Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek slavio 1:0 protiv Zaprešića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65835
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2011. 21:32 
Naslov:  Osijek slavio 1:0 protiv Zaprešića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nogometaši Osijeka upisali su vrijednu pobjedu protiv gostiju iz Zaprešića rezultatom 1:0. Junaci bijelo-plavih su Lukačević koji je preciznim udarcem iz slobodnog udarca zabio pobjedonosni pogodak, ali i vratar Kardum koji je u više navrata spašavao vrata domaćina.

Nakon početnog odmjeravanja snaga prvi su u 7. minuti zaprijetili gosti i to iz prekida. Slobodan udarac iskosa izveo je Blažević koji je uputio prizeman udarac, no vratar Osijeka Kardum je uz manje poteškoće uspio obraniti.

Domaćini su uzvratili nekoliko minuta kasnije - kapetan Smoje izveo je slobodan udarac s udaljenosti od četrdesetak metara, a u gužvi najbolje se snašao Srđan Vidaković koji tuče s ruba kaznenog prostora, ali preko vrata.

U nastavku se igralo bez previše tempa s dosta pogrešaka pri predaji lopte tako da ni bijelo-plavi, kao ni gosti iz Zaprešića nisu uspjeli stvoriti pritisak. U takvoj igri najbolje šanse su prekidi, a iz jednog takvog Osječani su i stigli do vodstva.

Nakon prekršaja na Šorši na 25 metara od vrata gostiju, Lukačević je uputio precizan udarac i pogodio donji desni kut i Osječani dolaze do vodstva u 31. minuti. Bio je to Lukačevićev prvijenac u bijelo-plavom dresu. Do kraja poluvremena nije bilo većih uzbuđenja pa se na odmor otišlo rezultatom 1:0.

"Igra bez igre" u nastavku susreta. Gosti su početkom drugog poluvremena ipak bili nešto više s loptom, no sve je to bilo daleko od Kardumovih vrata. U 63. minuti domaćini su mogli riješiti susret - nakon ubačaja iz kuta, netko je od gostujućih igrača igrao rukom, a glavni arbitar susreta Proleta pokazuje na bijelu točku.

Izvođač najstrože kazne bio je Vedran Jugović, no njegov udarac pročitao je vratar Intera Santini. Minutu prije toga, u igru je ušao povratnik Marko Babić koji je pozdravljen burnim skandiranjem.

Pljeskom je pozdravljen i igrač Intera Goran Todorčev koji je svojevremeno igrao za osječkog prvoligaša. Zanimljiv podatak je da Todorčev nosi broj 1 na dresu što nije baš uobičajeno za igrača u polju.

Veliku prigodu za izjednačenje gosti su propustili u 83. minuti - nakon pogreške Gavrića gostujući napadač Trajkovski našao se oči u oči s vratarom Kardumom koji je spriječio siguran pogodak.

Kardum je spasio Osječane i u 88. minuti kada je Kramarić pucao s osam metara, ali je osječki vratar još jednom izvrsno reagirao. Osječani su tako izdržali pritisak gostiju i upisali tri vrijedna boda zahvaljujući preciznom Lukačeviću, ali i izvrsnom Kardumu koji je u konačnici i igrač utakmice.

Tekst: Mario Plavčić/hrsport.net
Foto: Mladen Kovačević/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruprecht
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Babić je bio "izvrstan"... Ako će biti ovakav kao što je bio 28 minuta protiv Intera, nismo ga trebali niti dovoditi... Razumijem da dugo nije trenirao, ali da se u mjesec dana od potpisa ugovora nije uspio (čini mi se - nije želio) bolje pripremiti od ovoga što je viđeno - pa to je strašno... Jedan pad preko lopte nakon što je naletio na protivničkog igrača, trčkaranje, alibi igra i raspoređivanje igrača - to je sve što smo vidjeli od njega... Bez imalo žara i želje... I onda se kritizira Ljubojevića koji se, otkada se vratio, trudi i "grize"... Nadam se da će se Babić trgnuti i ne dopustiti da to dalje ovako izgleda...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruprecht je napisao/la (Pogledaj post): › Babić je bio "izvrstan"... Ako će biti ovakav kao što je bio 28 minuta protiv Intera, nismo ga trebali niti dovoditi... Razumijem da dugo nije trenirao, ali da se u mjesec dana od potpisa ugovora nije uspio (čini mi se - nije želio) bolje pripremiti od ovoga što je viđeno - pa to je strašno... Jedan pad preko lopte nakon što je naletio na protivničkog igrača, trčkaranje, alibi igra i raspoređivanje igrača - to je sve što smo vidjeli od njega... Bez imalo žara i želje... I onda se kritizira Ljubojevića koji se, otkada se vratio, trudi i "grize"... Nadam se da će se Babić trgnuti i ne dopustiti da to dalje ovako izgleda...


on to odradio rekreativno. mene je najviše začudilo što mu nitko nije dodavao loptu i onda kad su mu dodali, on padne preko nje Shocked

danas sam prvi put imao prilike gledat ljubojevića od kada se vratio... kolko je taj čovjek spor!! nisam mogo vjerovat... tolko se trudi dok šprinta, a ide tako sporo, malo mi to tragikomično izgleda.

Al opet, neka su se oni nama vratili, al nek onda ostanu bar još jednu sezonu, možda uspiju nešto pokazat ili barem ove mlađe malo naučit šta znači pobjediti 2 utakmice zaredom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidaković je sam morao izaći nakon 3 min!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la: ›
vidaković je sam morao izaći nakon 3 min!!


vidaković je bio preretardiran, najviše krivo dodanih lopti, glupo izgubljenih lopti u duelima, al ono što mi je najmanje jasno, pa jebemu mater trenira nogomet od malena, a štopa loptu ajme majko, kao da se lopta odbija od kamen, a ne od njegovu nogu

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
model500
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Babić je stvarno izgledao kao neki stari teretnjak...nije ni čudo što ga drugi nisu htjeli angažirati ali ajde de,možda se uigra uskoro. Ljubojević je isto možda sporiji ali zato ima dobra dodavanja,kada bi imao još nekoga kraj sebe da se nadopunjuju bilo bi super,a ne neki Maglica,Barišić i drugi truljavci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da ne spominjemo ljubu sa svojim super ultra mega brzim sprintevima

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam šta vi gledate, ljubo se vraćo po loptu i do centra i ima bolji centaršut od svih veznjaka, jučer je bio jedan od boljih na terenu, naravno da ne može dat gol kad mu nema ko dodat

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kužim šta se sad iščuđavate, vranješ ako dojde, babić i ljubojević nemogu biti pojačanja u ovom trenutku jer natjecateljsku utakmicu nisu odigrali skoro 2 i pol godine samo naivac moze misliti da su takvi igrači pojačanje

no nisu oni krivi kriva je uprava što ih dovodi i stavlja u poziciju da igraju natjecateljske utakmice nepripremljeni

ponavljam a to sam rekao i prije ... bolje da se osijek pomirio sa svojom sudbinom i uigravo ekipu za nagodinu nego gubio vrijeme sa igračima koje uigrava da odu kad oni to hoće i ako hoće.... pa kakva je to poruka navijačima, klub bez ozbiljnih ambicija zadovoljan i sa 7 mjestom, kakva je to poruka eventualnim sponzorima (moš mislit kao da će neko dat svoje novce Špeharu da se on uči igrat direktora), jednostavno treba biti realan ali realan sa ljudima koji vode klub i žive u sadašnjosti, ljudima koji će graditi a ne rasprodavat i živjeti u nekim prošlim danima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja cu tebi ponovit sto sam ponovio prije, osijek odustaje od sezone i uigrava ekipu za iduću već 10 godina
uostalom, ako babić sad nije u formi, a odlući ostat, za iduću godinu će sigurno biti, a kao takav je mega pojačanje u ovakvoj ligi

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la: ›
ja ne znam šta vi gledate, ljubo se vraćo po loptu i do centra i ima bolji centaršut od svih veznjaka, jučer je bio jedan od boljih na terenu, naravno da ne može dat gol kad mu nema ko dodat


čovjeka su uposlili par puta s dobrim loptama, al ih nije stigao, jer njegov sprint sa podignutom glavom je apsloutno fascinantan, nikad u životu nisam vidio da netko može tako trčat

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u jebote, ajmo ga otjerat iz ekipe,on je najbolji napadač koji je zakoračio na GV u zadnjih 5,6 godina, to što je spor niš ne znači, miličević je brz pa šta?
lik ima loptu, razumije nogoš, i zna i odigrat nešto, dajte mu vremena, ova sezona je ionako propala

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la: ›
u jebote, ajmo ga otjerat iz ekipe,on je najbolji napadač koji je zakoračio na GV u zadnjih 5,6 godina, to što je spor niš ne znači, miličević je brz pa šta?
lik ima loptu, razumije nogoš, i zna i odigrat nešto, dajte mu vremena, ova sezona je ionako propala


marjan vuka je za njega ronaldo... nemogu vjerovat da sam to rekao ali je jebena istina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krivo. na ljubojeviću se vidi da se trudi odigrati s tim panjevima a bože drago čovjek nije sprintera a onaj maglica loptu u noge ne zna dati nikome pa ni ljubojeviću. svakako ljubojeviću je zadaća da stojo oko i u 16 da il spusti loptu ( šteta što niko ne zna ubaciti loptu među 2 igrača) il onakav ogroman ako mu se da lopta u noge lako se on okrene jer je jači od defanzivca i puca iz koljenja i eto šanse. On nije napadač koji se mora vraćat na 30-40 m il do centra po loptu...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 14:21 
Naslov:  Re: Osijek slavio 1:0 protiv Zaprešića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zalosno je sto nama igraci utakmica budu ili golmani ili obrambeni igraci Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: