Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Komunalni red: 1000kn za ispijanje alkohola na javnom mjestu, zabijanje noževa u drveće i vandalizme

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kata123
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.12.2010. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › znaci kod nas ti smije svatko prckati po stvarima bez naloga za to???


Pa ne samo to kod nas te se može kazniti bez dokaza. Policajac kaže prošao si kroz crveno, a ti imaš 4 svjedoka da si prošao kroz čisto zeleno i naravno da moraš platiti kaznu. Jer policajac je rekao...

Živimo u policijskoj državi...

Uglavnom glupa odredba. Mislim da bi svi trebali za novu godinu zivkati policiju i komunalce i prijavljivati ljude koji piju vani, pogotovo kada kucne ponoć onda bi svi trebali prijaviti i grad ako se bude točio šampanjac...

Također za prvi maj treba ih zatrpati sa miliju poziva. I svakog dana zivkati, zivkati i prijavljivati...

A uopće nije očito da su ovo progurali vlasnici kafića, jer gle nitko neće tamo piti malo pivo za 20-25 kn, nego stoka pije vani...

I sad bih ja trebao platiti milju kuna kada u proljeće popodne sjednem uz Dravu i popijem za legom pivo.

Uglavnom fuuuuuj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2010. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako piješ bambus ili čisto vino iz kola boce hoće li i to provjeravati? koliko ljudi ljeti hoda sa kola bočicama imat će previše posla....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2010. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kata123 je napisao/la: ›
Mislim da bi svi trebali za novu godinu zivkati policiju i komunalce i prijavljivati ljude koji piju vani, pogotovo kada kucne ponoć onda bi svi trebali prijaviti i grad ako se bude točio šampanjac...

a na službenom dočeku kojega organizira grad (a koji će se, jelte, održati na otvorenom) najavili dijeliti kuhano vino i čaj s rumom!
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
model500
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.12.2010. 3:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet dežurni pametnjakovići...ma ubijte se,u zapadnom svijetu je pivo 70 kuna,smije se piti samo u klubovima a cigaretama ni traga... Želite i dalje biti balkanci? Slobodno,ja ne,moj život nije isključivo cuganje po parkovima i urlikanje "Jure i Bobana" u 3 ujutro. Cigare i cuga i trebaju biti luksuz,ovaj "zakon" podržavam iako mislim da je tu puno polemika...da ima dovoljno policije na ulici koja se ne grije u Golfovima nego šetkara okolo sve bi bilo drugačije ali to je neka druga priča. Komunalaca sam vidio najviše 2-3 da uopće ima i uglavnom nešto bezveze glavinjaju okolo po gradu,i dalje se bacaju flaše,uništavaju kante i parkiraju auti po nogostupima i zelenim površinama,ko mu j... mater.

U svakom slučaju odmaknite se više od tog balkanluka,meni je već dosta pijane balavurdije i urlikanja po vani,brate mili imaš stan i cugaj i zezaj se ili to radi u bircu i to je to,na ulici nemaš šta cugat i klošarit i kraj priče.

Btw. ja nisam okorjeli antipušač i anticuger,ja pušim i volim popiti pivo tu i tamo,ali treba to sve maknuti s ulice,ružno izgleda a na taj način se i lakše identificiraju "izgrednici".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2010. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › znaci kod nas ti smije svatko prckati po stvarima bez naloga za to???


Buhu, prčkat će ti po škaniclu dok cugaš vani. Strašno! Kakva represija, pa ni Pol Pot nije izdavao takve naredbe. Uistinu strašno! Kakvo je to kršenje ljudskih prava?! I nećemo više moći cugati vani. Jao, ne! To što hrpa nas mladih ne može naći posao nakon faksa, nemamo neku perspektivu, cijela država ide kvragu, to je potpuno nebitno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2010. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

model500 je napisao/la: ›
Opet dežurni pametnjakovići...ma ubijte se,u zapadnom svijetu je pivo 70 kuna,smije se piti samo u klubovima a cigaretama ni traga... Želite i dalje biti balkanci?

iako rijetko cugam vani, ako je to razlika između "balkanaca" i "civiliziranog svijeta", biram prvo. ne želim sterilno društvo u policijskoj državi. ato što je policiji ovako teže udentificirati prekršitelje zakona, pa neka se više potrude! njima bi najlakše bilo kad nitko ne bi smio izlaziti iz kuće, pa da hapse sve koje zateknu vani.

lingvist je napisao/la: ›
Buhu, prčkat će ti po škaniclu dok cugaš vani. Strašno! Kakva represija, pa ni Pol Pot nije izdavao takve naredbe. Uistinu strašno! Kakvo je to kršenje ljudskih prava?! I nećemo više moći cugati vani. Jao, ne! To što hrpa nas mladih ne može naći posao nakon faksa, nemamo neku perspektivu, cijela država ide kvragu, to je potpuno nebitno.

baš me zanima tvoj tijek misli i kako si došao do toga da će smanjenje cuganja vani (dakle, ne cuganja općenito, nego vani) dovesti do povećanja zaposlenosti među mladima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2010. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›

lingvist je napisao/la: ›
Buhu, prčkat će ti po škaniclu dok cugaš vani. Strašno! Kakva represija, pa ni Pol Pot nije izdavao takve naredbe. Uistinu strašno! Kakvo je to kršenje ljudskih prava?! I nećemo više moći cugati vani. Jao, ne! To što hrpa nas mladih ne može naći posao nakon faksa, nemamo neku perspektivu, cijela država ide kvragu, to je potpuno nebitno.

baš me zanima tvoj tijek misli i kako si došao do toga da će smanjenje cuganja vani (dakle, ne cuganja općenito, nego vani) dovesti do povećanja zaposlenosti među mladima?


Noup, krivo si me shvatio, ne tvrdim da će smanjenje cuganja vani dovesti do povećanja zaposlenosti mladih, već samo kažem da se ljudi bune zbog potpuno krivih stvari, a buna protiv ovog komunalnog reda jest potpuno kriva, bar po mom mišljenjui, a pogotovo neke izjave o policijskoj državi. Htjedoh reći da ima puno bitnijih stvari oko kojih se treba buniti. Jel ti sad jasniji moj tijek misli?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2010. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

model500 je napisao/la (Pogledaj post): › Opet dežurni pametnjakovići...ma ubijte se,....


Stoji sve što si rekao poslije ovog, ali mogao bi stvarno malo (puno) promijeniti ton i suzdržati se od ovakvih izraza.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2010. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

model500 je napisao/la: › u zapadnom svijetu je pivo 70 kuna

Ali minimalac sigurno nije ispod 2000 kn. Niti nezaposlenost preko 30%.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2010. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bitan ni komunalni red, ni policija, ni birtije, ni mladi koji to jesu ili nisu, nego zašto je ovdje opće prihvatljivo toliko ispijanje alkohola????
Popit pivo-dva ili čašu vina tu i tamo nije problem, ali ako se loče nekoliko puta tjedno, onda je to alkoholizam.
Čemu toliko posezanje za tim polustanjem svijesti? Svi mi imamo svoje probleme, ali ne "liječimo" ih svi u alkoholu.
A pogotovo većina maloljetnika, kakvih oni problema imaju osim škole i suprotnog spola, da se moraju "opustiti/zaboraviti" u alkoholu što je najveći izgovor?
Onaj tko nema novca i kome je stalo živjeti normalnim životom, neće ga sigurno bacat na alkohol bez obzira koliko jedna boca piva koštala.

Odgovor NIJE u boci.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Alkoholizam

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.12.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imali popusta cugati za novu godinu po parkovima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2010. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...
zabrana ispijanja alkohola na javnim pvoršinama sigurno ćete smanjiti devastiranje osijek031.com smile osijek031.com smile ... jedva čekam Novu Godnu i proslavu na trgu, grad će nakupiti paraaa


russell je napisao/la (Pogledaj post): › odlična vjest za nas mlade, jedva čekam ljeto i +50 vrućine pa da sa 20kn odem u kaf i popijem jedno osječko, ovo će promjenit društvo iz temelja, hodat ćemo rehabilitirani po ulicama i pjevat isuse dođi.

osijek031.com smile
evo kikirikija


model500 je napisao/la (Pogledaj post): ›
... brate mili imaš stan i cugaj i zezaj se ili to radi u bircu i to je to,na ulici nemaš šta cugat i klošarit i kraj priče.


eto, hvala bogu pa je sad kvadrat stana 700 eura, navali narode, kupujte da imate gdje cugati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
Nije bitan ni komunalni red, ni policija, ni birtije, ni mladi koji to jesu ili nisu, nego zašto je ovdje opće prihvatljivo toliko ispijanje alkohola????
Popit pivo-dva ili čašu vina tu i tamo nije problem, ali ako se loče nekoliko puta tjedno, onda je to alkoholizam.
Čemu toliko posezanje za tim polustanjem svijesti? Svi mi imamo svoje probleme, ali ne "liječimo" ih svi u alkoholu.
A pogotovo većina maloljetnika, kakvih oni problema imaju osim škole i suprotnog spola, da se moraju "opustiti/zaboraviti" u alkoholu što je najveći izgovor?
Onaj tko nema novca i kome je stalo živjeti normalnim životom, neće ga sigurno bacat na alkohol bez obzira koliko jedna boca piva koštala.

Odgovor NIJE u boci.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Alkoholizam



odgovor je vrlo jednostavan...
ako piješ onda si kuuul
ako ne piješ onda nisi kuuul

jer kakva si ti osoba...ako vikendom..ili kao kod nekih tijekom tjedna ne spališ jetru alkoholom
ili ako se nisi toliko napio/la pa da nisi dušu ipovracao/la

i onda se s time hvaliti pred mnoštvom prijatelja...nebili bio kuuul kako si se satro/la od alkohola...
jednostavno...nisi kuuul

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2010. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bitan ni komunalni red, ni policija, ni birtije, ni mladi koji to jesu ili nisu, nego zašto je ovdje opće prihvatljivo toliko ispijanje alkohola????
Popit pivo-dva ili čašu vina tu i tamo nije problem, ali ako se loče nekoliko puta tjedno, onda je to alkoholizam.
Čemu toliko posezanje za tim polustanjem svijesti? Svi mi imamo svoje probleme, ali ne "liječimo" ih svi u alkoholu.
A pogotovo većina maloljetnika, kakvih oni problema imaju osim škole i suprotnog spola, da se moraju "opustiti/zaboraviti" u alkoholu što je najveći izgovor?
Onaj tko nema novca i kome je stalo živjeti normalnim životom, neće ga sigurno bacat na alkohol bez obzira koliko jedna boca piva koštala.

Odgovor NIJE u boci.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Alkoholizam


Slažem se........
sve je ok dok je u nekim granicama....ali eto 100 ljudi 100 ćudi.....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bitan ni komunalni red, ni policija, ni birtije, ni mladi koji to jesu ili nisu, nego zašto je ovdje opće prihvatljivo toliko ispijanje alkohola????
Popit pivo-dva ili čašu vina tu i tamo nije problem, ali ako se loče nekoliko puta tjedno, onda je to alkoholizam.
Čemu toliko posezanje za tim polustanjem svijesti? Svi mi imamo svoje probleme, ali ne "liječimo" ih svi u alkoholu.
A pogotovo većina maloljetnika, kakvih oni problema imaju osim škole i suprotnog spola, da se moraju "opustiti/zaboraviti" u alkoholu što je najveći izgovor?
Onaj tko nema novca i kome je stalo živjeti normalnim životom, neće ga sigurno bacat na alkohol bez obzira koliko jedna boca piva koštala.

Odgovor NIJE u boci.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Alkoholizam


Jasno ko dan, treba tu kulturu ispijanja i nazdravljanja svemu i svacemu promijeniti. No zasto zabranjivati? Ovo je za mene korak do prohibicije!
Svih ovih godina tih par tjednih cuganja nisam nikome ucinio nista lose! Ok, sad ce naici dusebriznici sa teorijom kako oni meni placaju zdravstveno, e, pa, guess what, ja sam sebi uplatama u hzzo zadnjih 5 godina osigurao sve bitne organe! Razz

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: