Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Patnje mladog Pernara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2011. 12:59 
Naslov:  Re: Patnje mladog Pernara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je Hrvoje Jurić uopće?!

Nikad nisam čuo za to ime i pojma nemam zbog čega je relevantar komentator.

Tekst je pun dvoličnosti, laži, cinizma, omalovažavanja i bezveze je.

Neda mi se argumentirati, nije ni Hrvoje, ali moram reagirati.

Pernar i uz sve što mu se može zamjeriti, naći kao primjedba, greška ili druga diskreditirajuća ocjena ima bar neki svoj stav o važnim temama i primjereno ga izražava za razliku od sve većeg broja komentatora koji zagađuju javni prostor nebitnim sadržajima uz klevetanje pojedinaca i relativiziranje svega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2011. 13:32 
Naslov:  Re: Patnje mladog Pernara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›

Pernar i uz sve što mu se može zamjeriti, naći kao primjedba, greška ili druga diskreditirajuća ocjena ima bar neki svoj stav o važnim temama i primjereno ga izražava za razliku od sve većeg broja komentatora koji zagađuju javni prostor nebitnim sadržajima uz klevetanje pojedinaca i relativiziranje svega.

Primjereno?! U kojem ti to paralelnom svemiru živiš?
"Jaco, kurvo!"



I u ostalom, što je to točno njegov stav? Smijeniti vladu? Jakog li stava... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2011. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ mrzim kad ljudi samo kritiziraju, a sami ne iznose neka svoja konkretna rješenja i sami nisu sposobni poduzeti apsolutno ništa i jednostavno sjede kod kuće čekajući lijeno ishod svega... pernar je samo sve započeo, ali više nema glavne osobe nego je narodu jednostavno prekipilo... i ja sam jedna od tih kojima je prekipilo pa ću izaći i pokazati svoje nezadovoljstvo, al to ne znači da ću govoriti pogrdne parole i da ću razbijati okolo ili biti nasilna; jakog li stava nekih ljudi ovdje da vladu ne treba smijeniti, to su oni kojima odgovara ova situacija kakvu danas imamo... no što će biti s generacijama koje tek dolaze? RH je zemlja koja može puno napraviti da ljudima koji ovdje ostaju pruži lijepe uvjete za život, al dokle god su gore ovi koji su sad zaboravite da će nam igdje biti dobro, a kamoli u EU!!! Bit ćemo gori neg što su prosjaci Mađari danas za koje smo mi danas Amerika

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2011. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
~ mrzim kad ljudi samo kritiziraju, a sami ne iznose neka svoja konkretna rješenja i sami nisu sposobni poduzeti apsolutno ništa i jednostavno sjede kod kuće čekajući lijeno ishod svega... pernar je samo sve započeo, ali više nema glavne osobe nego je narodu jednostavno prekipilo... i ja sam jedna od tih kojima je prekipilo pa ću izaći i pokazati svoje nezadovoljstvo, al to ne znači da ću govoriti pogrdne parole i da ću razbijati okolo ili biti nasilna; jakog li stava nekih ljudi ovdje da vladu ne treba smijeniti, to su oni kojima odgovara ova situacija kakvu danas imamo... no što će biti s generacijama koje tek dolaze? RH je zemlja koja može puno napraviti da ljudima koji ovdje ostaju pruži lijepe uvjete za život, al dokle god su gore ovi koji su sad zaboravite da će nam igdje biti dobro, a kamoli u EU!!! Bit ćemo gori neg što su prosjaci Mađari danas za koje smo mi danas Amerika

A koja je to rjesenja IP predlozio?
Nacionalizaciju poduzeca i banaka? Otpis gradjanskog duga?
Wtf?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2011. 17:36 
Naslov:  Re: Patnje mladog Pernara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›

Pernar i uz sve što mu se može zamjeriti, naći kao primjedba, greška ili druga diskreditirajuća ocjena ima bar neki svoj stav o važnim temama i primjereno ga izražava za razliku od sve većeg broja komentatora koji zagađuju javni prostor nebitnim sadržajima uz klevetanje pojedinaca i relativiziranje svega.

Primjereno?! U kojem ti to paralelnom svemiru živiš?
"Jaco, kurvo!"



I u ostalom, što je to točno njegov stav? Smijeniti vladu? Jakog li stava... Rolling Eyes


Mislim da je ovo više od "smijeniti vladu".

http://zelenapolitika.wordpress.com/

A ovo uzvikivanje je metafora za sve članove vlade i šire s obzirom na makroekonomske procese.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2011. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Catharine je napisao/la: ›
~ mrzim kad ljudi samo kritiziraju, a sami ne iznose neka svoja konkretna rješenja i sami nisu sposobni poduzeti apsolutno ništa i jednostavno sjede kod kuće čekajući lijeno ishod svega... pernar je samo sve započeo, ali više nema glavne osobe nego je narodu jednostavno prekipilo... i ja sam jedna od tih kojima je prekipilo pa ću izaći i pokazati svoje nezadovoljstvo, al to ne znači da ću govoriti pogrdne parole i da ću razbijati okolo ili biti nasilna; jakog li stava nekih ljudi ovdje da vladu ne treba smijeniti, to su oni kojima odgovara ova situacija kakvu danas imamo... no što će biti s generacijama koje tek dolaze? RH je zemlja koja može puno napraviti da ljudima koji ovdje ostaju pruži lijepe uvjete za život, al dokle god su gore ovi koji su sad zaboravite da će nam igdje biti dobro, a kamoli u EU!!! Bit ćemo gori neg što su prosjaci Mađari danas za koje smo mi danas Amerika

A koja je to rjesenja IP predlozio?
Nacionalizaciju poduzeca i banaka? Otpis gradjanskog duga?
Wtf?


IP rješenja: http://zelenapolitika.wordpress.com/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2011. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohvale autoru teksta, napokon nešto na 031 a da nije prepisano iz Glasa ili nekih drugih novina. Ljudi su slijepi to je činjenica i sami komentari to govore, zanima me odakle ljudima da je Pernar pokretač prosvjeda???? Prosvjede su koliko se ja sjećam pokrenuli branitelji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2011. 19:35 
Naslov:  Re: Patnje mladog Pernara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): › A ovo uzvikivanje je metafora za sve članove vlade i šire s obzirom na makroekonomske procese.

Ma naravno, i ovo ovdje je samo metafora i primjereno izražavanje stavova.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2011. 23:24 
Naslov:  Re: Patnje mladog Pernara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): › A ovo uzvikivanje je metafora za sve članove vlade i šire s obzirom na makroekonomske procese.

Ma naravno, i ovo ovdje je samo metafora i primjereno izražavanje stavova.





Tu nema Pernara i ničega za što se zalaže, a i jasno se protivi uništavanje imovine.

Osim zastava dakako, ali to nije šteta nikakva, a na nasilje je pozvao samo u slučaju pokušaja represivnog razbijanja demonstracija i on sam nije napadao policiju kad je perskakao kordone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ odustajem od rasprave jer je najlakše kod kuće sjediti i tipkati preko foruma i govoriti što i kako bi moglo biti bolje... nigdje nisam rekla da se zalažem za Pernara; ali se zalažem za cilj - srušiti vladu! Teško da nas netko može više usositi nego ovi koji su sada gore, a to što se Pernar možda ističe u prosvjedima, ne znači da ima podršku većine i da ljudi prosvjeduju radi njega i njegovog ili nečijeg nagovora. Npr., kao jedinka prosvjedovala sam i prosvjedovat ću radi nezadovoljstva situacijom u državi, ne samo sada nego najviše zbog toga što ćemo prave posljedice još više osjetiti u budućnosti. I rest my case!

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2011. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cemu ta neka polarizacija i durenje ako netko podrzava ili ne podrzava ove prosvjede, ciljeve, poruke?! Gu-gu-ga-ga...

Treba prosvjedovati, jer je to sredstvo kojim se izrazava nezadovoljstvo i vrsi pritisak. Treba li ovoj Vladi uskratiti mogucnost da ikad vise upravlja Hrvatskom? Da, svakako, dapace i cim prije!

No, podrzavati prosvjede i zeljeti druge ljude na celu Vlade ne mora nuzno znaciti i slaganje s onim sto neki od "vodja prosvjeda" govore.

I ja zelim da ova Vlada cim prije prestane "upravljati" Hrvatskom, ali s obzirom da joj je zakonski mandat na izmaku, radije bih da ju se srusi izborima. I ja zelim da ljudi iz ove Vlade vise nikad ne dobiju mogucnost upravljanja djecjim triciklom i kucnim kokosinjcem, ali se ne slazem s onim sto trabunja Pernar. Smatram da bi Pernar ili netko tko bi provodio njegove ideje drzavu vodio losije od ovih panjeva koji sada sjede u Vladi.

S druge strane, podrzavam poruke nezadovoljstva prosvjednika i zelim da i oni, ali i svi ostali izadju na sljedece izbore.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2011. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
Prosvjede su koliko se ja sjećam pokrenuli branitelji..

Plakat će oni za Jadrankom...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2011. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
tonka_21 je napisao/la: ›
Prosvjede su koliko se ja sjećam pokrenuli branitelji..

Plakat će oni za Jadrankom...


...izgleda da se konstantno zaboravlja ZAŠTO su branitelji prosvjedovali......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2011. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZAŠTO?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: