Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Olakšice pri kupnji zemljišta za kuću [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2011. 17:07 
Naslov:  Olakšice pri kupnji zemljišta za kuću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osim što Grad potiče kupnju prve stambene nove jedinice mladim obiteljima, razmišlja se i o olakšicama pri kupnji zemljišta za gradnju kuće – rečeno je na sastanku gradonačelnika s pročelnicima upravnih odjela. Kako je cijena zemljišta često izrazito visoka, grad će pokrenuti opremanje novih parcela u ulici Jela u Cvjetnom naselju. Za početak bi 27 parcela trebalo biti uređeno, te ponuđeno mladim obiteljima po minimalnim ili nikakvim cijenama. Projekt kreće ove godine, tijekom koje će se definirati i objaviti uvjeti. Olakšanje se želi ponuditi i velikim proizvođačima. Stoga je najavljeno kako se planira u značajnoj mjeri smanjiti komunalni doprinos za tvrtke koje zapošljavaju više radnika.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Tihomir Purda stigao kući
- otvoren 18. proljetni sajam poljoprivrede i prehrane
- nagrada “Faust Vrančić” osječaninu Ladislavu Keleru

Osječka televizija - Vijesti, 04.03.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2011. 0:38 
Naslov:  Re: Olakšice pri kupnji zemljišta za kuću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao da im je tata ostavio pa će poklanjati placeve i to u nekoj šikari.

Nesposobni uredit pošteno društvo u kojem si svako može osigurati krov nad glavom pa poklanjaju i kao pogoduju, i još ćemo svi zajedno to platit manje ili više.

Al poklanjaju se ovdje i tvornice, zemlja, voda pa zgrabi tko može, svejedno će na kraju sve biti vlasništvo nekog investicijskog fonda, a masa će se kurvat i ubijat za koricu kruha.

Kao ono London prije par stotina godina...

Raj za kurvanje i klanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2011. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Projekti poput toga, su postojali i za vrijeme socijalizma, samo su ih tada provodile firme za svoje radnike. I nitko se nije bunio. U mnogim evropskim zemljama postoje programi za pomoć mladim obiteljima tako da ovakav projekt u potpunosti podržavam i nadam se da će što prije zaživjeti. Koliko će se pravedno provoditi, to je već druga priča, no otom-potom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2011. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što je to mlada obitelj?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: › što je to mlada obitelj?


Mlada obitelj = clanovi partije = clanovi HDSSB-a bez rijesenog stambenog pitanja

Ima li boljeg nacina za odrzavanje lojalnosti stranackih vojnika i stvaranje stabilne baze umrezenih 'pretakaca sredstaava'?!

Gradjanin dobro postavlja pitanje - tko je Bubalu ostavio zemljiste da on odlucuje kome ce ga dati?!

Smijurija i lakrdija...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nastavnica28
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2011. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa "lijepo" se raspolaže s našom imovinom! To uređivanje parcela o kojem se govori smo mi platili (svojim prirezom) i sad će se to pokloniti nekome. E pa ne može! Odnosno nastavite tako "dobro" upravljati pa ćemo na sljedećim izborima naći nekog drugog tko je bolji ekonomist! Ili sam ja nešto krivo shvatila... ako imamo toliko viška novaca u gradu da se imovina može dijeliti... lijepo molim da mi vratite sve što mi je od plaće uzeto na ime prireza u prošloj godini. E da, i zašto je onda neki dan pisalo da se grad zadužuje, ako se ima za razbacivanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2011. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la: › što je to mlada obitelj?


Mlada obitelj = clanovi partije = clanovi HDSSB-a bez rijesenog stambenog pitanja

Ima li boljeg nacina za odrzavanje lojalnosti stranackih vojnika i stvaranje stabilne baze umrezenih 'pretakaca sredstaava'?!

Gradjanin dobro postavlja pitanje - tko je Bubalu ostavio zemljiste da on odlucuje kome ce ga dati?!

Smijurija i lakrdija...


A vjerojatno će među dobitnicima biti najviše onih koji imaju riješeno stambeno pitanje, samo se nekretnine vode na mame, tate, babe, djede... Smile

Ostalima više sreće u nekom novom pretakanju.


Zadnja promjena: Gradjanin; 05.03.2011. 18:05; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2011. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadasve pohvalna akcija...u ovo doba kad ljudi nemaju za kruh...oni se sjetili davati nekome zemlište da si grade kucu.....samo ne zanm sa kojim penisim da ju grade.....kad ne znaš da li ceš sutra opce još raditi na eventualnom poslu koji je nekim cudom preživio

no kao što je vec receno....lako se kurciti sa tuđom imovinom i sad izigravati velikana stoljeca kad treba nešto tuđe dati.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komentator031
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba davati mladim obiteljima olakšice. Da barem državna vlast pomogne oko ičega,da daju ikakve olakšice,smanje porez na građevnski materijal ili kojim slučajem doniraju. To bi zadržalo mlade u RH i poboljšalo demografsku sliku.Čudno da se toga nije sjetila socijalna vlada.
U svakom slučaju hvale vrijedna ideja našeg gradonačelnika.
Palac gore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nastavnica28
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la: ›
Treba davati mladim obiteljima olakšice. Da barem državna vlast pomogne oko ičega,da daju ikakve olakšice,smanje porez na građevnski materijal ili kojim slučajem doniraju. To bi zadržalo mlade u RH i poboljšalo demografsku sliku.Čudno da se toga nije sjetila socijalna vlada.
U svakom slučaju hvale vrijedna ideja našeg gradonačelnika.
Palac gore.

Ja sam mlada (relativno ;-) I pobjeći ću glavom bez obzira odavdje ako se vratimo socijalizmu u kojem se sve dobije od države (ili grada)... od kojeg smo pobjegli jer je neučinkovit, demotivirajući, nepravedan i vodi u propast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
okvardz
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.03.2011. 9:11 
Naslov:  Re: Olakšice pri kupnji zemljišta za kuću [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV je napisao/la (Pogledaj post): › Osim što Grad potiče kupnju prve stambene nove jedinice mladim obiteljima, razmišlja se i o olakšicama pri kupnji zemljišta za gradnju kuće – rečeno je na sastanku gradonačelnika s pročelnicima upravnih odjela. Kako je cijena zemljišta često izrazito visoka, grad će pokrenuti opremanje novih parcela u ulici Jela u Cvjetnom naselju. Za početak bi 27 parcela trebalo biti uređeno, te ponuđeno mladim obiteljima po minimalnim ili nikakvim cijenama. Projekt kreće ove godine, tijekom koje će se definirati i objaviti uvjeti. Olakšanje se želi ponuditi i velikim proizvođačima. Stoga je najavljeno kako se planira u značajnoj mjeri smanjiti komunalni doprinos za tvrtke koje zapošljavaju više radnika.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Tihomir Purda stigao kući
- otvoren 18. proljetni sajam poljoprivrede i prehrane
- nagrada “Faust Vrančić” osječaninu Ladislavu Keleru

Osječka televizija - Vijesti, 04.03.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



HA,HA ,HA,HA,HA KOME OLAKŠICE BGOGATAŠIMA ILI SIROTINJI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
miro321
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma pametan je naš gradonačelnik... zna on da je završio karijeru ako bi krenuo u smijeru u kojem ide ova najava o poklanjanju placeva. Jer ovime bi doslovce pljunuo u lice svima koji su svojim novcima platili svoju prvu nekretninu (dakle ne zlatnoj madeži... nego svim ostalim mladima koji će otplaćivati kredite sljedećih 30 godina)... a ljudi imaju tendenciju da se naljute kad im se pljune u lice. I to se ne prašta... i ne zaboravlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nastavnica28 je napisao/la: ›
Ja sam mlada (relativno ;-) I pobjeći ću glavom bez obzira odavdje ako se vratimo socijalizmu u kojem se sve dobije od države (ili grada)... od kojeg smo pobjegli jer je neučinkovit, demotivirajući, nepravedan i vodi u propast.

 Ja nisam baš toliko mlad, tako da sam radio i za vrijeme socijalizma. Ovo naše mlado kapitalističko društvo je nadasve učinkovito,motivirajuće, pravedno i vodi u blagostanje. Takav društveni poredak kakav mi trenutno imamo, ne bi ni najvećem neprijatelju poželio. Nisam Jugonostalgičar, ali su činjenice da smo u onom "lošem" socijalizmu, svi radili, primali plaće i od tih plaća živjeli. Mogli za vrlo kratko vrijeme dobiti drugi posao, a o radničkim pravima nepotrebno je i govoriti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nastavnica28 je napisao/la (Pogledaj post): ›
komentator031 je napisao/la: ›
Treba davati mladim obiteljima olakšice. Da barem državna vlast pomogne oko ičega,da daju ikakve olakšice,smanje porez na građevnski materijal ili kojim slučajem doniraju. To bi zadržalo mlade u RH i poboljšalo demografsku sliku.Čudno da se toga nije sjetila socijalna vlada.
U svakom slučaju hvale vrijedna ideja našeg gradonačelnika.
Palac gore.

Ja sam mlada (relativno ;-) I pobjeći ću glavom bez obzira odavdje ako se vratimo socijalizmu u kojem se sve dobije od države (ili grada)... od kojeg smo pobjegli jer je neučinkovit, demotivirajući, nepravedan i vodi u propast.


@nastavnica - Bježanje je ovdje uvijek bilo na cijeni, onako generalno...

@komentator - Dobra propaganda, karikaturalna, za nasmijati se Smile

Selektivne olakšice dugoročno neće pomoći nikome. Kratkoročno se netko može okoristiti, ali generalno ljudi bježe iz ove zemlje od privilegiranih ovih i onih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nastavnica28
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
nastavnica28 je napisao/la (Pogledaj post): ›
komentator031 je napisao/la: ›
Treba davati mladim obiteljima olakšice. Da barem državna vlast pomogne oko ičega,da daju ikakve olakšice,smanje porez na građevnski materijal ili kojim slučajem doniraju. To bi zadržalo mlade u RH i poboljšalo demografsku sliku.Čudno da se toga nije sjetila socijalna vlada.
U svakom slučaju hvale vrijedna ideja našeg gradonačelnika.
Palac gore.

Ja sam mlada (relativno ;-) I pobjeći ću glavom bez obzira odavdje ako se vratimo socijalizmu u kojem se sve dobije od države (ili grada)... od kojeg smo pobjegli jer je neučinkovit, demotivirajući, nepravedan i vodi u propast.


@nastavnica - Bježanje je ovdje uvijek bilo na cijeni, onako generalno...

@komentator - Dobra propaganda, karikaturalna, za nasmijati se Smile

Selektivne olakšice dugoročno neće pomoći nikome. Kratkoročno se netko može okoristiti, ali generalno ljudi bježe iz ove zemlje od privilegiranih ovih i onih...

Ja sam moram priznati bila jedan od optimista (ili možda naivčina... pokazat će vrijeme) kada je ova ekipa na početku počela pričati o ulaganju u gospodarstvo, poslone zone, općenito ekonomski razvoj grada... Vrdoljak je dosta osjetljiv i na ekologiju što mi se sviđa... mislila sam: Pa ovo će biti za koju godinu najbolji grad za život u Hrvatskoj. Ali me ovakve stvari onda jako razočaraju i rastuže. Nije to prvi put... jedan od šokova mi je bila ona priča oko onog mosta. Pa kakav je to ekonomski razvoj? Ako se tako bacaju novci... nećemo baš daleko dogurati s tom mojom vizijom prekrasnog grada Sad Ja nisam sklona vjerovati tim teorijama zavjere da će sve podijeliti članovima stranke (jer to bi bio stvarno glup potez pošto se u ovom gradu sve sazna jer svatko svakoga zna... a osim toga to bi bilo već u domeni teškog kriminala)... ali ne sviđa mi se ta promjena od mladih sposobnih (i zgodnih Smile kakvim sam ih do sad vidjela u ove neke čudne ljude s čudnim i neobjašnjivim idejama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: