Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 17:23 
Naslov:  Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na dnevnom redu sjednice Županijske skupštine se, uz mjere poticanja poduzetništva, povećanja nezaposlenosti ili prosvjeda razgovaralo i o koncertu Lepe Brene uskoro u Osijeku. Predsjednik HSP-a Daniel Srb tražio je da se koncert zabrani aludirajući na činjenicu da se u Rijeci zabranio koncert Thompsona, te se, prema njegovu mišljenju, na isti način treba zabraniti i koncert popularne folk zvijezde iz Srbije. Njegov zahtjev odbijen s obrazloženjem da zabrana koncerata nije primjerena instituciji Županije. Na sjednici su gotovo svi vijećnici, osim onih HDZ-a, zamjerili Vladi na lošoj realizaciji naknade štete od prošlih poplava u Slavoniji i Baranji. Također, podržani su prosvjedi u Hrvatskoj a tijekom sjednice usvojeno je i izvješće o provođenju programa poticanja poduzetništva.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Stožer za obranu nacionalnih interesa
- Povelja o pristupačnosti javnih prostora
- Međunarodni dan socijalnog rada



Osječka televizija - Vijesti, 17.03.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.03.2011. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fuj i sramota za taj koncert!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naš župan je vrlo čest gost y-cluba, znate na što mislim, tako da se ne bi čudio da gospođu Brenu još i ugosti grad ili županija, a možda postane i počasna građanka kao nama dragi Šuker Davor.
Nemam ništa protiv bilo koje vrste glazbe, pa ni tzv. cajki, ali osobe koje su veličane nešto što je uništavalo ovu domovinu nekako mi se čini da baš nije fora da dolaze u ovom obliku u Hrv.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 18:25 
Naslov:  Re: Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je dobro... Laughing Srb je protiv cajki... Laughing
...a njegova izborna baza je inače poznata po ljubavi prema ozbiljnoj glazbi. Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.03.2011. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao građanina ove Republike i građanina Osijeka, sramota me što će lepa Brena imati koncert u Osijeku, zapitam se, dali je moj otac dao život da bi balavurdija koja pojma o ničemu nema mogla puniti đepove lepoj breni i ostalim anti-hrvatskim licima ?!

ne volim pričat o ratu i vuči temu u tom smjeru, al ovo je sramota.. posebno za hrvatsku državu i način na koji država brine o omladini, a tako dobro brine da su cajke bitinije od bilo koje druge glazbe. Bravo Hrvatska!

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene taj Brenin koncert ne smeta toliko zbog toga tko je uopće ta Brena, koga ona predstavlja i kako se ponašala i šta je govorila za vrijeme rata. Vjerujte mi, taj koncert me puno više smeta zbog njezine glazbe. Svaki puta se iznova zaprepastim kada vidim koliko je takva glazba slušana u ovome gradu. Stariji dečki su mi pričali da je Brena u Osijeku 80-ih bila predmet sprdnje kao i svi drugi folk pjevači. Na takve koncerte je redovito dolazio samo polusvijet iz Bobote, Markušice, Pačetina i sličnih vukojebina. A danas....
Ja osobno nisam za restrikcije i zabrane, jbg, ako djeca to vole slušati, neka slušaju.
Da se malo dotaknem i Daniela Srba. Grissom je vrlo duhovito prikazao Srbovo licemjerje. Dragi Srb, ne udaraj po Breni jer ćeš izgubiti i ono malo biračkog tijela koje te još podržava.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 19:22 
Naslov:  Re: Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa koliko se vec godina odrzava folk parada, vise nitko ni ne reagira na to. Rolling Eyes
Ne razumijem zasto nekom to smeta, ko voli platit ce kartu i otici, sloboda izbora.

Iako mi je fascinantno ili bolje receno, ironicno (ne uzimajuci u obzir rodjene nakon 90-e) da one najvece "Hrvatine" koji preziru sve srpsko zapravo otkidaju na ovaj tip glazbe.

Live and let live. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Live and let live a?
E da bar mogu samo ono "live" svi naši poginuli branitelji i civili koji su poklani uz zvuke pjesama ove dotične gospođe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj izvlaciti iz konteksta.

Mislim da postoji puno vecih problema od koncerta jedne Brene u ovom gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.03.2011. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legal Alien je napisao/la: ›
Nemoj izvlaciti iz konteksta.

Mislim da postoji puno vecih problema od koncerta jedne Brene u ovom gradu.
da

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 20:50 
Naslov:  Re: Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sva sreća pa ovo nije 1991. nego 2011., pa bolesni politički ispadi vezani uz sve što ima veze sa strancima izlaze samo iz usta iskrenih srbomrzaca i ustašofila dok su ostali nešto naučili o govoru mržnje, ispijanju akumulatorske kiseline, plivanju Dravom, stambenom zbrinjavanju i sličnim "domobranskim" metodama paranoidnih luzera koji se u situaciji globalnih političkih previranja nažalost mogu dočepati vlasti, ali u vremenu "saradnje i razumevanja" ostaju što jesu, i to samo na svoju štetu - budale!

Zvižd

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rumpelstilski
Offline
Ukupno postova: 14
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › kao građanina ove Republike i građanina Osijeka, sramota me što će lepa Brena imati koncert u Osijeku, zapitam se, dali je moj otac dao život da bi balavurdija koja pojma o ničemu nema mogla puniti đepove lepoj breni i ostalim anti-hrvatskim licima ?!

ne volim pričat o ratu i vuči temu u tom smjeru, al ovo je sramota.. posebno za hrvatsku državu i način na koji država brine o omladini, a tako dobro brine da su cajke bitinije od bilo koje druge glazbe. Bravo Hrvatska!


Ne, tvoj otac je dao život da bi oni časni pederi i kurve počevši od dr. Tuđmana mogli sve nas opljačkati (* sto puta), pa svima ostalima redom: dr. Hebrangu, odvjetniku Šeksu, Kumrovečkoj politologinji Kosor (ona ti je danas istinski šef države za koju je tvoj otac život dao) i svima drugima koji su zaslužni za temeljitu pljačku ove zemlje 90-ih.
I zato drugi put nemoj stvarati uzročno-posljedične veze između kojekakvih pjevačica iz susjedne BiH, nego između istinskih neškolovanih lopova i svog pokojnog oca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 21:28 
Naslov:  Re: Županijska skupština i o koncertu Lepe Brene [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2011. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velika podrška Srbu, jedinom političaru koji se izjasnio za zabranu i koji nije za EU!

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2011. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi pišu ovdje fuj fuj fuj a dvorana će biti prepuna......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: