Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog nesavjesnih vozača tramvaji stajali 152 sata, GPP izgubio 313.815 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la: ›
Nisu gluposti, uskoro će i tu neke stvari izaći, naravno da nije isto kao Hac jel je manja tvrka i puno su manji iznosi logično jel..Sve u svemu svako razotkrivanje spriječit će nove pokušaje krađe novaca građana lijepe li nam domovine.

Pa ne znam, meni logika govori da nisi baš uvjerljiv.
Sve svoje potrebe za iduću godinu Gpp objavi putem tendera na svojoj web stranici koja je svima dostupna.
Na tendere se može javiti svatko tko zadovoljava uvjete, otvaranja ponuda su javna i svatko tko se javio sa nekom svojom ponudom može biti prisutan prilikom otvaranja istih.
Svi oni koji su prošli, odnosno zadovoljili uvjete natječaja, kao što imaš prilike vidjeti na navedenom linku, budu navedeni crno na bijelo, imenom i prezimenom poduzeća ili što god.
Uostalom vidjeti ćemo jesi li u pravu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la: ›
Nisu gluposti, uskoro će i tu neke stvari izaći, naravno da nije isto kao Hac jel je manja tvrka i puno su manji iznosi logično jel..Sve u svemu svako razotkrivanje spriječit će nove pokušaje krađe novaca građana lijepe li nam domovine.


 Želiš li voditi rasprave argumentima na nivou pučkoškolaca, tada ti ja definitivno nisam pandan za razgovor. Rasprave tipa moj tata je jači od tvog tate, i vidjet će te Vi već, me niti najmanje intelektualno ne stimuliraju. Stoga, ili se malo više potrudi u argumentiranju svojih tvrdnji, ili jednostavno nemoj izletati sa koje-kakvim oprečnim i neprovjerenim izjavama.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Intelektualno tebe stimulira jedino prepucavanje na portalu gdje možeš pisati bez imena i prezimena, jel jedino su ovdje jak i nadmočan, a sa obzirom gdje si bio kada je trebalo biti u domovini jasno je tko si i kakav si. Teško je nešto više napisati vezano za Gpp jel svi osluškuju i samo čekaju da nekoga otkantaju, nešto kao u Unikomu, a da u firmi ne teče med i mlijeko to već znaju svi, samo se boje,a i uživa se u plačama koje te tjeraju da šutiš. Stoga nas koji smo dali i pokoji dio tjela za ovu državu takve stvari malo zabole.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la: ›
Intelektualno tebe stimulira jedino prepucavanje na portalu gdje možeš pisati bez imena i prezimena, jel jedino su ovdje jak i nadmočan, a sa obzirom gdje si bio kada je trebalo biti u domovini jasno je tko si i kakav si. Teško je nešto više napisati vezano za Gpp jel svi osluškuju i samo čekaju da nekoga otkantaju, nešto kao u Unikomu, a da u firmi ne teče med i mlijeko to već znaju svi, samo se boje,a i uživa se u plačama koje te tjeraju da šutiš. Stoga nas koji smo dali i pokoji dio tjela za ovu državu takve stvari malo zabole.


 Iskreno žalim zbog tvog gubitka, međutim to što si (ako si) dao kako sam kažeš pokoji dio tijela za ovu državu, ne daje ti sad za pravo da se koristiš argumentom ad hominem i lažima, umjesto da konkretnim dokazima potkrijepiš svoje gore navedene tvrdnje (osim ako izgubljeni dio tijela nije bio mozak). Uostalom, tema su gubici koje GPP-e trpi zbog nepropisno parkiranih vozila i svojom neargumentiranom i nepotrebnom provokacijom odvukao si nas debelo u offtopic i stoga je za mene ovim postom završena svaka komunikacija sa tobom (i sličnima) unutar ove teme.
Svako dobro !

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
porezni obveznik je napisao/la: ›
Odlično, samo hoće li početi onda i pratiti koliko se gubi na izvlačenju novaca iz gpp-a, to je ono kad pojedini djelovi za tramvaje, autobuse i održavanje pruge stoje nekoliko puta više nego zapravo tu bi se isto moglo malo napravit reda, a ostalo bi opet svima da budu zadovoljni.

Očito je da nisi baš najbolje informiran jer u Gpp-u sve ide preko javne nabave i tendera - znači da se odabire najpovoljniji ponuđač.
Evo ti link: http://www.gpp-osijek.com/web/nabava2.html

ne to kazati !!!u Os sve ide po zakonu Razz

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: