Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samozadovoljavao se na ulici i napao Osječanku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo se kiselo nasmijao, izašao vani i nastavio pješke:p...

Evo ja kao žensko imam stajalište, da su žene kao stvorene za provociranje, a muški za reagiranje na provokacije... Ja osobno obožavam provocirat, samo šta ja takvu vrstu provokacije uvijek smisleno kanaliziram prema osobama od kojih želim reakciju... A danas ima dosta njih koji su takve vrste provokacije učinili dospunom općoj populaciji...

Ne branim ovu poremećenu osobu, samo eto uzimam u obzir da nije baš sav svoj i kažem da kao bolesniku "napaljenje vrste" Very Happy mu sigurno nije svakodnevno lako jer eto današnje ulice stvarno ponekad izgledaju kako modne revije donjeg rublja...

A da smo svi u neku ruku samo ljudi od krvi i mesa, jesmo... Moje frendice kad se zažele gledanja i maštanja mladih muških tijela odlaze na utakmice:D... Pretpostavljam da za nastavak priče one čekaju da dođu doma:D...

Možda će nekima ovi moji postovi biti "grezi" ali ja sam jedna od onih šta vjeruje da sve treba dočekati sa smješkom, pa tako i vaše kritike:D

Evo dalje neću ulaziti u rasprave, danas sam od volje pa sam se raspisala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo, @Sleepwalker

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj dobro... Ne želim naučit, ok... Ni prvi ni zadnji put da sam naišla na nekog drugačijeg mišljenja...
Sleepwalker je napisao/la: ›

Zašto je kultura krivnje česta? Zato što je to psihološki obrambeni mehanizam. Lakše je vjerovati da je žrtva sama kriva, jer ako bi vjerovali da ona to ničim nije izazvala, te da je od napadača odabrana po slučaju, onda bi se suočili s činjenicom da se to ladno i njima moglo dogoditi, a to je ono što nije baš ugodno misliti.


Neznam koji dio mog posta da se to meni dogodilo nisi shvatio, tako da ja nisam jedna od onih koje ne shvaćaju da im se to može dogoditi, al ok...
Ja samo zalažem mišljenje da pošto su muškarci većim dijelom vizualna bića, danasšnja pristuna modna situacija im sigurno ne olakšava stvar (barem onima kojima to obuzdavanje strasti teže ide) ...


Al pošto mislim da nema apsolutno nikakve potrebe da mi se itko od vas obraća sa "sereš nenormalno" nemam namjeru nastaviti raspravu... Nella ako neznaš normalno komunicirat nemoj uopće...


Booooooog...


Zadnja promjena: Kalliste; 07.04.2011. 14:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evo ja kao žensko imam stajalište, da su žene kao stvorene za provociranje, a muški za reagiranje na provokacije... Ja osobno obožavam provocirat, samo šta ja takvu vrstu provokacije uvijek smisleno kanaliziram prema osobama od kojih želim reakciju... A danas ima dosta njih koji su takve vrste provokacije učinili dospunom općoj populaciji...


Ne mogu vise citati o tim 'provokacijama'

Jer u koliko bi otklonili sve te provokacije ... tajce, minice ... i sve zene obukli poput casnih sestara ... onda bi slucajno ogoljeni glezanj ili ispala kosa ispod marame postala provokacija.

Nedavno je neki lik od 22 godine silovao zenu od 80 godina ? ... ona sigurno nije provocirala.

Ne treba opravdavati nasilje makar zena i gola hodala.

A sto se tice pristojnosti i ukusa ... ja se mogu sloziti da cesto ljudi jako grijese i da neke stvari smatram vulgarnim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): › Aj dobro... Ne želim naučit, ok... Ni prvi ni zadnji put da sam naišla na nekog drugačijeg mišljenja...

Samo mislim da nema potrebe da mi se itko od vas obraća sa sereš nenormalno... Ako neznaš normalno komunicirat nemoj uopće...

Booooooog...


Kad pričaš gluposti.

Jesi svjesna da ovo tvoje trkeljanje možda čita neka žrtva silovanja?


Baš me zanima bi li ovake nebuloze pričala da se tebi dogodi nešto slično.
Onda sigurno ne bi mislila da si si sama kriva za to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›

Baš me zanima bi li ovake nebuloze pričala da se tebi dogodi nešto slično.
Onda sigurno ne bi mislila da si si sama kriva za to.


Drži se činjenica koje znaš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venus
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovako...morala sam se registrirati nakon sto sam procitala komentare.

da sam htjela da ovo zavrsi u glasu slavonije i na osijek031, sama bih nazvala, ali ne, neki ljudi su si uzeli za pravo dati moj broj mobitela novinarki bez da su me prvo pitali. bila sam vec jednom u crnoj kronici, i nisam htjela opet. ali ne...moj odgovor da ne zelim razgovarati o tome nije dozivljavala bas nesto previse pa sam joj nakon par minuta rekla sto je bilo.

nosila sam majicu dugih rukava, sako, tajice i minicu. da, minicu! i ispod nje najgusce tajice! i to ne minicu koja pokriva samo dupe, vec do pola bedara. i ako mi netko kaze da sam time provocirala...ajd recite mi kako? nista se nije vidjelo.

bas zbog ovakvih komentara nisam htjela zvati novine. i onda to ljudi naprave umjesto mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›

Baš me zanima bi li ovake nebuloze pričala da se tebi dogodi nešto slično.
Onda sigurno ne bi mislila da si si sama kriva za to.


Drži se činjenica koje znaš...


Napao te seksualni manijak?

Netko te silovao?


Ako jest, ti ozbiljno misliš da si sama kriva...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Venus je napisao/la: ›
evo ovako...morala sam se registrirati nakon sto sam procitala komentare.

da sam htjela da ovo zavrsi u glasu slavonije i na osijek031, sama bih nazvala, ali ne, neki ljudi su si uzeli za pravo dati moj broj mobitela novinarki bez da su me prvo pitali. bila sam vec jednom u crnoj kronici, i nisam htjela opet. ali ne...moj odgovor da ne zelim razgovarati o tome nije dozivljavala bas nesto previse pa sam joj nakon par minuta rekla sto je bilo.

nosila sam majicu dugih rukava, sako, tajice i minicu. da, minicu! i ispod nje najgusce tajice! i to ne minicu koja pokriva samo dupe, vec do pola bedara. i ako mi netko kaze da sam time provocirala...ajd recite mi kako? nista se nije vidjelo.

bas zbog ovakvih komentara nisam htjela zvati novine. i onda to ljudi naprave umjesto mene.


draga,
ovdje samo JEDNA osoba misli da si ti izazivala.

I to žena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citiraj gdje sam ja to napisala da je ona izazivala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venus
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi nigdje napisala tocno da sam ja provocirala, ali si napisala da su u odredjenom postotku zene u neku ruku dijelom krive. sorry, ali kako god cura bila obucena, to muskoj osobi ne daje pravo da ga na pol ulice izvadi i pocne drkat.

i isto tako, netko je napisao da takvi u pravilu nista ne cine, osim sto zajebavaju ljude. mhm. a kako ti trebas znati planira li on samo to ili nesto vise? ja se sa svojih 165 cm i 55 kg ne mogu fizicki obraniti od odraslog muskarca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledaj meni je jako žao šta si ti to morala doživjeti...
Taj čovjek je vjerojatno psihički ne sav svoj...
Al ono šta sam ja svojim postovima htjela reć, al su svi to usko sveli isključivo na tvoj slučaj, se odnosi na onaj dio ženske populacije koje tako nešto dožive a eksplicitno pokazuju sav svoj seksipil i onda se čude kad neka reakcija bude pretjerana, i na onaj dio muške populacije koji takvo žensko (malkice pretjerano) ponašanje krivo protumače pa također pretjeraju... NEMOŽETE MI REĆ DA NEMA OVAKVIH SLUČAJEVA... Ja sam samo kod TAKVIH slučajeva htjela iznijeti mišljenje da nije u potpunosti muško krivo (uvijek svi gledaju posljedice, a uzroke?)...

Eto ja se tebi osobno ispričavam ako su te moji postovi iole povrijedili ili omalovažili, nije bilo vezano za isključivo tvoj slučaj, imala sam nešto reć na "tu tematiku", pa je ispalo tako kako je ispalo... Amo reć da sam se našla na pogrešnom mjestu u pogreško vrijeme sa očito svima pogrešnim riječima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la: ›
Citiraj gdje sam ja to napisala da je ona izazivala...


Ne da mi se tražit, ali jesi napisala da cure u tajicama i minicama izazivaju, a napadnuta cura je imala na sebi upravo tajice i minicu.

Kalliste je napisao/la: ›
se odnosi na onaj dio ženske populacije koje tako nešto dožive a eksplicitno pokazuju sav svoj seksipil i onda se čude kad neka reakcija bude pretjerana, i na onaj dio muške populacije koji takvo žensko (malkice pretjerano) ponašanje krivo protumače pa također pretjeraju... NEMOŽETE MI REĆ DA NEMA OVAKVIH SLUČAJEVA... Ja sam samo kod TAKVIH slučajeva htjela iznijeti mišljenje da nije u potpunosti muško krivo (uvijek svi gledaju posljedice, a uzroke?)...


Hodanje u tajicama nije izazivanje, a čak i da jest, to ne daje pravo NIKOME da uznemiruje ljude po ulici, koliko god se oni osjećali izazvanima,

i to nikako, NIKAKO, ne može biti uzrok, kao što ti kažeš.

A i već si navela da takvi ljudi su psihički poremećeni, pa oni su poremećeni bez obzira na odjevne kombinacije koje se na ženama prošetaju pored njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): › Aj dobro... Ne želim naučit, ok... Ni prvi ni zadnji put da sam naišla na nekog drugačijeg mišljenja...

Malo brkaš pojmove.
Jedna stvar je kad mi raspravljamo o tome kome je koja boja ljepša, pa je svatko u pravu, koju god boju smatrao najljepšom, jer o tome ne postoji nikakva objektivna istina i svačije mišljenje ima jednaku vrijednost.
Druga je stvar kad pričamo o nečemu o čemu postoji objektivna istina, pa svoje ne poznavnje iste tumačiš kao ''drugačije'' mišljenje.

Kalliste je napisao/la: › Amo reć da sam se našla na pogrešnom mjestu u pogreško vrijeme sa očito svima pogrešnim riječima...


Za pogrešne riječi, svako mjesto i vrijeme je krivo. Ili da kažem pravo, jer uvijek možeš naučiti i ponešto novo, pa u skladu s tim i korigirati riječi.
Ali lijepo je da si shvatila.

Venus je napisao/la: ›
evo ovako...morala sam se registrirati nakon sto sam procitala komentare. da sam htjela da ovo zavrsi u glasu slavonije i na osijek031, sama bih nazvala, ali ne, neki ljudi su si uzeli za pravo dati moj broj mobitela novinarki bez da su me prvo pitali.


Bezobrazluk!

Venus je napisao/la: › nosila sam majicu dugih rukava, sako, tajice i minicu. da, minicu! i ispod nje najgusce tajice! i to ne minicu koja pokriva samo dupe, vec do pola bedara. i ako mi netko kaze da sam time provocirala...ajd recite mi kako? nista se nije vidjelo.


Kako god da si obučena bila, nisi kriva i nisi uzrok simptoma nečijeg psihičkog poremećaja.

Venus je napisao/la: › bas zbog ovakvih komentara nisam htjela zvati novine.


Kao što sam i rekla.
Sleepwalker je napisao/la (Pogledaj post): › A stručnjaci upozoravaju da ova kultura nametanja krivnje odvraća žrtve od prijavljivanja zločina zbog čega oni prolaze nekažnjeno

Drago mi je da si ga prijavila, te se nadam da će ga identificirati i pružiti mu odgovarajuću psihosocijalnu pomoć.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači po ovome šta si ti sad napisala, žena je uznemirena kad joj netko bulji u dekolte il je lik nakon dovikivanja uhvati za guzicu, a lik nije uznemiren ako prethodno svemu tome žensko mu maše sa sisama ispred očiju, ili ako vrti guzicom ispred njega u bijelim tajicama ispod kojih vire crne tange... Bitno je samo da ona smije provocirat do iznemoglosti i dizat si ego, a on ako prestane biti pas koji samo laje i ne grize isključivi je krivac za novonastalu situaciju...

posebna napomena:
ne odnosi se na ovaj slučaj govorim o drugačijim ove tematike primjerima...

Ma znaš, stvarno sam se bespotrebno zamarala ovim i dovela se u situacije da govorim o stvarima koje želim zaboraviti... Tako da, iako govorim po drugi put, al ovaj put za ozbiljno... Ispričajte me, ja ću napustiit ovu temu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: