Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sport studio Felix odustao od naplate parkiranja kod KBC-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čudno da se u tekstu ne spominju Bubalo i Šišljagić ...

nego, kad smo kod bolnice i Bubala, zna li netko kakvi su mu nalazi?

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gmajna, svaka cast na preuzimanju poduzetnickog rizika i na ukljucivanju u raspravu i iznosenju svih informacija bitnih za slucaj.

Istina, cim sam vidio rezultate natjecaja, pomislio sam kako se radi o doista visokom iznosu ponudjenog zakupa (koji je i vidno odskakao od ostalih ponuda), posebno kad se usporedi s iznosom koncesiju koju Elektromodul placa za parkiralista u gradu (smijesno nizak iznos), koja jos Grad ima obvezu odrzavati.

Hoce biti ponavljanja natjecaja? Planirate li se javiti s manjom cifrom? ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@gmajna, svaka cast na preuzimanju poduzetnickog rizika i na ukljucivanju u raspravu i iznosenju svih informacija bitnih za slucaj.

Istina, cim sam vidio rezultate natjecaja, pomislio sam kako se radi o doista visokom iznosu ponudjenog zakupa (koji je i vidno odskakao od ostalih ponuda), posebno kad se usporedi s iznosom koncesiju koju Elektromodul placa za parkiralista u gradu (smijesno nizak iznos), koja jos Grad ima obvezu odrzavati.

Hoce biti ponavljanja natjecaja? Planirate li se javiti s manjom cifrom? ;-)


platili smo studiju o isplativosti tog parkinga. u studiju su bile unesene sve one stvari koje sam gore naveo, a nisu do sada realizirane, i zato je bila ponudjena cijena od tih 55 500kn...

natjecaj je objavljen opet s pocetnom cijenom od 20 000kn mjesecno... s tolikim najmom nema tamo zarade...nazalost.

od kako je bilo u glasu da smo raskinili ugovor zvalo me, bez pretjerivanja, 50-ak ljudi. svi bi se na brzaka obogatili, misle da se tamo vrtio ne znam kakav novac... dobro da se bavimo drugim djelatnostima pa smo mogli pokrivati svaki mjesec minus koji je radio parking, tako da ako sada uleti netko "zelen", ne bi mu bio u kozi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: