Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ukidanje noćnih linija: Mladići izvukli vozača iz busa i kamenjem ga izudarali po glavi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JasamJA je napisao/la (Pogledaj post): › aj idem nekim redom., prvo, hvala ti na sugestiji stvarno ću se potruditi., drugo, aj kad se već raspravlja o problemima u noćnoj vožnji kada je cijena karte dvije kune, vozaču i delikventima, onda mi molim te reci kakav je to VoZaČ koji ide glumit kondora i dolazi do likova da ih izbaci zbog eto tih simboličnih par kuna?? to ti je isto kao da kondor malo odluči vozit., znači da je odrađivao isključivo svoj posao to mu se ne bi ni dogodilo...
što se tiče mojih paušalnih procjena, slobodno mi javi ako meni promakne, ako/kada i gdje bude otvorena tema u kojoj će biti relevantna ova teza.,
e da, i kao zamijenu za noćni prijevoz ja koristim bajs, jel je bolji od bilo čega što mi nudi grad!!
sve u svemu, da svako odrađuje svoj posao ne bi ni načimali ovu temu!!!
simo031 je napisao/la: ›
JasamJA je napisao/la: ›
a ti se voziš samo po noći a?? Bravo

Pokušaj ponovo pročitati članak kojim je otvorena tema, ali ovaj put sa razumijevanjem. Naglasak je na problemima koji se događaju u noćnoj vožnji, kad je cijena karte 2 kune.
JasamJA je napisao/la: ›
...cijena noćne vožnje je realna cijena karata., ne sad bi još kao trebala biti sretna što je karta bila 2 kn., samo mi nije jasno, kako karta u gradu koji prešetam za sat i 20 min, može iznositi 10 kn?? i

Svoje paušalne procijene koliko bi trebala koštati karta gradskog prijevoza ostavi za neko drugo vrijeme i mjesto. Cijena karte je takva kakva je. Ako smatraš da je nerealno visoka, uvijek možeš odabrati neku drugu vrstu prijevoza, ili šetnju kako si sama rekla.
JasamJA je napisao/la: ›
.... i jadan vozač, kukala mu majka! pa šta još fušari kad i ovako radi u strahu!?! Surprised

Za ovaj dio komentara prigodna nagrada:





Ti koristi sta zelis, nas druge koji koristimo ovaj nacin prijevoza pusti da ga koristimo, ne zivis sam u ovom gradu Wink
Vozac obavlja svoj posao, znaci njemu je u opisu posla da ne pusta putnike bez karte. Kad je karta vec 2 kune(4boce sa ulice) onda ne znam koja budala, kreten, idiot ima obraza se svercat? Zar ga nije stid, sram??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svatko normalan zna da je cijena karte od 2kn simbolična i da bi gppu bilo isplativije parkirati autobuse po noći i vozače poslati kući nego voziti po toj cijeni- ALI ovdje se ne govori o isplativosti ili stvarnoj cijeni karte već o kvaliteti života u gradu kojoj je taj noćni vozni red trebao i pridonijeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije debilima dovoljno što ih grad i GPP-e voze sebi na štetu, nego još moraju mlatiti vozače.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2011. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Filip. je napisao/la (Pogledaj post): ›

Imam neki osjećaj da je direktor GPPa jedva dočekao ovakav incident, pa da ukine vožnje koje mu teško mogu biti profitabilne (2kn karta)

Vozače podržavam u potpunosti, ali mislim da je do ove odluke došlo najmanje radi njihovih interesa.

Najbolji komentar na temi. osijek031.com smile


Vrlo brzo se pokazalo da ti teorija štednje i nije baš na mjestu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: