Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.04.2011. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba tim turbokatolicima i turbohrvatinama dat tableta...istina.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›
fear of the dark je napisao/la: ›
svatko ovdje može izreći što želi
meni osobno je previše kad mi netko nameće svoje stavove vezane uz vjeru i pokušava preobratiti i slično.....
ali isto tako mislim da je primjerenije provesti Uskrs u društvu bližnjih, rodbine ili nekih dobrih prijatelja...koje možda zbog obaveza, posla ili slično ne stignemo vidjeti....nego na nekom party-u u društvu polugolih kokošetina....i hrpe nepoznatih ljudi
ali eto svatko sebi bira kako će živjeti i što će raditi...
nekada se znalo da su Uskrs ili Božić vrijeme koje se provodi s obitelji ili bliskim ljudima...a danas eto ako se tako razmišlja ispadneš lud....i ono što je paradoks-neprimjeren.....


To je ono što neki primoši ovdje ne kontaju, nego to opravdavaju na način "uu baš je bio dobar partiii"?! Kakve to ima veze?
Poanta je da si bio tipični pijani seljo beljo za Badnjak, Božić, Uskrs....pa barem tada nemoj biti balkanoid, barem tada ostani kod kuće s obitelji, barem tada ostani trijezan kad si već svaki drugi vikend pijan.


Lega zašto sam ja sad seljo i klošar ako ću otići na party? Šta ti znaš recimo ko sam ja i kakav sam ja? Za sve blagdane i prigode ja sam sa svojom obitelji a kasnije sa društvom se odem van družiti i boli me mauna šta o tome misliš ti i takvi ljubomorni klipani. Evo u subotu ću izaći van i ujutro ću otići na misu,kasnije ću se sa svima tucati s jajima i svi ćemo si čestitati Uskrs i proslaviti ga u miru,šta je sad tu loše? Zar je svatko tko hoće ići na party pijani klošar? Da,uuuu bit će dobar party,a ti sjedi kod kuće i gledaj turske sapunjare ali onda bolje šuti,ako je netko "balkanoid" onda si to ti. Ne mogu vjerovati da si date za pravo da tako generalizirate stvari i ljude pa da smo odjednom svi pijana i nadrogirana balkanska stoka koja samo loče i drka đoku cijele dane,ma daj spuši ga. osijek031.com smile

Slažem se da ne treba generalizirati, ali postoje razlozi zašto ljudi generaliziraju. Isto tako postoje iznimke koje potvrđuju određena pravila generaliziranja.
Nakon ovakvih komentara...hm...recimo samo da se još bolje osjećam u svojoj koži Wink
Uskrs i Playboy nikako ne bi trebali ići zajedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi generaliziraju zato što su ili ljubomorni ili puni taštine,inače bi gledali svoja posla a tako mislim da je najpametnije. Gledano onako ugrubo možda Uskrs i Playboy i ne idu zajedno ali to neće biti nikakav striptiz party nego party sa hostesama kao i svaki drugi samo što će ovaj puta biti u tom Playboy zeko tonu. Ma osjećaj se ti kako hoćeš ali prije nego što popljuješ sve ostale malo razmisli,nije baš sve crno i bijelo na ovom svijetu. Bilo kako bilo želim i tebi i svima sretan Uskrs,pa neka se ljudi zabave kako god vole i žele dok god je u granicama normale jel.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 3:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo zgodno! Boli me uvce za Isuseka i za Playboy. Party je smeće, a vama neće biti dovoljno još 3 stoljeća da to shvatite. Super ste. Idite vijat sise i slušat wannabe, lošu, elektronsku mjuzu. osijek031.com smile

Jedini svjetli trenutak će biti kada netko od presvetlih gostiju ili ti VIPa oplete u bulju jednu od starleta. Po duhu svetome. Ejmen.

Btw sada bi od prilike bilo vrijeme da se dežurni Amiši suzdrže komentara. Jedao Vas ***, kojem god da se molite. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 6:15 
Naslov:  Re: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [nagradna igra je završe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e jeste se raspisali , a sve se može reći jednom rečenicom : nek se prave partiji raznorazni dok ima potrošaća , ali budite kreativniji , smislite drugačiji naziv, a svetinje ostavite onima koji do njih drže ;šta će vam izraz Uskrsni , Božićni -ako ne vjerujete u ono što oni jesu ? kada se svi busate u prsa nekim liberalizmom , prihvaćanjem svakoga poanaosob kakav jest - onda dozvolite vjernicima da slave svoje blagdane , a ostali neka slave svoje ! što recimo nije plejboj zečji parti neki drugi vikend , pa imate zecova furtom ?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Slažem se, nažalost postoje takvi ljudi..znači da moraju ići u birtiju, cugat, "družit" se s polugolim plesačicama? Pa ok, puno ljudi to poprilično privlači, shvatljivo...ali za Uskrs? Mislim da je ipak neprimjereno.
Žalosno je što su ljudi zatucani i ne znaju se družiti van nekih uobičajenih okvira.
Ja na taj party, dakako, neću ići i pogodi što..neću biti sam Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 10:49 
Naslov:  Re: MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [nagradna igra je završe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je s nama kojima je ovaj vikend poput svakog drugog?smijemo li mi na party?
Ipak, nakon dobrog dima i vina, budem jako blizu bogu haha.
Otkad sam upoznao kolege na poslu s ovim forumom, postao je nepresušan izvor dobrog smjeha pod pauzama.
Strašno kakvi likovi troše zrak u ovom gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se, sinoć sam ih slušao cijelu noć kako se dernjaju ulicom, kidaju plakate, udaraju po tuđim vratima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto je sada nastala takva frka oko ovog partija? Da nema Playboy u nazivu, nitko ga ne bi ni primjetio. U tom slučaju, svaka čast organizatoru, hvale vrijedan marketinški potez.

Nego, neki ovdje smatraju da je neprimjereno otići na ovaj bogohulni party, a ako se ne varam, u Tvrđi će u subotu sve raditi, i sve će biti puno. Znači OK je izaći u subotu u Tvrđu, moralno i vjerski prihvatljivo, ali otići na Playboy party je užas. Licemjerje na djelu. Nice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Znači OK je izaći u subotu u Tvrđu, moralno i vjerski prihvatljivo, ali otići na Playboy party je užas. Licemjerje na djelu. Nice.
Pa da, kako ne kontaš... Na playboy party-u samo gledaš neke tamo "zečice" i slušaš neku elektroniku, ovo ono... A u tvrđi širiš vjeru i voliš bližnjega svoga diranjem polugolih maloljetnica koje u deliriju urlaju na neke glumpave tekstove tresući se pritom k'o paraplegičari... sve jasno k'o dan Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sunshine05
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj forum je za krepat od smijeha.
iz koje samo rupe su izvukli te "playboy" zečice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.. zecje rupe?

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sunshine05
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: ›
.. zecje rupe?

egzakli Smile
cijena je vrh svega Smile)))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: