Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samozadovoljavao se na ulici i napao Osječanku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2011. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj wtf osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2011. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile RTFM

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
martinaa_os
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Anonymous ponovo napada ...


kake veze ja imam? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaže više njih da su te vidili. Very Happy

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
martinaa_os
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mhm... inače me zovu lokal rejpist Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito nerazumin foru, i vjerojatno nema nikakve veze sa mnom (barem se nadam, jer mi nema logike, nikog tu ne neznam, nit bi mene tko trebao znat)...

A šta se tiče teme... Neznam šta bi mislila, ne kažem da nema svakakvih retaja s obzirom da sam u osmom razredu osnovne s društvom išla s busom u Bašku vodu i u autobusu ispred svih osoba do mene 40-ih godina je izvadila kitu počela je natezat ispitivajući me kako se zovem... Dica ka dica, svi su zamukli i podsmjehivali se a ja sam samo okrenila leđa i molila boga kad ću izać, u tom trenutku mi ni nakraj pameti nije palo da odem do vozača :facepalm:... To je bilo samo još jedno iskustvo, niti sam hendikepirana od toga niti neznam šta... Amo reć da sam spremna ako se to ponovi reagirat pravovremeno...

Al moram priznat da isto tako imam mišljenje, da kod ODREĐENOG postotka takvih situacija (možda malo blažih posljedica), žene, više djevojke, jesu "u neku ruku", dijelom, krive... Nadobudne tinejđerice željne pažnje... U moje vrijeme se nije oblačilo ovako kako se sad oblači... Npr. brate mili ja ne shvaćam kako nekim curama nije jasno da tajice nisu hlače... I onda se kao čude kad ih netko pogleda malo perverznije, kog vraga se oblačiš da ti se sve ocrtava i viri...

Neznam, to je samo moje skromno mišljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la: ›

Al moram priznat da isto tako imam mišljenje, da kod ODREĐENOG postotka takvih situacija (možda malo blažih posljedica), žene, više djevojke, jesu "u neku ruku", dijelom, krive... Nadobudne tinejđerice željne pažnje... U moje vrijeme se nije oblačilo ovako kako se sad oblači... Npr. brate mili ja ne shvaćam kako nekim curama nije jasno da tajice nisu hlače... I onda se kao čude kad ih netko pogleda malo perverznije, kog vraga se oblačiš da ti se sve ocrtava i viri...

Neznam, to je samo moje skromno mišljenje...


A vidi vraga, pa ja sam imala tajice. Znači izazivala sam? Btw, ništa mi nije virilo. Nisam sklona nošenju premale odjeće...

A to što su okolo mene bile cure i u minjacima, ništa ne znači?

Jesu i one izazivale pa nisu uspjele u svom naumu?
A ja u tajicama jesam?



A šta kad preko ljeta muškarci hodaju bez majica i tako to... Nisam još čula da je nekoga zaskočila ženska na ulici u sred dana i počela drkat.



Al' bitno da smo mi krive.


Krutejebo.



I da, nisam tinejđerica. Shocked Rolling Eyes Glavom o zid

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo, unosiš razdor u zajednicu Very Happy a stella partibrejker, kao i obično Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
simo, unosiš razdor u zajednicu Very Happy a stella partibrejker, kao i obično Very Happy

Ne mogu gledat koliko ih pada na tu foru... Smile Al neki i nakon mog pojašnjenja očito i dalje ne kontaju, ili samo ne čitaju sve postove u temi. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kalliste
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: trenutno boravište
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2011. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›

A vidi vraga, pa ja sam imala tajice. Znači izazivala sam?

A šta kad preko ljeta muškarci hodaju bez majica i tako to... Nisam još čula da je nekoga zaskočila ženska na ulici u sred dana i počela drkat.




Tajice su "pamučne hulahopke", jel hodaš samo u hulahopkama okolo... U redu mi je kad se na tajice nose duže tunike pa se doslovno guzica ne ocrtava... Ali ima cura koje to doslovno nose kao hlače... Meni je to čisti neukus, i kad obučeš tajice i pogledaš se u ogledalo odzada jel ima ikakve razlike između tebe u tajica i tebe samo u gaćicama osim šta umisto boje kože imaš boju tajica na sebi... Nema nikakve razlike...

Ja nisam prenijela cijelu krivicu na žene. čitaj pozornije... Jasno mi je da ima svakakvih umova, koji i na sitnicu mogu zabrazditi... Ali zašto se uopće staviti u situaciju da netko zamrači na tebe to mi nije jasno...

Zašto isticati maksimalno dijelove svoga tijela i onda kad se nakon 20 muških uzdaha koji ti imponiraju pojavi poremećeni um koji to vidi drugačije i počne se samozadovoljavat onda se proklinje sve živo...

Isto tako kao što ti kažem, zašto sam ja kriva jer nosim tajice, on može reć nisam ja kriv šta sam psihički bolestan...

Svaka akcija ima svoju pozitivnu i negativnu reakciju i na sve moraš računat... Ako želiš izgledat sexy i pripijeno 0-24h onda moraš računat i stim da nećeš uvijek naić na normalne ljude...

A to da nisi nikad čula da su ženske počele drkat okolo, to je zato šta se dosad nis našla u takvoj priči il si općenito naivna pa misliš daje to nemoguće...

Al evo ja ti govorim... Postoji i to... Mog bivšeg kolegu je nepoznata žena u tramvaju uhvatila za penis i to kad je bio normalno obučen...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la: ›

A vidi vraga, pa ja sam imala tajice. Znači izazivala sam?

A šta kad preko ljeta muškarci hodaju bez majica i tako to... Nisam još čula da je nekoga zaskočila ženska na ulici u sred dana i počela drkat.




Tajice su "pamučne hulahopke", jel hodaš samo u hulahopkama okolo... U redu mi je kad se na tajice nose duže tunike pa se doslovno guzica ne ocrtava... Ali ima cura koje to doslovno nose kao hlače... Meni je to čisti neukus, i kad obučeš tajice i pogledaš se u ogledalo odzada jel ima ikakve razlike između tebe u tajica i tebe samo u gaćicama osim šta umisto boje kože imaš boju tajica na sebi... Nema nikakve razlike...

Ja nisam prenijela cijelu krivicu na žene. čitaj pozornije... Jasno mi je da ima svakakvih umova, koji i na sitnicu mogu zabrazditi... Ali zašto se uopće staviti u situaciju da netko zamrači na tebe to mi nije jasno...

Zašto isticati maksimalno dijelove svoga tijela i onda kad se nakon 20 muških uzdaha koji ti imponiraju pojavi poremećeni um koji to vidi drugačije i počne se samozadovoljavat onda se proklinje sve živo...

Isto tako kao što ti kažem, zašto sam ja kriva jer nosim tajice, on može reć nisam ja kriv šta sam psihički bolestan...

Svaka akcija ima svoju pozitivnu i negativnu reakciju i na sve moraš računat... Ako želiš izgledat sexy i pripijeno 0-24h onda moraš računat i stim da nećeš uvijek naić na normalne ljude...

A to da nisi nikad čula da su ženske počele drkat okolo, to je zato šta se dosad nis našla u takvoj priči il si općenito naivna pa misliš daje to nemoguće...

Al evo ja ti govorim... Postoji i to... Mog bivšeg kolegu je nepoznata žena u tramvaju uhvatila za penis i to kad je bio normalno obučen...

Da sam to ja rekao ne bi mi nitko vjerovao. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la: ›

A vidi vraga, pa ja sam imala tajice. Znači izazivala sam?

A šta kad preko ljeta muškarci hodaju bez majica i tako to... Nisam još čula da je nekoga zaskočila ženska na ulici u sred dana i počela drkat.




Tajice su "pamučne hulahopke", jel hodaš samo u hulahopkama okolo... U redu mi je kad se na tajice nose duže tunike pa se doslovno guzica ne ocrtava... Ali ima cura koje to doslovno nose kao hlače... Meni je to čisti neukus, i kad obučeš tajice i pogledaš se u ogledalo odzada jel ima ikakve razlike između tebe u tajica i tebe samo u gaćicama osim šta umisto boje kože imaš boju tajica na sebi... Nema nikakve razlike...

Ja nisam prenijela cijelu krivicu na žene. čitaj pozornije... Jasno mi je da ima svakakvih umova, koji i na sitnicu mogu zabrazditi... Ali zašto se uopće staviti u situaciju da netko zamrači na tebe to mi nije jasno...

Zašto isticati maksimalno dijelove svoga tijela i onda kad se nakon 20 muških uzdaha koji ti imponiraju pojavi poremećeni um koji to vidi drugačije i počne se samozadovoljavat onda se proklinje sve živo...

Isto tako kao što ti kažem, zašto sam ja kriva jer nosim tajice, on može reć nisam ja kriv šta sam psihički bolestan...

Svaka akcija ima svoju pozitivnu i negativnu reakciju i na sve moraš računat... Ako želiš izgledat sexy i pripijeno 0-24h onda moraš računat i stim da nećeš uvijek naić na normalne ljude...

A to da nisi nikad čula da su ženske počele drkat okolo, to je zato šta se dosad nis našla u takvoj priči il si općenito naivna pa misliš daje to nemoguće...

Al evo ja ti govorim... Postoji i to... Mog bivšeg kolegu je nepoznata žena u tramvaju uhvatila za penis i to kad je bio normalno obučen...

Da sam to ja rekao ne bi mi nitko vjerovao. Very Happy
Zasto lik nije zvao muriju ? trebao je odma! vjerojatno sad jadnik redovito odlazi psihologu .. a da je to u slucaju zena bila eh.. i slozit cu se s Kalliste.. zenske brate mili hodaju gole covjece a pogotovo te klinke danas nije normalno nisam stari prdonja pa da zato kritiziram mlad sam al ovo danas sve granice prelazi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
umbo
Offline
Ukupno postova: 130
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Anonymous ponovo napada ...


sta hoces reci s ovim???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): › Al moram priznat da isto tako imam mišljenje, da kod ODREĐENOG postotka takvih situacija (možda malo blažih posljedica), žene, više djevojke, jesu "u neku ruku", dijelom, krive... Nadobudne tinejđerice željne pažnje... U moje vrijeme se nije oblačilo ovako kako se sad oblači... Npr. brate mili ja ne shvaćam kako nekim curama nije jasno da tajice nisu hlače... I onda se kao čude kad ih netko pogleda malo perverznije, kog vraga se oblačiš da ti se sve ocrtava i viri...


S obzirom da je kad su u pitanju seksualni napadi, uveliko prisutna takozvana ''kultura krivnje'' (npr. neka istraživanja su pokazala da svaka deseta žena izjavljuje da je nošenje oskudne odjeće djelomično odgovorno, u nekim istraživanjima čak 50% žena) ovakva nebulozna izjava, nimalo me ne čudi.

Zašto je kultura krivnje česta? Zato što je to psihološki obrambeni mehanizam. Lakše je vjerovati da je žrtva sama kriva, jer ako bi vjerovali da ona to ničim nije izazvala, te da je od napadača odabrana po slučaju, onda bi se suočili s činjenicom da se to ladno i njima moglo dogoditi, a to je ono što nije baš ugodno misliti.

Egzibicionizam nema veze s ''provokativnom'' odjećom, već je većinom simptom već postojećeg psihološkog poremećaja. A stručnjaci upozoravaju da ova kultura nametanja krivnje odvraća žrtve od prijavljivanja zločina zbog čega oni prolaze nekažnjeno.

Kalliste je napisao/la (Pogledaj post): › Neznam, to je samo moje skromno mišljenje...


Točno, ne znaš.
Ali, nisi kriva ako ne znaš. Kriva si ako ne želiš naučiti.


Zadnja promjena: Sleepwalker; 07.04.2011. 14:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Kalliste sereš da to nije normalno.

Pa nisu tajice ili bilo koji odjevni predmet krivi ni za što, kao ni žene koji ih nose.

Nisu sve žene koje su na bilo koji način seksualno napadnute bile izazovno odjevene,

uostalom, nije svima izazovno isti pojam.


I ne možeš mi reći da su tajice isto što i hulahopke i isto što i hodanje u gaćicama. Daj.


Je l' mi možeš garantirati da ako hodam cijeli život zakopčana i u feredži da me nitko neće gledati i uzdisati ili drkati kurac preda mnom?


Zadnja promjena: -nella-; 07.04.2011. 14:11; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: