Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U godinu i pol u Unikomu 93 radnika manje, još ih je četrdeset i pet višak!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bodulja je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
- Kako to obično biva, oni su otišli na bolovanje i sada se cijela stvar razvukla,

Diroktor Glavaš je očito Dr. Glavaš kada ovdje aludira na lažna bolovanja. Mogao bi onda pregledati i dati dijagnozu za nekoliko Unikomovih poslovođa. Npr Dušan Rašić, bivši šef Unikomovog Zoo restorana je bio 2 godine na bolovanju zbog kičme. Vratio se na posao odmah nakon promjene vlasti i svojim rukama i "bolesnim" leđima odnesao iz hotela skupocjene Unikomove vaze. Svaka 1m visoka i oko 50 kg teška.
Redakcija 031 je napisao/la: ›
ZOO hotela, koji su u međuvremenu dali u najam privatnicima.


Privatnici su:
1. Zlatan Rašić - brat Dušana Rašića koji je kao dio bivšeg rukovodstva Unikomovog Hotela Zoo pravio mjesečno pola mil. kn gubitka

2.Miljenko Kolobarić - Gradski viječnik HDSSB-a

Također je zanimljivo da su neki ljudi radili kod tih privatnika , a istovremeno bili prijavljeni kao djelatnici Unikoma. Naravno da u Unikomu nisu morali dolaziti na posao.

Ako je gospodin Glavaš već izmislio npr radno mjesto glasnogovornice, mogao bi dotičnu gospođu pustiti da nešto i radi.Tekstovi ovog tipa bili bi ako ne baš puno pametniji onda barem puno kraći. A i gđa Elez bi imala manje vremena o g. Glavašu tračati po raznim kavanama, što u radnom vremenu, a što izvan njega.


Pa radi, printa ove komentare i pokušavaju saznati tko to blati "njih poštene radnike" Laughing

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la: ›
Glavaš jako dobro štedi rastjerao je radnike koji pridonose čistoći i uređenosti grada. Ali zato u upravi nije dirao nikoga. Raznim izmišljenim voditeljima radnih jedinica plaća izmišljene prekovremene a neke radne jedinice unutar firme rade prekovremeno bez ikakve naknade .To se zove dobar direktor.( ovo je bio sarkazam)


Suprug ti je u unikomu, pa je bolje da paziš šta pišeš jer bi mogli saznat tko si i dati mu otkaz[ Cool Nije prijetnja već dobronamjeran savjet jer sve ovo oni čitaju i traže ko piše Wink . Pisala si već nešto prije, pa su optužili nekog drugog da je kriv. Tog drugog je Direktor zakinuo za neka prava i dao mu otkaz zbog tvojih pisanja. Dobro i tako je osoba bila na otkaznom roku, ali svejedno...

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije neka utjeha za "unikomce",ali nisu oni jedina firma u gradu sa takvim guzonjama.....svi rukovoditelji gradskih poduzeća piju "kavice" i natječu se koji će na gnjusniji način dodvoriti se svojim nadređenima.....ajmo narode u stranku pa da i mi budemo dobrodošli na vratima naših firmi,ajmo narode ući u sindikate koji su osnovani da bi lizači ostali u kožnim foteljama,ajmo narode prilagodit se bolesnom društvu,pa da i mi mislimo kako smo zdravi,ajmo narode postanimo i mi "cjenjeni" u firmama i mjenjajmo stranke kako vjetar piri....ajmo narode !!!!

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: