Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nezaposlenost u istočnoj Hrvatskoj čak 18,2 posto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2011. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprosti Ingo što neki ne kuže pa su pomislili da si glup iako si sam priznao da to namjerno radiš Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bibyman
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 18:05 
Naslov:  Re: Nezaposlenost u istočnoj Hrvatskoj čak 18,2 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Pliz, što je to točno "stopa anketne nezaposlenosti"? Jasno mi je što je stopa, anketa i nezaposlenost, pa i stopa nezaposlenosti.
2. "Čak 39,2 posto registriranih nezaposlenih ne želi raditi "

Đe me nađe!!!!!!!!!

Prvo, nervira me riječ čak u novinskim naslovima! Ima je previše! Ko da ne može bez nje!

Drugo, složio bih se s tom rečenicom jer ne poznam nikoga tko je prijavljen na Biro, a da se zaposlio preko tog Biroa. Točnije rečeno, nitko se nije time pohvalio. Ima i onih koji se ne žele prijaviti na Biro jer smatraju da to nema smisla i da im to neće nimalo pomoći u životu.

E, tu nešto ne štima.

Osim toga, meni je kao jednom neradniku iz te statistike super! Svaki dan mi je pjesma, godišnji i nikad ne idem na bolovanje. Svako prijepodne gledam dekoltirane i osunčane ljepotice iz sapunica, gledam dokumentarce, Ivicu Kostelića, rukomet, crtane filmove... Mogu šetati, gledati TV, sunčati se ... Puno spavam i odmoran sam. Bude i seksa. Prestao sam pušiti, jer štedim, pa sam zdraviji, imam vremena i za duhovnu nadgradnju. Kad imam love odigram Lutriju. Al nikad ništa ne dobijem! He he he!
Najbolje mi je kad se s ekipom napijem i kad odem u kazalište.
Juče mi je član kućanstva rekao da otkad ne radim da previše razmišljam pa da sam prošvikao! Ko ga hebe!
Ma radim što hoću!
Jedino ne znam što ću jesti u skorašnjoj budućnosti, a za pemziju se ne brinem jer je neće ni biti. Pa ću brzo crknut. Povremeno nađem nekakvu šljaku pa padne i koja kunica i odem na neki rokenrol koncert (preporučam pjesme benda Dubioza Kolektiv "Um klade valja, štela caruje" i "Walter") i družim se s ljudima da ne zaboravim pričati.

Ne bježim od šljake i trudim toliko da se pribojavam da ne ostanem trudan.

Ispričavam se svekolikom pučanstvu ako sam bio prenaporan i opraštam se uz stihove:

Na mome licu osmjeh
U mome srcu pjesmaaaaaaa
Jer žena koju volim
Nikad neće radit manje nego jaaaaaaaaa

La la lalalalal laaaaaaaaaaa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 18:48 
Naslov:  Re: Nezaposlenost u istočnoj Hrvatskoj čak 18,2 posto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bibyman je napisao/la (Pogledaj post): › 1. Pliz, što je to točno "stopa anketne nezaposlenosti"? Jasno mi je što je stopa, anketa i nezaposlenost, pa i stopa nezaposlenosti.
2. "Čak 39,2 posto registriranih nezaposlenih ne želi raditi "

Đe me nađe!!!!!!!!!

Prvo, nervira me riječ čak u novinskim naslovima! Ima je previše! Ko da ne može bez nje!

Drugo, složio bih se s tom rečenicom jer ne poznam nikoga tko je prijavljen na Biro, a da se zaposlio preko tog Biroa. Točnije rečeno, nitko se nije time pohvalio. Ima i onih koji se ne žele prijaviti na Biro jer smatraju da to nema smisla i da im to neće nimalo pomoći u životu.

E, tu nešto ne štima.

Osim toga, meni je kao jednom neradniku iz te statistike super! Svaki dan mi je pjesma, godišnji i nikad ne idem na bolovanje. Svako prijepodne gledam dekoltirane i osunčane ljepotice iz sapunica, gledam dokumentarce, Ivicu Kostelića, rukomet, crtane filmove... Mogu šetati, gledati TV, sunčati se ... Puno spavam i odmoran sam. Bude i seksa. Prestao sam pušiti, jer štedim, pa sam zdraviji, imam vremena i za duhovnu nadgradnju. Kad imam love odigram Lutriju. Al nikad ništa ne dobijem! He he he!
Najbolje mi je kad se s ekipom napijem i kad odem u kazalište.
Juče mi je član kućanstva rekao da otkad ne radim da previše razmišljam pa da sam prošvikao! Ko ga hebe!
Ma radim što hoću!
Jedino ne znam što ću jesti u skorašnjoj budućnosti, a za pemziju se ne brinem jer je neće ni biti. Pa ću brzo crknut. Povremeno nađem nekakvu šljaku pa padne i koja kunica i odem na neki rokenrol koncert (preporučam pjesme benda Dubioza Kolektiv "Um klade valja, štela caruje" i "Walter") i družim se s ljudima da ne zaboravim pričati.

Ne bježim od šljake i trudim toliko da se pribojavam da ne ostanem trudan.

Ispričavam se svekolikom pučanstvu ako sam bio prenaporan i opraštam se uz stihove:

Na mome licu osmjeh
U mome srcu pjesmaaaaaaa
Jer žena koju volim
Nikad neće radit manje nego jaaaaaaaaa

La la lalalalal laaaaaaaaaaa!

Bravo majstore! To te ja pitam. Very Happy
Jesi čuo kad pjesmu od Ive Fabijana "Džepovi mi prazni", a refren ide ovako:

Džepovi mi prazni
Al duša je puna
Lumpujem pjevam
I danju i noću
Ja ne mogu propast
Sve i da hoću

Evo link na pjesmu
http://www.youtube.com/watch?v=UaPTJV4AUHw

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2011. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja savki put kad odem na briro se prijaviti pitam jel ima kakav posao za mene..one tete se samo nasmiju.. Sad

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: