislje, cineplexx je pristupacniji. najvise sam ogorcena na nachose u cinestaru, za 20 kn vrlo malo nachosa , no nije to problem nego umak. naime zadnju put sam dobila 5 milimetara umaka! vidjela sam da ce mi bit malo pa sam za 3 kn uzela jos jedan extra umak i takoder ga dobila 5 milimetara! u cineplexxu pise da se dobije 100grama umaka i uvjek dobijem 3 prsta debelo umaka (deset puta vise nego u cinestaru) cinestar plajcka i kod nas i u zg naveliko, zato cu prednost dati cineplexxu, tamo je jeftinije, dobijem ono sto platim, ljubazniji su, imaju odvojene blagajne za karte i ulaznice sto smanjuje guzve i zato mu dajem prednost.jedina zamjerka sto stolice nisu udobne kao u cinestaru,ali ok. cineplex je uvjek prazan dok sam u cinestaru naletila na ogromnu guzvu kad sam isla gledat avatar i mamurluk 2, dvorane su bile ispunjene do zadnjeg mjesta, dok u cineplexxu u dvorani najcesce bude nas 2-3. Portanova je puno posjecenija ( i cinestar) u odnosu na avenue mall, trgovine su bolje i stoga je portanova neupitno boLja i u velikoj prednoosti!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2011. 5:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kina u oba centra moraju pod hitno rušit cijene cjelokupne ponude. jer su multipleksi i kao takvi ciljaju na masu. A s ovim cijenama mogu samo uskoro zatvorit. U oba kina sam bio nekoliko puta i maksimalan bropj gledatelja je bio 15. Ne možeš naplatit kokice duplo nego budike kod starih kina. Ne možeš točenu colu naplatit 15 puta skuplje nego te košta u nabavi. Gospodo vrijeme je da revizirat vaše poslovanje koje nema smisla s obzirom da vam djelatnici primaju minimalac.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2011. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razočarana late night popustima ....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Kina u oba centra moraju pod hitno rušit cijene cjelokupne ponude. jer su multipleksi i kao takvi ciljaju na masu. A s ovim cijenama mogu samo uskoro zatvorit. U oba kina sam bio nekoliko puta i maksimalan bropj gledatelja je bio 15. Ne možeš naplatit kokice duplo nego budike kod starih kina. Ne možeš točenu colu naplatit 15 puta skuplje nego te košta u nabavi. Gospodo vrijeme je da revizirat vaše poslovanje koje nema smisla s obzirom da vam djelatnici primaju minimalac.


istina....
odeš pogledati film...a ispada da prije toga moraš podici krediti...kak bi to sve platio...
ipak kino je nešto što nije od životne važnosti...i nešto što ideš iz gušta pogledati....
no ako te odmah u startu ubiju sa cijenom....brzo pronađeš neku drugu zanimaciju....ili jednostavno pogledaš taj isti film kod kuce uz pivo i kokice za 3 kn...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2011. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Kina u oba centra moraju pod hitno rušit cijene cjelokupne ponude. jer su multipleksi i kao takvi ciljaju na masu. A s ovim cijenama mogu samo uskoro zatvorit. U oba kina sam bio nekoliko puta i maksimalan bropj gledatelja je bio 15. Ne možeš naplatit kokice duplo nego budike kod starih kina. Ne možeš točenu colu naplatit 15 puta skuplje nego te košta u nabavi. Gospodo vrijeme je da revizirat vaše poslovanje koje nema smisla s obzirom da vam djelatnici primaju minimalac.


Siguran sam da bi rušenje cijena dovele do povećanja plaća radnika.

multipleksi su nešto najbolje što se gradu dogodilo u zadnjih par godina.
Cijene su prihvatljive, kokice i picaboce ne moraš kupiti.
Uostalom, onim kojima je skupo neka idu u stara kina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2011. 16:41 
Naslov:  Re: Avenue Mall vs. Portanova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće li i naši trgovački centri ovako završiti?



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2011. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene najviše nervira u portanovi što od jednih stepenica do drugih imaš vječnost...ima bolji izbor prodavaonica nego AM i ježim se kad mi baš nešto od tamo treba..što dalje sve više izbjegavam otići u portanovu.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.07.2011. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni za trgovine više manje..ima ponešto i u porti i u avenue...ali kina mene zanimaju:D Poludim kad vidim one kokice i da znam da ih ne moram kupit ali već 15 godina kad idem u kino jedem kokice i ne mogu sad odjednom odlučit nejest... kontam ja da oni 50% godišnjeg prihoda zarade na tome, ali daj miki... jana 9kn? ledeni čaj 11kn?? 11? ok tome sam doskočio da odem u konzum prije filma.. živio torrent

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: