Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MMC Slavija: Uskrsni Playboy Party + Uskrsni Rock & rolla-a koncert [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

ma ne mislim na sebe, nisam to napisao, ali je meni ovaj vikend ko svaki drugi i ici cu se van zabaviti, ali necu ici na taj party ak mislis.
ljudi su strasno licemjerni, najveci su vjernici pred bozic i uskrs i onda djele moralne prodike drugima, a ne razmisljaju o svojim djelima i ponasanju tokom ostatka godine kad nisu blagdani

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

ma ne mislim na sebe, nisam to napisao, ali je meni ovaj vikend ko svaki drugi i ici cu se van zabaviti, ali necu ici na taj party ak mislis.
ljudi su strasno licemjerni, najveci su vjernici pred bozic i uskrs i onda djele moralne prodike drugima, a ne razmisljaju o svojim djelima i ponasanju tokom ostatka godine kad nisu blagdani

Bravo!!! Evo kikirikija. Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nego, neki ovdje smatraju da je neprimjereno otići na ovaj bogohulni party, a ako se ne varam, u Tvrđi će u subotu sve raditi, i sve će biti puno. Znači OK je izaći u subotu u Tvrđu, moralno i vjerski prihvatljivo


pa naravno da je prihvatljivo, tj. već je tradicija nakon mise spustiti se par metara do kju-a!
Tako to rade pravi vjernici!
Ako si obavio svoju građansku dužnost(ubacio 10-20 kn u košaricu) slobodan si otići kamo te volja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
rockeros je napisao/la: ›
svi veliki moralisti hahahha a jebu curice od 16 godina vani,loču ko smukovi i puše hahahah
nemojte srat


Nemoj tako, nismo baš svi isti, neki su jednostavno bolji od drugih.


Čemu ti ta potreba da sudiš o drugima? Ti si kao bolji od njih, ti si super, ti ne piješ, ti ne vijaš maloljetnice, ti nećeš na party za Uskrs... Lijepo od tebe, ali sama ta potreba da to ističeš ne čini te boljim čovjekom od njih. I upitno je zašto si ti tako "moralan" u odnosu na druge, jer onaj tko je moralan nema potrebu to isticati. A ti si moralan da bi mogao pričati kako si moralan ili da ne naljutiš malog Isusa ili...? Uglavnom ne zanima me, ali ne generaliziraj i ne sudi o drugima zato što su drukčiji od tebe i zato što ne žive po nekim tvojim "moralnim" vrijednostima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MUGDIM
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bas volim ove izmisljene blagdane da se mogu napit ko čoek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MUGDIM
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i iduci dan onako mamuran ubijat se u šunki , mmmm

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
rockeros je napisao/la: ›
svi veliki moralisti hahahha a jebu curice od 16 godina vani,loču ko smukovi i puše hahahah
nemojte srat


Nemoj tako, nismo baš svi isti, neki su jednostavno bolji od drugih.


Čemu ti ta potreba da sudiš o drugima? Ti si kao bolji od njih, ti si super, ti ne piješ, ti ne vijaš maloljetnice, ti nećeš na party za Uskrs... Lijepo od tebe, ali sama ta potreba da to ističeš ne čini te boljim čovjekom od njih. I upitno je zašto si ti tako "moralan" u odnosu na druge, jer onaj tko je moralan nema potrebu to isticati. A ti si moralan da bi mogao pričati kako si moralan ili da ne naljutiš malog Isusa ili...? Uglavnom ne zanima me, ali ne generaliziraj i ne sudi o drugima zato što su drukčiji od tebe i zato što ne žive po nekim tvojim "moralnim" vrijednostima.

Što sam to istaknuo? Da su neki ljudi jednostavno bolji? Jesu.
Ne misliš valjda da su svi isti? Ok, složit ću se da je jedan veliki postotak vrlo sličnih Wink
Razlozi zašto sam moralan, tj. moralniji od nekog primoša je vjerojatno odgoj, vrlo dobri odnosi u obitelji, zdravlje, dobro financijsko stanje itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Siguran sam, i neka atraktivna brineta.
Pričaj nam još o sebi, nemoj stati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budem pričao o sebi na partiju Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2011. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›

Razlozi zašto sam moralan, tj. moralniji od nekog primoša je vjerojatno odgoj, vrlo dobri odnosi u obitelji, zdravlje, dobro financijsko stanje itd.


Ovo govori i previše o tebi...

Radije primitivni balkanoid, nego ovakav Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›

Razlozi zašto sam moralan, tj. moralniji od nekog primoša je vjerojatno odgoj, vrlo dobri odnosi u obitelji, zdravlje, dobro financijsko stanje itd.


Ovo govori i previše o tebi...

Radije primitivni balkanoid, nego ovakav Very Happy


hmmm, da, ovo sam mislio istaknuti, dobro financijsko stanje i zdravlje nema nikakve veze sa moralom, stovise prije ce ti pomoci netko sa manje novaca nego neki bogatas i ti "siromasniji" su darezljiviji nego netko tko se rasipa novcem ( a ako mislis kako ti bogati daruju novce u dobrotvorne svrhe onda se grdno varas jer oni to cine samo da budu javno ekspinirani, da se pise o njima i da se ne misli da su lopovi ili da se na taj nacin rijese poreza).
takoder, ne znam jesi li kad vidio teze bolenu osobu ili jos gore dijete??? pa ta djeca kad te pogledaju dode ti dazaplaces kolko dobrote isijava iz njihovih ociju dok ce te njihov vrsnjak pogledati i odma nesto traziti ili izvoljevati...

dobri odnosi u obitelji, hahahahahh jooooooj. znam podosta ljudi ciji su roditelji teski vjernici, redovni u crkvi i ostala sranja, odgajana u krscanskom dugu i da budu moralisti, slusal svake nedjelje propovjedi da treba biti dobar prema drugome, pomagati, ne traziti za uzvrat,i opet ostala sranja, pa mi sada mudruju o parama i grebu za svaku jebenu kunu, pitas ga za prijevoz - trazi za gorivo...

razmisli malo o svojim rijecima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2011. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečki, to su kompleksi i frustracije.
Hranite ga pažnjom,to i želi:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Vrlo zgodno! Boli me uvce za Isuseka i za Playboy. Party je smeće, a vama neće biti dovoljno još 3 stoljeća da to shvatite. Super ste. Idite vijat sise i slušat wannabe, lošu, elektronsku mjuzu. osijek031.com smile

Jedini svjetli trenutak će biti kada netko od presvetlih gostiju ili ti VIPa oplete u bulju jednu od starleta. Po duhu svetome. Ejmen.

Btw sada bi od prilike bilo vrijeme da se dežurni Amiši suzdrže komentara. Jedao Vas ***, kojem god da se molite. Wink


Pošto znam tko si nisam očekivao ovakav komentar...ali dobro neka ti bude,ja idem na party čisto zato što drugo ništa ni nema,a Tvrđa je trula da ne može bit gora.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
EKVATOR je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › e a sta ako netko nema obitelj i jedva ceka da bude s nekim ili u necijem drustvu a ne sam docekati uskrs???

Psyhosoldier, ne znam da li misliš na sebe , u svakom slučaju , tko god da je osamljen i nema nikoga , zasigurno neće naći utjehu u partijima ! Ali će ju stoposto sigurno naći u vjeri u Isusa Krista , zato neka dođe na mjesto gdje se uistinu slavi Uskrs !

ma ne mislim na sebe, nisam to napisao, ali je meni ovaj vikend ko svaki drugi i ici cu se van zabaviti, ali necu ici na taj party ak mislis.
ljudi su strasno licemjerni, najveci su vjernici pred bozic i uskrs i onda djele moralne prodike drugima, a ne razmisljaju o svojim djelima i ponasanju tokom ostatka godine kad nisu blagdani


Brate slažem se s tobom,a ima stvarno ljubomornih likova to je strašno. Čak evo vidim da su i neki dj-evi ovdje ljubomorni što je netko drugi napravio party. Pa šta se buniš? Ili napravi svoj party pa se dokaži ili faking šuti. E-Base nije vrh vrhova definitivno ali ovdje nijedan lokalni dj me nikada nije ništa impresionirao. Sviranje Pol Van Dajka na cedeovima je tinedjžerski fazon,skuži to. I eto sad zato što je to "Playboy" party treba pobacat svo drvlje i kamenje jer je line-up bezveze a party sam po sebi ne pripada našem turbokatoličko-hrvatskom kodeksu. Ma fafajte ga,ja kažem bolje išta nego ništa a organizatorima zasad zahvaljujem na trudu,vrijedi otići tamo i vidjeti oće bit dobro ili ne. Stvarno svakakvi likovi komentiraju ovdje na forumu to je smijeh...

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2011. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›

Razlozi zašto sam moralan, tj. moralniji od nekog primoša je vjerojatno odgoj, vrlo dobri odnosi u obitelji, zdravlje, dobro financijsko stanje itd.


Ovo govori i previše o tebi...

Radije primitivni balkanoid, nego ovakav Very Happy


hmmm, da, ovo sam mislio istaknuti, dobro financijsko stanje i zdravlje nema nikakve veze sa moralom, stovise prije ce ti pomoci netko sa manje novaca nego neki bogatas i ti "siromasniji" su darezljiviji nego netko tko se rasipa novcem ( a ako mislis kako ti bogati daruju novce u dobrotvorne svrhe onda se grdno varas jer oni to cine samo da budu javno ekspinirani, da se pise o njima i da se ne misli da su lopovi ili da se na taj nacin rijese poreza).
takoder, ne znam jesi li kad vidio teze bolenu osobu ili jos gore dijete??? pa ta djeca kad te pogledaju dode ti dazaplaces kolko dobrote isijava iz njihovih ociju dok ce te njihov vrsnjak pogledati i odma nesto traziti ili izvoljevati...

dobri odnosi u obitelji, hahahahahh jooooooj. znam podosta ljudi ciji su roditelji teski vjernici, redovni u crkvi i ostala sranja, odgajana u krscanskom dugu i da budu moralisti, slusal svake nedjelje propovjedi da treba biti dobar prema drugome, pomagati, ne traziti za uzvrat,i opet ostala sranja, pa mi sada mudruju o parama i grebu za svaku jebenu kunu, pitas ga za prijevoz - trazi za gorivo...

razmisli malo o svojim rijecima


Uopće me nisi me shvatio. Nisam baš religiozan, odem u crkvu 2 puta godišnje, niti je moja obitelj, osim mame.
Poanta je da je lakše biti moralna neisfrustrirana osoba kada ti je u životu lijepo, kada te služi zdravlje, kada sve šljaka u obitelji i kada se ima dovoljno novca. Jer vidiš, mnogi ljudi popuše na živce zbog male plaće, nezadovoljni su, frustrirani, a to se onda odražava na obitelj, zdravlje i na sve ostalo.
Mnogi moraju raditi i po 2 posla pa nemaju vremena odgajati djecu.
Mnogi su bolesni, lijekovi koštaju, novca nema...
I da sada ne nabrajam dalje, mislim da ćeš ovaj puta shvatiti. Sve je to povezano jedno s drugim te stvara predispozicije za ljudko ponašanje.
No, da ne skrećemo s teme....

Dakle USKRS i Playboy hostese
- Go go plesačice
- Starlete

Ovo jednostavno ne ide zajedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: