Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek slavio 1:0 protiv Zaprešića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smoje odigrao vrhunski, na njega neću trošit riječi....prvi put sam vidio špehara uživo...blago rečeno, to je bila katastrofa, što se dalo primjetiti i s komentarima sa istoka...kako je jedan čovjek rekao....možda je namjerno odigrao tako jadno zato što ne želi iz osijeka u bayern Smile ...za babića neću ništ govorit...sad mi je jasno zašto čovjek nije skupio 90 min u zaragozi i betisu, al isto tako mi nije jasno da je taj isti čovjek igrao finale lige prvaka vs. real madrida...ako ništa drugo, mogao je odigrat na iskustvo. Također u mjesec dana se svaki iole aktivan sportaš može pripremiti za 20 min igre....o ljubojeviću i njegovim sprintevima neću ništ reć, ali ruku na srce, on je jedini čovjek u osijeku koji kad se zagradi ne može izgubit loptu...koliko puta su samo pelaić i lukačević kad nisu imali riješenja poslali dugu loptu uz liniju i tamo se našao ljubojević koji se zagradio i odigrao veznom igraču ili iznudio prekršaj....pelaić???? čovjek je imao mjesta u hajduku, a smoje nije....hahaha...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se za malog Špehara. Ja sam ga gledao u svim domaćim utakmicama i moram ponoviti da u njegovim izvedbama nisam vidio ništa što bi ukazalo na neki veliki talenat. Ni dribling, ni udarac, ni pas... Ništa!! Imam osjećaj da stalno igra u nekom grču.
Babić mi je tragikomičan, izgleda i kreće se kao kakav rekreativac sa srednjike. Za njega i Ljubu je najbolje da što prije prestanu gajiti iluzije o još jednom dobrom inozemnom transferu jer za njih u ovakvom tjelesnom stanju je i Osijek preveliki zalogaj. Na Ljubojeviću se vidi da zna više od svih ostalih naših napadača zajedno, ali mu fali eksplozivnosti, izdržljivosti i brzine. Nadam se da će se i on i Babić uspjeti dovesti u red preko ljetnih priprema.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2011. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i da igra u grču ništa me nebi čudilo. Pogledaj samo kakvi su ovo navijači. Ja u zadnjih par mjeseci nisam čuo ništa osim jebanja po njima, Kohorta stalno govori o nekoj bezuvjetnoj podršci, stalno imaju neke superkul akcije, a poslje svake utakmice se izderavaju na igrače kao da su neznam šta zgrješili. Evo sad i nakon pobjede, nitko nije ni čestitao na tom, nego je odma krenilo deranje po svima.
I ja sam na svakoj domaćoj tekmi od početka sezone i stalno gledam taj nogomet koji nije na zavidnoj razini, tako da nemožete pričat kako je to vama jadnim navijačima, a da ja samo sjedim kod kuće i pišem gluposti.
Evo kad si se već dotaknio Špehara, otišao je prošli tjedan za repku mladu igrat i dao je gol, vratio se ovdje i eto nije odigrao nešto. Od 6 utakmica za repku u kvalifikacijama za euro je dao 4 gola, to nešto ipak znači. Onda možda i nije problem samo u ekipi.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo sredit neku peticiju za 2. ligu.. neću kenjat jer nisam bio jučer, ali mogu pretpostavit na što je ličilo

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›

Evo kad si se već dotaknio Špehara, otišao je prošli tjedan za repku mladu igrat i dao je gol, vratio se ovdje i eto nije odigrao nešto. Od 6 utakmica za repku u kvalifikacijama za euro je dao 4 gola, to nešto ipak znači. Onda možda i nije problem samo u ekipi.


e sad dolazimo do problema kojeg ja već duuuugo spominjem, a to je da špehar može dobro igrat za repku, jer igra protiv klinaca koji su njegovo godište i koji su isto tako ne iskusni kao i on, ali za igranje 90' u pravoj utakmici je prebalav i nezrel

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi njega u ovako jadnom osijeku trpio zbog "višeg cilja" sve dok nemamo podlogu za europske ambicije. hoću reći da bi radije da budemo sedmi sa špeharom, nego šesti s nekim drugim prednjim veznim, jer u konačnici nam to može donijeti i koji milijun više u blagajnu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ja bi njega u ovako jadnom osijeku trpio zbog "višeg cilja" sve dok nemamo podlogu za europske ambicije. hoću reći da bi radije da budemo sedmi sa špeharom, nego šesti s nekim drugim prednjim veznim, jer u konačnici nam to može donijeti i koji milijun više u blagajnu.

Apsolutno se slažem s tobom.
Ja bih isto rekao i za Maglicu. Ne igra dobro, neće ga gol, ali bolje da njega forsiraju nego beskrvne i netalentirane Miličevića i Barišića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2011. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De ispravite smješni naslov.
I moj baba zna da se klub zove Inter a ne Zaprešić.

Kardum jučer najbolji.
Iza njega Smoje i Ljubo.
Šorša i Lux iza njih , a onda Jugo, Srđo, Maglica , Pelaić pa Špehar... tak bi ih po ocjenama poslagao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i skoro zaboravih reč.. jugin penal po sredini gola, fascinantno

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to ni bilo toliko loše. Mene je najviše razočarao Karačić. Nekoliko stvari zbunjuje moj mali nogometni um...
1. Čovjek sjedi 90 minuta na klupi i ne daje nikakav savjet igračima, ko da vodimo 5-0...
2. Ko je onaj 2. stoper pored smoje pa taj lik je tragikomičan=vidaković=pelaić=kurtović (sva sreća pa je igrao samo 10 min), a Babić nije ni tragikomičan, on je samo tragičan ili komičan zavisi ko kako voli
3. Nema smisla da se Ljubo koji me osobno oduševio, jer sam bio jako skeptičan prilikom njegova povratka, izvlači stalno na aut liniju i lomi se da centrira?! našim visokim?! napadačima u sredini Špeharu i Maglici. Pa jel se ne bi trebo Maglica izvlači i probat nabacit Ljubi loptu??
4. Vezni red - Bože pomozi, Špehar, ako je umoran nije trebao ni igrat, nije pipnio loput, ali se slažem da je bolje da igraju 4 špehara nego neki kurtovići i vidakovići koji su na žalost imali dodira s loptom.
5. Stvarno ne razumijem, jel nema nekih mladih igrača u juniorima koji mogu igrati umjesto drugog stopera, vidakovića i pelaića, ako se već pravi ekipa za nagodinu...

Neću više, pamtimo 3 boda i solidnu igru za ovu sezonu uz vrlo dobre Ljubu, Smoju, Karduma i Lukačevića

P.S. Dovedite Pamića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pamića sigurno neće dovest jer je sad preuzeo istru. što se tiče kare, znam da ima baš gadnih problema s leđima i vjerojatno će na operaciju. možda se zbog toga ni ne diže par tekmi. drugi stoper je gavrić, generalno on meni nije toliko loš, ali sklon je kiksevima i dosta je spor što znači da ne može postati dobar stoper ukoliko ne ispravi bar te kikseve. visinu i čvrstinu za stopera ima. meni je bolji od čaušića, dok vrgoč ipak nije nastupio dovoljno puta za dati neki konačni sud. ovo za ljubu se definitivno slažem s tobom, već sam negdje prokomentirao da će od njega napraviti novog karla primorca - igrača koji puno radi za ekipu, ali je efikasnost nula.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2011. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
pamića sigurno neće dovest jer je sad preuzeo istru. što se tiče kare, znam da ima baš gadnih problema s leđima i vjerojatno će na operaciju. možda se zbog toga ni ne diže par tekmi. drugi stoper je gavrić, generalno on meni nije toliko loš, ali sklon je kiksevima i dosta je spor što znači da ne može postati dobar stoper ukoliko ne ispravi bar te kikseve. visinu i čvrstinu za stopera ima. meni je bolji od čaušića, dok vrgoč ipak nije nastupio dovoljno puta za dati neki konačni sud. ovo za ljubu se definitivno slažem s tobom, već sam negdje prokomentirao da će od njega napraviti novog karla primorca - igrača koji puno radi za ekipu, ali je efikasnost nula.


mlađo jel se ti sad zajebavaš ?
pa taj lik nam je maltene uzeo najviše pojena u sezoni Evil or Very Mad

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne zajebavam se, nama su najviše bodova uzeli prvenstveno veznjaci i napadači, jer dobiti 23 gola u 23 utakmice je dobar omjer, ali zabiti samo 24 je sramota. sigurno nas ne može koštati toliko bodova koliko nas je koštao jurica panjić prošle sezone, a pamte se i utakmice kada je gavrić bio najbolji u redovima osijeka, poput one u karlovcu u prvom dijelu prvenstva. njegov najveći problem je što malo pretjeruje u toj žestini i stalno je na rubu kartona, tu i tamo je sklon kiksevima i dosta je spor. dobro sad kad sve to napišem počinjem se i ja pitati... Very Happy

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pamića sigurno neće dovest jer je sad preuzeo istru. što se tiče kare, znam da ima baš gadnih problema s leđima i vjerojatno će na operaciju. možda se zbog toga ni ne diže par tekmi. drugi stoper je gavrić, generalno on meni nije toliko loš, ali sklon je kiksevima i dosta je spor što znači da ne može postati dobar stoper ukoliko ne ispravi bar te kikseve. visinu i čvrstinu za stopera ima. meni je bolji od čaušića, dok vrgoč ipak nije nastupio dovoljno puta za dati neki konačni sud. ovo za ljubu se definitivno slažem s tobom, već sam negdje prokomentirao da će od njega napraviti novog karla primorca - igrača koji puno radi za ekipu, ali je efikasnost nula.

na operaciju? sta je tolko loše? ma ja vjerujem da će on ako se provede neka čistka i zadrže ljubo i babić kara od njih napravit ekipu za vrh nagodinu

pa da, e sad jel to do trenera ili nedostatka kvalitete suigrača je pitanje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jedva hoda, sav se zgurio

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: