Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Vratio se Ljubo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maglica zabija golove samo kad je magla na gradskom vrtu,Špehar će priliku sigurno dobit,a za Prijića ne znam.. Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2011. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
DARCHO je napisao/la: ›
barba je napisao/la: ›
Blago nama, još da vrate i Primorca pa da vidiš napadačkog dvojca...

Ne razumijem upravu koja ima 7 napadača i odluči dovesti još jednog(nažalost upitne forme)



vidiš da si ne upućen u nogometna zbivanja..kojih 7 napadača ?
osijek ovakvog napadača treba..ako imalo pratiš klub,znaš zašto to pričam

Živio ljubo !!! ajmo osječe !


dok god ovako budu razmišljali navijači i klub i tražili ovakva jadna riješenja nažalost nema naprijed od 7 mjesta na tablici

igrač koji košta neznam što to znači "praktički besplatno" upitne forme koji je zadnji put bio u igračkom pogonu možda prije godinu i pol do dvije... nije i nemože biti pojačanje.... možda je pojačanje u hajduku (lol) ali u normalnom klubu nije

p.s i ja bi uz Špehara u napadu strpo 10 komada u prvoj hnl ligi... pod špehar mislim na ovog starijeg

tako da možeš ti trkeljat šta god oćeš za Ljubu ali uprava koja nudi ovakva riješenja je jadna i nepotrebna i samo komplicira stvari koje su i ovako u lošem stanju


Za ove naše "mlade talente" Ljubo je Maradona.


Bojim se da se nismo razumijeli opet...
mišljenja sam da je bolje da su stisli zube i počeli uigravat ekipu za nagodinu nego trošiti vrijeme na igrača koji je prošlost, dakle svi vičete besplatno je došao, u članku piše a i meni nije jasno što znači "praktički besplatno"?

dakle ova uprava nema pojma šta radi, umjesto da se koncentriraju na stvaranje ekipe za nagodinu i dovođenje ozbiljnog organizatora igre oni uzimaju bog zna kojeg po redu kandidata u napadu, to je po meni neozbiljno i bez ikakvog rezona i plana

prodaju igrače od 18 i 19 godina za sto milja eura moš mislit uprave serem im se na posao

toliko od mene neda mi se trošiti vrijeme na ovu debilanu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa u Osijeku je oduvijek kaos tako da je ovo još i dobro,kad nekog dovedu a nema 16 i po-19 godina več je poboljšanje pa makar to bio i Ljubo koji je pobjego kod gazde Mamića pa se vucaro okolo po lJigama poput naše..Ako se dosad nisu nimalo uigrali ovi dečki,neče onda nikad.Ja ih ne bi ni uigravao,isprobavao 365 utakmica,3-5 utakmica igraš kako treba,u redu, ne igraš adios amigos asta la vista.

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

netko ovdje čeka nekog? napadače? koje jebene napadače?! koji je to napadač u osijeku kojeg treba čekati? tezgu barišića? prijića igram u osijeku već 5 godina i zabio sam 60 golova u prijateljskim utakmicama a u hnl-u dva? hvala bogu pa smo se nikšića riješili. i o njemu bi se dalo štošta napisati. jedini u ovoj ekipi kom treba dati priliku je maglica. miličevića ni ne spominjem jer je on po prirodi krilo a ne napadač. čovjek ima bolji centaršut nego realizaciju. jel idete vi uopće na utakmice?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › netko ovdje čeka nekog? napadače? koje jebene napadače?! koji je to napadač u osijeku kojeg treba čekati? tezgu barišića? prijića igram u osijeku već 5 godina i zabio sam 60 golova u prijateljskim utakmicama a u hnl-u dva? hvala bogu pa smo se nikšića riješili. i o njemu bi se dalo štošta napisati. jedini u ovoj ekipi kom treba dati priliku je maglica. miličevića ni ne spominjem jer je on po prirodi krilo a ne napadač. čovjek ima bolji centaršut nego realizaciju. jel idete vi uopće na utakmice?

X-čina ko kuca. evo ti i kikiriki. Very Happy
samo bi jos dodao da uz maglicu priliku treba dati i malom speharu, a ove sve ostale: evo vam decki ispisnica i sretno.
ali njih dvojica ne mogu nositi ekipu, prevelik je to teret, zajedno imaju jedva 35 godina. i bas iz tog razloga ljubojevic uz njih sjedne ko budali samar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2011. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › netko ovdje čeka nekog? napadače? koje jebene napadače?! koji je to napadač u osijeku kojeg treba čekati? tezgu barišića? prijića igram u osijeku već 5 godina i zabio sam 60 golova u prijateljskim utakmicama a u hnl-u dva? hvala bogu pa smo se nikšića riješili. i o njemu bi se dalo štošta napisati. jedini u ovoj ekipi kom treba dati priliku je maglica. miličevića ni ne spominjem jer je on po prirodi krilo a ne napadač. čovjek ima bolji centaršut nego realizaciju. jel idete vi uopće na utakmice?

X-čina ko kuca. evo ti i kikiriki. Very Happy
samo bi jos dodao da uz maglicu priliku treba dati i malom speharu, a ove sve ostale: evo vam decki ispisnica i sretno.
ali njih dvojica ne mogu nositi ekipu, prevelik je to teret, zajedno imaju jedva 35 godina. i bas iz tog razloga ljubojevic uz njih sjedne ko budali samar.

Još mene priključit u prvi sastav i imamo malu Barcelonu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2011. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da se razumijemo, Prilika nije 20 min na utakmici, pa onda još 15 na drugoj... Prilika je kad daš napadaču da igra nekoliko tekmi u kontinuitetu.

Maglica i Prijić te Špehar trebaju dobit priliku, što se tiče milićevića, ako igra na krilu OK, a di će se tu još naći mjesta za Ljubu?? Šta igramo s 5 napadača, jebote pa jači smo od barcelone...

Uglavnom, makar i Ljubo bio pojačanje, nepotreban je. Zašto? Zato što smo na dnu dna, a u ligi mogu ostati u juniori, jedina je razlika što će onda ti juniori možda iamt malo više iskustva pa će možda nagodinu ili za 2 godine nešto i napravit u ligi.

Da podvućemo, Plum bi po meni bio veće pojačanje od Ljube, a ovaj rad uprave je kriminal jer su dali u bescjenje Pluma&Pluma i doveli igrača od 27-28 godina da bi igrao besplatno i da bi bili 6-7...Dakle još jedna sezona bačena u smeće, nit su klinci dobili priliku(izuzetak Špehar), nit se napravio rezultat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2011. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Barba po tvom principu mi bi izgubili cijelu sezonu na isprobavanje Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2011. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la (Pogledaj post): › Da se razumijemo, Prilika nije 20 min na utakmici, pa onda još 15 na drugoj... Prilika je kad daš napadaču da igra nekoliko tekmi u kontinuitetu.

Maglica i Prijić te Špehar trebaju dobit priliku, što se tiče milićevića, ako igra na krilu OK, a di će se tu još naći mjesta za Ljubu?? Šta igramo s 5 napadača, jebote pa jači smo od barcelone...

Uglavnom, makar i Ljubo bio pojačanje, nepotreban je. Zašto? Zato što smo na dnu dna, a u ligi mogu ostati u juniori, jedina je razlika što će onda ti juniori možda iamt malo više iskustva pa će možda nagodinu ili za 2 godine nešto i napravit u ligi.

Da podvućemo, Plum bi po meni bio veće pojačanje od Ljube, a ovaj rad uprave je kriminal jer su dali u bescjenje Pluma&Pluma i doveli igrača od 27-28 godina da bi igrao besplatno i da bi bili 6-7...Dakle još jedna sezona bačena u smeće, nit su klinci dobili priliku(izuzetak Špehar), nit se napravio rezultat.
pluma i pluma prodali u bescijenje? 300 milja eura nije vrijedno spomena? pa svi se smijemo jer je to bilo očito otplaćivanje glasa markoviću. a eto vidim ima i onih kojima je to malo novaca za njih dvojicu. pa oni ne vrijede 30, a kamoli 300 milja eura. ovaj mlađi je navodno obećavao, ali moram priznati da ga nisam gledao, a ovog starijeg bolje da nisam gledao... Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: