Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Organizatoru osječkog prosvjeda prijeti kazna od 5.000 do 20.000 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno da ti kažem, nisam inače nasilnik, nikad se nisam potukao, ali što se tiče prosvjeda bez njih ne ide ništa. Naravno, ne tuči i gađati novinare i slične, nego samo one koji brane prilaz lopovima tamo. Oni uvijek mogu birat, maknit se i pustit ljudima da naprave svoje ili ostat na mjestu i dobit što traže, a to su neredi. Ajde reci mi gdje je to bila mirna revolucija ikada? Francuska? Grčka? Libija? Egipat? hmmm. di to?
Da naravno, mi imamo takav mentalitet da uvijek seremo po svojima, dok se u drugim zemljama to isto događalo oni su bili pravi ljudi koji traže svoju slobodu, bolju budućnost, a sad kad je isto to kod nas ajmo odma pljuvati. Muka mi je više toga, šteta što nemam više sreće da sam rođen negdje drugdje, daleko od ovog sranja od države i ovakvih licemjernih ljudi koji bi izdali i svoj narod za usaftano govno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.03.2011. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Iskreno da ti kažem, nisam inače nasilnik, nikad se nisam potukao, ali što se tiče prosvjeda bez njih ne ide ništa. Naravno, ne tuči i gađati novinare i slične, nego samo one koji brane prilaz lopovima tamo. Oni uvijek mogu birat, maknit se i pustit ljudima da naprave svoje ili ostat na mjestu i dobit što traže, a to su neredi. Ajde reci mi gdje je to bila mirna revolucija ikada? Francuska? Grčka? Libija? Egipat? hmmm. di to?


nemogu to napravit, jer su to ljudi koji rade svoj posao i zarađuju za kruh i da prehrane svoju obitelj, pustit ih nemogu jer ne žele dobit otkaz..a sigurno neće dopustit da ih balavac iz kohorte od 17 godina koji je 2 puta u životu zapalio joint i frajer je tuče.. masno izać na ulice, znači preko 50 000 ljudi i odaslat poruku mirnim prosvjedom, sve će im bit jasno, jer ipak, nismo mi ni libija, ni egipat ni tunis..

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi i ovih 5000 ljudi jučer u Zagrebu i onih tvojih 300injak "delikvenata" u subotu trebalo bit dovoljno da se ovima iz HDZ-a stisne guzica i da shvate da im ovdje više nije mjesto. Ali očito da im to nije dovoljno jer boli njih ona stvar jer dok se ljudi ovdje našetavaju i izvikivaju oni broje još koju kunu koju su zaradili. Nema od tih našetavanja i priče ništa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.03.2011. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Mislim da bi i ovih 5000 ljudi jučer u Zagrebu i onih tvojih 300injak "delikvenata" u subotu trebalo bit dovoljno da se ovima iz HDZ-a stisne guzica i da shvate da im ovdje više nije mjesto. Ali očito da im to nije dovoljno jer boli njih ona stvar jer dok se ljudi ovdje našetavaju i izvikivaju oni broje još koju kunu koju su zaradili. Nema od tih našetavanja i priče ništa.


jučer 5000 ljudi, svaka čast, odlično.. ali svi se trebaju maknuti od delikvenata.. pokazat pravu stranu lica hrvata, složnost.. a ne bit žrtve huligana i debila

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto šta su jučer postigli, prešli 12 km za ništa, da bi opet bilo isto što je bilo i u ponedjeljak, ajde ljudi će barem ući u formu ako ništa drugo. Shvati da od ovog neće biti ništa dok se show nezapočne.

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.03.2011. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Eto šta su jučer postigli, prešli 12 km za ništa, da bi opet bilo isto što je bilo i u ponedjeljak, ajde ljudi će barem ući u formu ako ništa drugo. Shvati da od ovog neće biti ništa dok se show nezapočne.


a koji je show tuča s policijom (ljudima koji rade svoj posao) ?
di to vodi ?

i reci mi koliko normalnih ljudi je uopće spremno napast policiju ?

to rade uživljeni debili i huligančići, ako vole nek izvole, napravit će se mjesta u zatvoru za njih, kao što vidiš na primjeru bbb Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nisu oni tjelohranitelji HDZ-u i Jaci. Jel bi tebi tako čuvali kuću ? Daj molim te. Koliko znam tim "ljudima koji rade svoj posao" neki od prosvjednika su vjerovatno i prijatelji, uostalom i ti isti policajci su večinom Hrvati kao i svi mi koji smo protiv ove vlasti, uglavnom zarađuju jako male novce za taj svoj urnebesni posao koji rade. Zašto se oni ne bi svi okrenili u stranu naroda?
Ne vrjedi opet govorit kako je to u drugim zemljama bilo i kako je sad u nekima, jer opet bi rekao " mi nismo Libija ni Tunis ".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.03.2011. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato što se boje otkaza.. kratko i jasno

isto kao što bi se i ja i ti bojali da smo na njihovom mjestu

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta bi bilo kad bi se tih par tisuća policajaca okrenilo na stranu naroda? Misliš da bi svi dobili otkaz? Tko bi onda radio kasnije?
U biti neda mi se više raspravljat oko ovog, čekaj do petka do novih prosvjeda pa ćemo nastaviti Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djo
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2011. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u subotu ima prosvjeda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djo je napisao/la: › u subotu ima prosvjeda?


Najava prosvjeda: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Nastavak prosvjednog skupa protiv Vlade RH

Inace, najave zbivanja u Osijeku se mogu jednostavno pratiti na naslovnici portala Osijek031.com [dnevni pregled zbivanja, za prosirenu listu kliknuti na zutu strelicu]



Ili kroz mjesecni preglednik zbivanja -> Najave 031 (u izborniku lijevo)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nuša Matanova
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2011. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kasno je sada plakati!

_________________
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
— Marilyn Monroe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
da_man60606
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.03.2011. 16:40 
Naslov:  Re: Organizatoru osječkog prosvjeda prijeti kazna od 5.000 do 20.000 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CUTI STOKO i NAGUZI SE!!!! Smile))

HDZ ( All the WAY !!! )

Stoku TREBA SISATI !!!

A i Nije mi Jasno SVI ste Glasali za HDZ a sad vam ne valja... STOKA se NIKAD ne moze zadovoljiti.... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2011. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da_man60606 je napisao/la: ›
CUTI STOKO i NAGUZI SE!!!! Smile))

HDZ ( All the WAY !!! )

Stoku TREBA SISATI !!!

A i Nije mi Jasno SVI ste Glasali za HDZ a sad vam ne valja... STOKA se NIKAD ne moze zadovoljiti.... Smile


Vid' malog naučio napamet čak tri rečenice. Al' te tri špreha odlično. Ko' da mu je to materinji jezik.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: