Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

antifriz je napisao/la: ›
i koliko god jest ružan,

zašto vam je ružan?
meni se jedino ne uklapa u okoliš ali ružan nije.ljudi poput ovakvih 7 tisuća ga čine ružnim.netko je čak rekao da je nepotreban...taj očito nema potrebu ga koristiti.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
7.000,00 kn ? volio bi !
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...veča mi je sramota drukat nekog za 1000 kuna nego bilo šta navedeno iz ove teme! to sam zaboravio napisat!
iskreno se ispričavam , korisnicima tog nathodnika , što nathodnik nije kao što je nekad bio! mada ništa nije kao što je nekad bilo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

7.000,00 kn ? volio bi ! je napisao/la: ›
...veča mi je sramota drukat nekog za 1000 kuna nego bilo šta navedeno iz ove teme! to sam zaboravio napisat!
iskreno se ispričavam , korisnicima tog nathodnika , što nathodnik nije kao što je nekad bio! mada ništa nije kao što je nekad bilo..

Takve nije sramota odrukat ni bez naknade, što bi trebalo biti i normalno.
Dok građani sami ne budu čuvali svoj grad nitko ga neće sačuvati.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › zašto vam je ružan?
meni se jedino ne uklapa u okoliš ali ružan nije.ljudi poput ovakvih 7 tisuća ga čine ružnim.netko je čak rekao da je nepotreban...taj očito nema potrebu ga koristiti.

Iz udaljenosti je očito da se ne uklapa u okoliš. Potreban je, to definitivo (rođen sam ulicu od njega).
No, ružan je. Podloga samog mosta je glavni razlog za tu izjavu (subjektovno, moja, ali očito je svima koji su prelazili na što mislim). Dojam koji ostavlja: 'Prljav i neugledan'. Onaj stari most nije nikada ostavljao takav dojam. Naravno, sve to stoji, a da se uopće ne dotičem funkcionalnosti dizajna (zimi nanosi snijega, kada zavija kiša 'gornje staklo' ne pomaže...)

Što se tiče 'drukanja'... osobno bih platio u fond za onoga tko je to napravio, te mu stisnuo ruku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-xoxo-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2011. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha 7 milja kuna, pa di su ih izvukli mamicu im j*** lopovsku...
bilo bi dobro da se moze to a i hrpa drugih stvari rjesit kroz dobrotvorni rad ali on kod nas u zakonu nije pravno reguliran...
Da je proser što je šaro-proser je...grafiti su druga spika a ovi tegovi i slicna sranja su bas sranja!tak se potpiši na bilježnicu il vrata od sobe...
I ne znam sta svi kenjate po tom nathodniku, zar i dalje trebamo graditi građevine u secesijskom stilu ili sta? I za razliku od vas neki puno kompetentniji su dali istom tom nathodniku grand prix nagradu na ovogodisnjem slavonskom biennaleu, vjerojatno ne bezveze...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikimiki
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neželim citirati nikoga... nakog čitanja ovih komentara više mi se zgadila nekultura izražavanja nego sam čin što su ovi dvoje mladih napraivli... jest da je sa svaku osudu uništavanje javnog dobra i nepodržavam vandalizam....
svatko od nas ima različita mišljenja... ali stekao sam dojam večine da radije živimo u kamenom dobu i ništa ne radimo...
ovaj most je stvarno dobar (ima nedostataka) ali i potreban nam je i Pelješki most... nek se društvo razvija i nek se gradi i neka ostane za ostale naraštaje....
(ne ulazim u to koliko se izvlači novaca iz takvih projekata ali to smo si sami krivi-što večina želi neradom doći do lake love)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2011. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drago mi je da se saznalo tko je.... i nadam se da ce dobiti kaznu koju ce godinama otplacivati Smile

E sad sto se tice tog mosta... da, istina... ne uklapa se u sadasnji okolis, ali..to su stvari koje se ne grade svakih 5god.. i naravno da ce se,ako se vec radi, graditi u modernijem stilu.. pogledajte novi kolodvor, pa onda pogledajte taj most Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2011. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde super, ima pravde!
Jedino mi je žao što je kazna tako mala i što vjerojatno neće biti adekvatno naplaćena.
Nije uopće poanta što je primoš pošarao most..
Treba se zapitati koliko je sranja dosada primoš napravio s takvim primitivnim balkanoidnim umom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
System0
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2011. 22:36 
Naslov:  Re: MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nesto sto ljudi ne shvacaju je da ako napadas novac neciji onda ce te proganjat do kraja svijeta. Sve druge krimianlne radnje nisu bitne. Ako napadnes novac proganjat ce te.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2011. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Šaraj si po Bijelom Brdu mučko đubre!



ha,ha ,ha ,ha
u to ime :



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
model500
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2011. 1:46 
Naslov:  Re: MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U svakom slučaju pun mi je klinac tih nekulturnih DOŠLJI u ovom gradu koji su ko fol studenti a samo banče i pijanče i prave sr.... po ovom gradu! Treba ovo sve objavit i u klinac više s njima,na sud!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2011. 8:34 
Naslov:  Re: MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konačan rasplet događaja prema uopćenim hrvatskim standardima:
- pošto su oboje nezaposleni, nemaju stalna primanja, ne mogu platiti štetu, sud će ih osuditi uvjetno na godinu dana -30 dana zatvora, a vi porezni obveznici lijepo se hebite i plačajte tuđu zajebanciju!

Iskreno, žalosno je da su ovakve priče udarna vijest u medijima i na portalima širom hrvatske. Kojekakvi Kutle, Gucići, Glavaši itd. za koje svi znaju što su i kako radili smiju se iz svojih jazbina i opet čekaju pravi trenutak da zabljesnu svojom veličinom i važnošću ponosni što su oslobođeni i što im nije dokazana krivnja.

E moj hrvatski narode pogledaj kakve priče skreću temu sa krucijalnih problema što nas okružuju....toliko patetično.


Zadnja promjena: ninaa; 20.02.2011. 9:39; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2011. 9:02 
Naslov:  Re: MUP: Privedeni vandali sa snimke video-nadzora nathodnika Željezničkog kolodvora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina ninaa, istina....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2011. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće li biti nagrade i hajke i za ove što su išarali kazalište?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2011. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garrincha077 je napisao/la (Pogledaj post): › I da se pohvale kak imaju kamere na mostu..koje su vjerojatno plaćene 10 puta više od svoje vrijednosti da se k... ne bi vidjelo na njima.

A kako bi se drugačije kralo iz države? Pa to je jasno i malim bebama da se novci kradu preko gradova i općina, a budući da je Uskok dio države i preko njega se krade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: