Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2011. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
sweetie je napisao/la (Pogledaj post): ›
Breno, Bosanko, Fahreta, najjaca si, imas vojsku svojih iskrenih fanova, ljudi koji te vole i cijene tvoj veliki uspjeh koji niko cak i nakon 30 godina niko ne moze da postigne niti ce. Neprevazidjena si. Hrabra si i dostojanstveno se, kao prava hrabra zena, branis od ovih sitnih "junaka" koji se u mraku kriju iza tastature.

Dodji, cekamo te otvorenog srca kao i obicno! Vidimo se za sedam dana u Osijeku!


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile...da nije smiješno, bilo bi pretragično.....ovakve parole sam zadnji put čula tamo negdje 80-tih kad me stara vodila na proslavu Dana žena.......
...nego, de ohladi malo s tom Brenom, vjerujem da ima i drugih foruma na kojima su njeni spotovi i safari odjeća popularni....


Drugi dio ovog zmijskog kometara ima smisla... na ovom forumu su popularne pjesme budnice i crna odjeća od košulje nadalje. Ostali i ostalo "raus"...

Razmisli o nekoj terapiji tih kompleksa iz 80-ih, zmijo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2011. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nit sam ljubitelj budnica, crnu odjeću sam prestala nositi nakon srednje škole, a glazbeni izričaj tipa Lepe Brene nikad mi nije bio blizak....kompleksi iz 80-tih???...ah, šta reći...nikad neću prežaliti što neću imati prilike uživo čuti BeeGees i zaplesati kao u Briljantinu....ali eto, sretna sam radi svih vas koji uživate u šoder listi i volite safari odjeću...
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=354206#354206 --- pogledaj malo popis pjesama, nit koje budnice, crnokošuljaške koračnice, a bogme ni Lepe Brene......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2011. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nit sam ljubitelj budnica, crnu odjeću sam prestala nositi nakon srednje škole, a glazbeni izričaj tipa Lepe Brene nikad mi nije bio blizak....kompleksi iz 80-tih???...ah, šta reći...nikad neću prežaliti što neću imati prilike uživo čuti BeeGees i zaplesati kao u Briljantinu....ali eto, sretna sam radi svih vas koji uživate u šoder listi i volite safari odjeću...
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=354206#354206 --- pogledaj malo popis pjesama, nit koje budnice, crnokošuljaške koračnice, a bogme ni Lepe Brene......


Probaj prepoznati sarkazam i metafore u komentaru o odjeći i glazbi.

A prijezir "visoko glazbeno uzdignutih" prema "niskim strastima cajkašima" je često veći i grublji nego prijezir velikih Hrvata prema malima onima i onima.

Ovo je već besmisleno komentiranje, ali smeta mi ponižavanje ljudi zbog nacionalnog identiteta i laganje pa zabrijem na takve teme. Nekad se spustim na razinu tih koji ponižavaju i lažu pa i to nije ok te se ispričavam eventualno osobno povrijeđenima mojim komentarima, i nadam se da bar svi nešto dobro učimo iz svega osijek031.com smile



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2011. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...izgleda da onda oboje imamo problema s prepoznavanjem sarkazma i ironije međusobno....no, čudim se zašto si se našao eventualno ponižen mojim postom kad nigdje ne spominjem vrijeđanje nacionalnog identiteta????....Brena mi jednostavno ne leži, niti glazbenim izričajem, niti vizualnim identitetom, a politički uopće ne ulazim u priču, jer nisam pratila životne (ne)prilike iste.....a da se ovdje, na ovom forumu, voli slušati Brena - e, pa nisam to primijetila u zadnjih 5 godina koliko sam član istog....
...btw. ovo nije spot koji pokazuje puni sjaj 80-tih Twisted Evil

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...izgleda da onda oboje imamo problema s prepoznavanjem sarkazma i ironije međusobno....no, čudim se zašto si se našao eventualno ponižen mojim postom kad nigdje ne spominjem vrijeđanje nacionalnog identiteta????....Brena mi jednostavno ne leži, niti glazbenim izričajem, niti vizualnim identitetom, a politički uopće ne ulazim u priču, jer nisam pratila životne (ne)prilike iste.....a da se ovdje, na ovom forumu, voli slušati Brena - e, pa nisam to primijetila u zadnjih 5 godina koliko sam član istog....
...btw. ovo nije spot koji pokazuje puni sjaj 80-tih Twisted Evil


Nisam se ja našao ponižen, samo ukazujem na primjere.

Nisi ništa nacionalno napisala, ali tema članka je o Breni i to u kontekstu nacionalnosti, rata i bla, bla, pa u tom smislu sweete nije zalutala na ovaj forum svojim komentarima i po meni je dobrodošla, a kad se suprotno tomu nadovežeš na stresne poremećaje nekih ovdje "ratnih žrtava" Lepe Brene onda se svrstavaš među njih.

Nitko ovdje nije crnokošuljaš i nacista, samo mnogi razmišljaju kao Danijel Srb. Nesposobni vidjet bolju budućnost pa žive u prošlosti i još bi sve druge vukli u taj mrak trauma i sukoba i to preko Lepe Brene. Kako se taj Srb ne bori tako protiv HDZ-a i njihovog lopovluka koji je ojadio Hrvate više nego svi drugi agresori zajedno?! HDZ-u priskaču u pomoć kad god treba, a na Breni treniraju domoljublje skupa sa svim ovdje forumašima pristašama.

Kužiš te apsurde? Na te teme reagiram javno, a glazbu slušam privatno.

Ostaj dobro! osijek031.com smile




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2011. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.vecernji.hr/vijesti/ne-zele-lepu-brenu-osijeku-sprijecit-ce-koncert-prosvjedom-clanak-267406

Ovaj dječačić sa naočalama što obavlja svoju domoljubnu dužnost prosvjedujući protiv koncerta je redoviti posjetitelj melodioznih ritmova u Demodeu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2011. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.vecernji.hr/vijesti/ne-zele-lepu-brenu-osijeku-sprijecit-ce-koncert-prosvjedom-clanak-267406

Ovaj dječačić sa naočalama što obavlja svoju domoljubnu dužnost prosvjedujući protiv koncerta je redoviti posjetitelj melodioznih ritmova u Demodeu.


Sve lud do luđeg.
Čisto zastrašivanje.
Samo im fali thompson u ruci i nož u ustima.

http://regionalexpress.hr/site/more/lepa-brena-nije-etnikua1/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2011. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rumpelstilski je napisao/la: ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, na ovakvim temama se uvijek pojavljuje jedan zanimljiv fenomen (koji možda i ne bi bio toliko zanimljiv da se broje krvna zrnca diskutanata): uvijek se javljaju osobe koje su pune riječi opravdanja, tolerancije, razumijevanja za pevače/pevaljke koji su jasno zauzeli stranu za vrijeme Domovinskog rata, a s druge strane im je hrvatski pjevač Marko Perković Thompson često najveći trn u oku.

Kao što vidimo, neki u obranu lepe brene i sličnih idu toliko daleko da prvom hrvatskom predsjedniku jebu mrtvu mater, što će reći da su moderatori uzeli godišnji odmor i/ili se slažu s takvim stavovima Question


Ne branim ja lepu brenu, nego mi je zao da se o ovakvim banalnim stvarima uopce raspravlja danas kada je narod na ulici (ni bitno tko). A sto se tice prvog hrvatskog predsjednika (u doba kasnih 80-ih i pocetkom 90-ih, Hrvatski narod mogao je povesti bilo tko s imalo nacionalnog naboja u sebi, a ne nuzno ovaj lopov), zasluzio je samo da mu pljunemo na grob i nista vise, jer je svojim stvaranjem 200 bogatih obitelji samo otvorio put rasprodaji i tajkunizaciji (sjeti se samo izjave s Jelacic placa "Ima se Hrvatske, mozemo se zaduzivati!". I on je za mene najveci ZLOCINAC u ovoj zemlji, samo prerano je umro da nije docekao "druzenje s Ivom u 4 zida".
Nije tema o ZLOCINCU, ali eto potaknut tvojim plicim shvacanjem lika i djela "prvog hrvatskog zlocinca" - rekao bih to tako, morao sam ti odgovoriti.

Ovakovu idiotariju nema potrebe ni komentirati.Kao prvo činjenično je netočno. A kao drugo sve ovo napisano je stvar "lijepog kućnog odgoja". Na čast ponosnom ocu i sretnoj majci. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.03.2011. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.vecernji.hr/vijesti/ne-zele-lepu-brenu-osijeku-sprijecit-ce-koncert-prosvjedom-clanak-267406

Ovaj dječačić sa naočalama što obavlja svoju domoljubnu dužnost prosvjedujući protiv koncerta je redoviti posjetitelj melodioznih ritmova u Demodeu.


HAHAHAHAHHAHAHAHA

E ovako se još nisam dugo nasmijao Very Happy - je pa kako da ne, ne samo da u demodeu sam na cajkama nego i u oksu i u Q i di još god ima cajki ja sam tamo prvi Very Happy - ma što prvi - i prvi i zadnji Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2011. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošten svijet u to vrijeme ide u školu, na faks, radi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2011. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maradona je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.vecernji.hr/vijesti/ne-zele-lepu-brenu-osijeku-sprijecit-ce-koncert-prosvjedom-clanak-267406

Ovaj dječačić sa naočalama što obavlja svoju domoljubnu dužnost prosvjedujući protiv koncerta je redoviti posjetitelj melodioznih ritmova u Demodeu.


Zasto pricas gluposti? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bečki dečki
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
maradona je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.vecernji.hr/vijesti/ne-zele-lepu-brenu-osijeku-sprijecit-ce-koncert-prosvjedom-clanak-267406

Ovaj dječačić sa naočalama što obavlja svoju domoljubnu dužnost prosvjedujući protiv koncerta je redoviti posjetitelj melodioznih ritmova u Demodeu.


HAHAHAHAHHAHAHAHA

E ovako se još nisam dugo nasmijao Very Happy - je pa kako da ne, ne samo da u demodeu sam na cajkama nego i u oksu i u Q i di još god ima cajki ja sam tamo prvi Very Happy - ma što prvi - i prvi i zadnji Very Happy

Aaahahahahahahahahahahahahahahaahhhahah Smile)))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: