Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Privedeni osječki i novosadski dileri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2011. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znači, prodajem heroin na kilograme i ne pronadju mi niti jedan gram tog heroina, tumacenje je da nisam diler..................pa nije to loše kad te masa ovako brani

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je čitati ovaj forum dok god (čini mi se sasvim ozbiljno) jedna velika većina balkanoidnih nestabilnih i u opijate ogrezlih karaktera uzdiže drogu (ili je u najboljem slučaju samo pokušava opravdavati ili anulirati argumentom nekakve malene količine koja je nađena), a da na žalost pri tome uopće nisu svjesni koliku štetu samim takvim stavom nanose sebi, svojoj okolini, ali i nekom možebit zalutalom djetetu koje čita ove vaše komentare i uzima ih za ozbiljno! Gospodo, sramite se!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 17:05 
Naslov:  Re: Privedeni osječki i novosadski dileri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je najgluplji ikad objavljen tekst...decki imali par grama trave ali zato je ovaj jeben tip s čak 17 kg duhana, hahhahhahahahhah....ajde novinarčiću, upucaj se !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
znači, prodajem heroin na kilograme i ne pronadju mi niti jedan gram tog heroina, tumacenje je da nisam diler..................pa nije to loše kad te masa ovako brani

Pa to je sasvim jasno, ali neki ovdje ne znaju čitati između redaka Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2011. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne isplati se jbg...................odustajem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 17:31 
Naslov:  Re: Privedeni osječki i novosadski dileri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni to izgleda kao da je policija "upecala" neke sitne i vrlo lako zamjenjive ribice (tek toliko da se vidi da i oni nešto rade po pitanju borbe protiv droge), dok će sa onim velikima (to su ipak ugledni građani) završiti na nekom svečanom domjenku da pravično podijele zaradu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › Žalosno je čitati ovaj forum dok god (čini mi se sasvim ozbiljno) jedna velika većina balkanoidnih nestabilnih i u opijate ogrezlih karaktera uzdiže drogu (ili je u najboljem slučaju samo pokušava opravdavati ili anulirati argumentom nekakve malene količine koja je nađena), a da na žalost pri tome uopće nisu svjesni koliku štetu samim takvim stavom nanose sebi, svojoj okolini, ali i nekom možebit zalutalom djetetu koje čita ove vaše komentare i uzima ih za ozbiljno! Gospodo, sramite se!


Alkohol i duhan su štetniji od kanabisa, i kanabis je višestruko korisna biljka od koje se može izrađivati gorivo, hrana, plastika, odječa i papir.
Zabranjena je samo zbog lobiranja naftne industrije koja je u početcima gurala proizvode od nafte i plastiku, pa su je kasnije kriminalizirali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2011. 17:58 
Naslov:  Re: Privedeni osječki i novosadski dileri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni to izgleda kao da je policija "upecala" neke sitne i vrlo lako zamjenjive ribice (tek toliko da se vidi da i oni nešto rade po pitanju borbe protiv droge), dok će sa onim velikima (to su ipak ugledni građani) završiti na nekom svečanom domjenku da pravično podijele zaradu.


BINGO!

statistika ce na kraju pokazati kako je policija efikasna u borbi protiv 'narkomafije' ... a i pravosudje ce imati zavidan broj izrecenih godina tamnice dilerima droge pa ce i njihovi statisticki izvjestaji zablistati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fuj droga, fuj fuj! Dole dileri ! Zivila nafta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2011. 17:59 
Naslov:  Re: Privedeni osječki i novosadski dileri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni to izgleda kao da je policija "upecala" neke sitne i vrlo lako zamjenjive ribice (tek toliko da se vidi da i oni nešto rade po pitanju borbe protiv droge), dok će sa onim velikima (to su ipak ugledni građani) završiti na nekom svečanom domjenku da pravično podijele zaradu.


upravo o tome se radi ali lokalni dušebrižnici ne razumiju to nažalost.. mažu oči ljudima sa par grama marihuane dok sa pravim dilerima koji stvarno štete društvu, piju kavu i žderu na domjencima u kravatama i odijelima.. e balkane balkane, dome ograničenih poluljudi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2011. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): › Alkohol i duhan su štetniji od kanabisa, i kanabis je višestruko korisna biljka od koje se može izrađivati gorivo, hrana, plastika, odječa i papir.
Zabranjena je samo zbog lobiranja naftne industrije koja je u početcima gurala proizvode od nafte i plastiku, pa su je kasnije kriminalizirali.



heheheh.................a možeš komunicirati i sa vanzemaljcima i vidjeti još ne vidjeno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): › Alkohol i duhan su štetniji od kanabisa, i kanabis je višestruko korisna biljka od koje se može izrađivati gorivo, hrana, plastika, odječa i papir.
Zabranjena je samo zbog lobiranja naftne industrije koja je u početcima gurala proizvode od nafte i plastiku, pa su je kasnije kriminalizirali.



heheheh.................a možeš komunicirati i sa vanzemaljcima i vidjeti još ne vidjeno



tipični balkanizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tratinchica
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2011. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vi se svi sad tu zajebavate, a nikom nije palo na pamet da stavi neki račun gdje se može pomoći nesretnicima ili da se organizira nekakav humanitarni koncert.
Strašno!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni policija nikada nije pronašla nikakvu drogu, a i da je tražila ne bi našla jer nikada nisam imao kod sebe.
a gdje je bila skrivena ?
da i ja tamo sakrijem....meni uvijek nađu....ne ostane mi ni za jedan dim

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2011. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tratinchica je napisao/la: ›
Ma vi se svi sad tu zajebavate, a nikom nije palo na pamet da stavi neki račun gdje se može pomoći nesretnicima ili da se organizira nekakav humanitarni koncert.
Strašno!!!
BRAVO !!!....sreća da ima tu i kreativnih.... Smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: