Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrčak - problem s okom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda mu treba zimski san!? neznam, to mi je onako palo na pamet. Još mi nešto neda mira; navela si da je jedan preparat pomagao, ali ti se "bojiš" ! Čega? Da ozdravi,ili? U liječenju životinja vrijedi ona poslovica "ne mijenjaj konja koji pobjeđuje".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aurora_023
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2011. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne treba mu zimski san..
bila sam danas kod dr.Škulca.. čovjek se izbezumio kad sam mu rekla što se sve događalo proteklih mjesec dana.. ukratko: mišić je pod velikom upalom, nešto je i sepsu spominjao, no to nisam pohvatala pa da ne pričam bezveze... ovi što su ga dosada 'liječili' bome su ga pošteno uništili. oko mu je toliko iziritirano kapima koje su dozirane za psa od 40kg, a ne za hrčka koji je malo veći od oraha, rako da ćemo još vidjeti kakav će mu biti vid kada se upala sredi. čak je rekao da mu je mozak počeo ostajati bez kisika i da se zato tako vrtio u krug i padao na leđa i bio sav dezorjentiran.. osijek031.com smile dobio je enroxil 5% u bockici i kapi tobrex za kapanje, ali u šprici tako da se dozira količina koja odgovara njegovoj veličini, a ne ona kap iz bočice koja je za čovjeka.
ugl. doktor nam je iskreno i otvoreno rekao da je stanje jako ozbiljno i da smo došli minutu do 12, ali nam je dao i nadu za oporavak.. Smile
jedino mi je žao gledati ga kada prima bocku Sad danas sam se zamalo rasplakala tamo, jedva sam se suzdržala.. Bogu hvala na ljudima koji se odluče za takav poziv i spašavaju naše maze <3
Hvala i svima vama na savjetima Smile
Imate veliki hug, pusu, smajl, sve, sve od mene i miška! Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2011. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde supika Smile A gdje je dr. Škulac?

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da si nastavila s onim što mu je pomagalo nebi bilo takvih komplikacija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aurora_023
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2011. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mother earth - bartola kašića 18, osijek.. Smile

@pegy - ... 'Svaki lijek ujedno je i otrov ako se pravilno ne dozira.' A dozu propisuje doktor!
Tvoja 'stručna' predbacivanja su sasvim suvišna..
I ta mast je za konjuktivits, a on se pojavio samo kao POSLJEDICA upale unutar organizma.. I što bih napravila..?? Zalječila konjuktivitis dok bi upala u njemu bujala, ne bih ga odvela ni onom prvom vetu, ne bih posumnjala u njegov rad, ne bih otišla drugom i hrčak bi ubrzo preminuo.. Ja se ni najmanje ne kajem što nisam mazala s tom masti, samo se kajem što sam 'pogriješila' broj (i ambulantu) u Kašićevoj prije mjesec dana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2011. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doza ti stoji na uputstvu koje dobiješ uz lijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da Pegy, stvarno stoji uputa za lijek posebno za hrčka.Mislim stvarno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al, ono...iskreno suosječam s veterinarima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aurora_023
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2011. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga PEGY, jel tebi dosadno u životu? Ako nisi sposobna napisat nešto korisno, nešto dobronamjerno,molim te suzdrži se od komentara.
Ako ti u ovom slučaju suosjećaš s onim vetom kod kojeg sam prvi put otišla, svaka ti čast! Totalno nesposobna osoba se primila posla o kojem nema pojma i fino još uzima novce! Bitno da ne suosjećaš sa životinjom koja se napatila! Ima tu i moje krivnje, koju u potpunosti preuzimam, al' nemoj mi branit gamad pohlepnu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2011. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aurora_023 je napisao/la: ›
Draga PEGY, jel tebi dosadno u životu? Ako nisi sposobna napisat nešto korisno, nešto dobronamjerno,molim te suzdrži se od komentara.
Ako ti u ovom slučaju suosjećaš s onim vetom kod kojeg sam prvi put otišla, svaka ti čast! Totalno nesposobna osoba se primila posla o kojem nema pojma i fino još uzima novce! Bitno da ne suosjećaš sa životinjom koja se napatila! Ima tu i moje krivnje, koju u potpunosti preuzimam, al' nemoj mi branit gamad pohlepnu!

Daj se opusti, neki ljudi se ovdje dođu zabaviti. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aurora_023
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2011. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ simo031 - nije meni u cilju ni svađati se ni prepirati, ali na svaki moj post p. me 'podbada' s nekim izjavama i komentarima, a došla sam samo po savjet i pomoć i htjela napisati što se događa.. ne znam..
@monstrum - izražavanje na razini.. u svakom topicu, na svakom forumu tema zna malo skrenuti, nije da pričam o vodi na marsu čovječe.. -.- preskoči tih nekoliko postova i eto. ovakve psovke su neumjesne i nepotrebne..
enjoy!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: