Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Akcija “Kastracija spašava živote“

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2011. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Losos, iznjeo si niz neistina, pogotovo što se tiče Azila i ljudi koji ga vode.

Naime, i sam sam više nego nekoliko puta volontirao u Azilu i sudjelovao na radnim akcijama, a jedem meso svakodnevno. Također je bilo još ljudi na tim akcijama koji nisu vegerijanci ni vegani.

Azil će se zatvoriti jednog lijepog dana svi psi koji su tamo budu udomljeni - znači nikada. Istina, nekada se pas neće primiti u Azil iz jednog jednostavno i tužnog razloga; naime, Azil je pun, pasa ima previše, a ljudima je najednostavnije donjeti psa u Azil i ostaviti ga.

Nego, kako to oni teroriziraju volontere?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2011. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Losos:D je napisao/la: ›
Ekipa.. svadjate se bezveze

Prvo udrugu maca vodi osoba koja zagovara život bez boli a prežderava se mesinom

Azil vode ljudi koji du do apsolutne mjere licemjeri, ne primaju pse u azil jer ga žele zatvoriti i (kao u audiciji, sagraditi stariji most u Mostaru) na svaki pokušaj pomoći okreću leđa. Teroriziraju volontere i ne žele primit volontera koji jede bilo šta što ne spada u vegetarijanstvo čak i veganstvo.

Mislim da kastracija i sterilizacija nije losa stvar, ali javni poziv na tako nešto je za svako ismijavanje.

Problem je u višku mačaka i pasa uvijek bio i biti će, pogotovo sada kada ljudi nemajuz za kruh a zamislite mačka i pas JEDU!

Pitajmo se kome ce prvo otkinuti od usta.


Imah u naumu komentirati temu(i hvale vrijednu akciju),no nakon procitanog posta,evo odustah.
Ovakvu hrpicu gluposti i povrsnih dezinformacija ne procitah davno na jednom mjestascu...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: