Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijedlog za izgled spomenika Crvenom fići [anketa]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Sviđa li vam se prijedlog izgleda spomenika "crvenom fići"?

Da, sviđa mi se!
31%
 31%  [ 73 ]
Ne, ne sviđa mi se!
58%
 58%  [ 138 ]
Ne znam/Ne zanima me!
9%
 9%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 234


Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2011. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silvio je napisao/la: ›
...ja nisam nitko Kolobariću niti je on išta meni, pa da sam ja sada za njega...ja čak neznam kako čovjek izgleda...ali sram te bilo kada ga oslovljavaš neobrazovani varioc...ali što možeš kada si ti vjerojatno na faksu ili si ga "završio" pa se možeš kur*it kako si obrazovan...
...šteta što tebe Nobelovca za kulturu, znanost i književnost nisu pitali što bi trebelo postaviti...da ti, odrasla psihofizički zdrava osoba odlučiš o vrsti i obliku...u tom spomeniku nemože biti išta drugo osim pokazano na slikama, jer ništa drugo nije ni bilo tog trenutka...treba ga napraviti što večeg i uočljivijeg da posluži svojoj namjeni...biti uočljiv, privuči pažnju i objasniti značenje...

Takav spomenik je čisto sranje!

Treba osmisliti neko bolje rješenje, a to se može samo ako se raspiše natječaj koji bi trajao godinu dana kako bi se uključio što veći broj stručnjaka i kako se tako važna odluka ne bi donosila brzopleto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradox1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.04.2011. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee jugonostalgičari pa da vam možda nebi podigli titin spomenik(NAMJERNO MALIM SLOVOM JER I MOJ RIKI JE ZASLUŽIO DA MU IME PIŠEM VELIKIM SLOVOM)ali vaše vrijeme je prošlo drugovi,sad smo mi na redu...bravo rođo Kolobariću,samo tako,pokaži im kako se branio grad i obrani ga i sad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
a_reel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2011. 22:07 
Naslov:  Re: Prijedlog za izgled spomenika Crvenom fići [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebali bi umjesto fiće i tenka staviti ganc novi golf, ako se dobro sjećam tip koji je gurnuo fiću pod tenk nakon rata dobio je novi golf - tada su mislim 3 bile u điru i onda poginuo u njemu - e ja bi stavio golf 3 kao spomenik ne ratu nego svim svinjarijama i budalaštinama koje su se desile nakon rata Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2011. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A spomenik u čast Jadranki Kosor, Račanu ili nekom intelektualcu koji su krali nakon rata..Hmmm..

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2011. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba svake godine jednog fiću pregaziti tenkom.....da se ne zaboravi !!!usput naplaćivati ulaznice svima koji žele vidjeti prizor iz rata kojeg su među prvima vidjeli na tv-u u .....njemačka,austrija mađarska....a mi djeca rata presretni smo idejom da netko zarađuje na strahovima i patnjama svih nas nekoliko tisuća koji smo proveli to ratno vrijeme u OS.....ZATO AJMO DIZAT SPOMENIK FIĆI !!!.samo što ih je malo ostalo u gradu pa nećemo imati do 2015g......ili da svake druge godine pregazimo jednoga ???......... Sad

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paradox1991 je napisao/la (Pogledaj post): › eee jugonostalgičari pa da vam možda nebi podigli titin spomenik(NAMJERNO MALIM SLOVOM JER I MOJ RIKI JE ZASLUŽIO DA MU IME PIŠEM VELIKIM SLOVOM)ali vaše vrijeme je prošlo drugovi,sad smo mi na redu...bravo rođo Kolobariću,samo tako,pokaži im kako se branio grad i obrani ga i sad...


Slušaj, paradoksu jedan, meni su u obitelji 3 osobe poginule, stoga pazi kog nazivaš jugonostalgičarem, itd.

Svi vi koji one koji se protive OVAKVOM spomeniku prozivate i nazivate četnicima, jugonostalgičarima pročitajte još jedanput komentare i to PAŽLJIVO pa ćete vidjeti da se nitko ne protivi spomeniku nego OVAKVOM spomeniku.

A ovaj ionako dobrano devastirani grad (pogledajte samo krezubu gradnju za koju možemo biti zahvalni desnim opcijama) ovaj put obranite tako da ga obranite od svog rođe i od samih sebe (u slučaju da vam se sviđa ovakva nakarada od spomenika).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki kurac si umislio da je kompetentan dati idejna rješenja za spomenike...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto dajte im vi onda prijedlog ali da to još jednom ne bude netko od kvazi umjetnika,pisaca,otaca Hrvatske itd..

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Eto dajte im vi onda prijedlog ali da to još jednom ne bude netko od kvazi umjetnika,pisaca,otaca Hrvatske itd..

Da se nije možda netko zahebo pa pitao struku što misli o svemu?
Generalno gledajući u Hrvatskoj o svemu odlučuju koje-kakvi podobni i zaslužni, a struka služi samo za reklamu (nažalost).

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 12:24 
Naslov:  Re: Prijedlog za izgled spomenika Crvenom fići [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a_reel je napisao/la (Pogledaj post): › Trebali bi umjesto fiće i tenka staviti ganc novi golf, ako se dobro sjećam tip koji je gurnuo fiću pod tenk nakon rata dobio je novi golf - tada su mislim 3 bile u điru i onda poginuo u njemu - e ja bi stavio golf 3 kao spomenik ne ratu nego svim svinjarijama i budalaštinama koje su se desile nakon rata Twisted Evil


sredim ti susret sa sinovima "tipa koji je gurnuo fiću" pa im iznesi svoj prijedlog Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da se nije možda netko zahebo pa pitao struku što misli o svemu?
Generalno gledajući u Hrvatskoj o svemu odlučuju koje-kakvi podobni i zaslužni, a struka služi samo za reklamu (nažalost).

Pa jel nije "struka" postavila famozne radijatore kod šetača? Jel nije struka bila za neke stepenice (!?) kao spomenik A. Starčeviću? Jel ne odlučuje struka za spomenik na Jugu 2?

Koga više pitati, čije mišljenje uvažiti, a da odgovara svima? Čak i da se to nekim čudom dogodi (što bi bilo po prvi put), opet će se netko javiti s "argumentom" rat je prošao, bolje da su novce dali socijalnim slučajevima... i opet smo na početku. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da se nije možda netko zahebo pa pitao struku što misli o svemu?
Generalno gledajući u Hrvatskoj o svemu odlučuju koje-kakvi podobni i zaslužni, a struka služi samo za reklamu (nažalost).

Pa jel nije "struka" postavila famozne radijatore kod šetača? Jel nije struka bila za neke stepenice (!?) kao spomenik A. Starčeviću? Jel ne odlučuje struka za spomenik na Jugu 2?

Koga više pitati, čije mišljenje uvažiti, a da odgovara svima? Čak i da se to nekim čudom dogodi (što bi bilo po prvi put), opet će se netko javiti s "argumentom" rat je prošao, bolje da su novce dali socijalnim slučajevima... i opet smo na početku. Rolling Eyes

Kad smo se već odlučili rasipati lovu na koje-kakve spomenike, najbolje bi bilo da raspišemo i referendum kakav spomenik želimo... Kad je bal nek' je maskenbal.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad malo bolje promislim, uvijek postoje prijepori i neslaganja oko spomenika i sličnog. Koliko sam upoznat, i kad se gradila "piramida" na ulazu u Louvre bilo je onih koji su to podržavali i onih koji su bili protiv. To je, izgleda, uvijek tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2011. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kad malo bolje promislim, uvijek postoje prijepori i neslaganja oko spomenika i sličnog. Koliko sam upoznat, i kad se gradila "piramida" na ulazu u Louvre bilo je onih koji su to podržavali i onih koji su bili protiv. To je, izgleda, uvijek tako.

U pravu si, samo što se piramida ne može mjeriti sa fićom ni po čemu. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2011. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kad smo se već odlučili rasipati lovu na koje-kakve spomenike, najbolje bi bilo da raspišemo i referendum kakav spomenik želimo... Kad je bal nek' je maskenbal.

Pa daj se odluči: za struku, referendum, Kolobarića, nekog četvrtog...? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: