Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Avenue Mall vs. Portanova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Vise mi se svidja

Avenue Mall
43%
 43%  [ 35 ]
Portanova
56%
 56%  [ 45 ]
Ukupno glasova : 80


Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kojim je putem najlakse doći bicklom do tih novih centara ako se kreće od centra grada ? Znam da ide bus, no ja bih biciklom ako ne moram ići cestom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): ›

nisam bio u ova 2 centra i nadam se da necu nikad ic Very Happy .


Kladim se da oćeš Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2011. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Silence @ uneses bicikl u bus ili pokusas ne poginut na kruznom toku prilikom ubacivanja... ako ides u smjeru od centra

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2011. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
Silence @ uneses bicikl u bus ili pokusas ne poginut na kruznom toku prilikom ubacivanja... ako ides u smjeru od centra


Mislis da me budu pustili sa biciklom u autobus ? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

nema ti smisla ići biciklom jer ak već ulaziš u bus on te odvede ravno pred ulaz...
ne znam kak je s Portanovom ali do Avenue Malla možeš biciklom ako znaš doći istim do autopije [tada samo prijeđeš na drugu stranu ceste Wink ]

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2011. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
Silence @ uneses bicikl u bus ili pokusas ne poginut na kruznom toku prilikom ubacivanja... ako ides u smjeru od centra


Mislis da me budu pustili sa biciklom u autobus ? Rolling Eyes

Probaj, besplatno je Smile ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2011. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daleko najjača stvar u A.Mallu mi je Lotus bar.....
stvarno mi se sviđa i definitivno je drugačiji od ostalih......i zbilja je pun pogodak.....
po svemu ostalom što vrijeme dalje odmiče bolja je Portanova....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2011. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto napokon sam bila i u AM pa mogu usporediti. Malo sam se razočarala, jer su svi komenitrali kako je AM puno ljepši i svjetliji itd., a meni baš i nije neka razlika.. osim da nije toliko vruće ko u Portanovi Very Happy
Uglavnom, Portanova mi je nekako više sjela.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2011. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto pohodila sam i AM...

I ne vidim neku bitnu razliku, osim što je možda unutarnje uređenje same zgrade nekako mrvicu bolje, svjetlije, ali izbor trgovina mi je definitivno bolji u Portanovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2011. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm...ni jedan ni drugi mi nisu nešto WAO, jer mi ogromni trgovački centri sami po sebi nisu nešto posebno. U Portanovoj ima preeeviše trgovina. Otišla sam tamo samo zato što sam bila relativno blizu, u Emmezeti, pa prošetala i do Portanove, tek toliko da vidim što je tamo tako spešl.

Nema mi smisla što je prepuno trgovina i da ljudi idu na periferiju da bi nešto kupili. Manje je više. Wink

Sve što trebam je u centru grada, i ne da mi se gubiti vrijeme na odlazak na periferiju.

Istaknula bih Cineplexx u Avenue Mall-u, dvorane su odlične, sve fensi-šmensi. Zbog kina bih opet posjetila AM, ali zbog trgovina, a-a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2011. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
U Portanovoj ima preeeviše trgovina.
...
Nema mi smisla što je prepuno trgovina i da ljudi idu na periferiju da bi nešto kupili. Manje je više. Wink

Meni to itekako ima smisla. Bolje kad su trgovine na jednom mjestu, pa za sat-dva nađeš ono što tražiš, a ne da ideš po cijelom gradu da nađeš npr košulju. To i je smisao trgovačkih centara.

Stella1989 je napisao/la: ›
Otišla sam tamo samo zato što sam bila relativno blizu, u Emmezeti, pa prošetala i do Portanove, tek toliko da vidim što je tamo tako spešl.


I Emmezeta je trgovački centar?

Stella1989 je napisao/la: ›
Istaknula bih Cineplexx u Avenue Mall-u, dvorane su odlične, sve fensi-šmensi. Zbog kina bih opet posjetila AM, ali zbog trgovina, a-a.


Nisam posjetila Cineplexx, ali jesam Cinestar u Portanovi i prezadovoljna sam. Stoji tvoj opis, sve fensi-šmensi, udobne stolice itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2011. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Meni to itekako ima smisla. Bolje kad su trgovine na jednom mjestu, pa za sat-dva nađeš ono što tražiš, a ne da ideš po cijelom gradu da nađeš npr košulju. To i je smisao trgovačkih centara.

Ali, trop c'est trop! Ima previše sličnih trgovina. Po meni je to pretjerano. Ne treba mi 5 sličnih trgovina u jednom trgovačkom centru. Btw, bila sam u Portanovi i tražila odjeću. Nisam ništa kupila, već sam se vratila u grad i tamo pronašla što sam htjela. Ima u Portanovi povoljnijih trgovina odjećom, ali u nekim trgovinama roba baš i nije neka.

-nella- je napisao/la: ›
I Emmezeta je trgovački centar?

Razlika Emmezete i AM-a/Portanove je neusporediva. Emmezetu možeš prijeći relativno brzo, nije ogromna, i nije na nekoliko katova kao AM i Portanova. Ukratko, sve što trebaš možeš tamo pronaći. Od tehnike, preko odjeće, obuće, igračaka, namještaja i sl. Otkad se otvorila, bilo mi je super tamo otići, uvijek mogu pronaći nešto za sebe, a i cijene su ok.

Hey, but that's just me. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2011. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, ja sam u trgovinama Portanove pronašla dosta stvari koje su mi trebale i kupila sve na jednom mjestu, plus tamo je i DM, ne bi škodilo da ima i Bipa. Da napomenem da me je izašlo i dosta jeftinije nego u npr Nami, i nekim okolnim trgovinama u centru grada. Što se tiče kvalitete robe, to je općepoznato da koliko platiš, toliko i dobiješ, u većini slučajeva. Npr komad odjeće iz Manga mi se razvukao nakon tri pranja. :@

Meni je Emmezeta poprilično skupa, sve one trgovine tamo, 5-6 koliko ih ima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2011. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Meni je Emmezeta poprilično skupa, sve one trgovine tamo, 5-6 koliko ih ima.

Misliš na one trgovinice tipa Benetton i sl.? Ja kad idem u Emmezetu idem baš u onaj veliki dio gdje ima svega i svašta za kupiti, ne u one skupe trgovine (Benetton, Ferivi i sl.), i cijene su stvarno ok. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2011. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I u samoj Emmezeti je poprilično skupo, a i ono što nije je totalno bezveze. Jednu jedinu stvar koju sam tamo kupila nosim, i to nakon što sam kupila jako sličan odjevni predmet sam našla na drugom mjestu cca 70% jeftinije. Nikad više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: