Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cajke u baroknoj Tvrđi: Nekad su glazbom mijenjali svijet, danas si samo žele ugoditi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › ja cu radje gledati pijane klipane koji se guraju nego polugole djevojcice kojima nije ni mjesto u klubovima takvog sadrzaja..


E pa oprosti molim te, ali nisu svi topla braća kao ti.

Uglavnom , na ovoj temi ima toliko prosera da se praktički suvišno uopće i upuštati u bilo kakvu raspravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2010. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbog * kao sto je autor ovog clanka koji stalno trube o uzasnoj "kvaliteti" cajki i o tom paradoksu osjeckog nocnog zivota je osijek na glasu cajkaroskog grada...

ako si imalo pametan znas da je to daleko od istine i znas da ima brdo mjesta za izac van koja nemaju isusove veze s cajkama, ali BRDO
i nema losijih ljudi u q a boljih u big benu

kako mi dignu tlak primitivne budale koje se furaju na neku alternativu i totalno su si kul tako "drugaciji" od drugih ( a ustvari je to pretesko biti,sve je uniformirano danas, bio ti metalac ili cajkaros) a nemaju pojma da je temelj tog na sta se furaju postovanje razlicitosti

fuj fuj fuj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2010. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

model500 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hahahaha pa ti si bio na Umeku i misliš da si bio na partyu hahaha,pa ti si totalni kreten i balavac,nemam za tebe riječi.

umeka sam naveo za primjer jer je ono tamo bila sodoma i gomora..bio sam na puno partija...i da, išao sam na koncerte colonije Very Happy volio sam sve sa elektronskim prizvukom.
Prestao sam ići na partije jer sam se na njima nagledao stvari koje neću zaboraviti cijeli život,nažalost.
a ti si izgleda jedan od onih koji su se furali na underground i mislili su da drže boga za jaja..ono vau,nas 50 jedino kuži techno Very Happy
daj fak of, muka mi je od takvih.

Citat: ›
A što se tiče toga vašeg sex drugs i rokenrol to ja nikada nisam čuo na televiziji,cenzura je ipak učinila svoje da to ne moram slušati na televiziji ali što se tiče vaših cajkača to nije slučaj.


paaaa,nitko te nije tjerao da otvoriš ovaj topic, nije da ti netko nešto nameće...ali ti frustracija, koje ti očito ne fali, nije dala mira pa tu pišeš idiotarije i cijeli dan trošiš na nešto što te živcira i što ne možeš smisliti...mislim ono, car si.
Citat: ›
I nije glazba uništila nikoga

Drago mi je da smo i ovo riješili..samo da ti skrenem pažnju na činjenicu da si se ovom rečenicom sam sebi posrao u usta..i to ono šleper govana s dvije prikolice..jer se svaki tvoj post na ovu temu vrti oko toga kako cajke nekog ili nešto uništavaju.

Citat: ›
zato bolje STFU zauvijek glede toga.

Sudeći po ogromnom techno iskustvu koje imaš, ne bih rekao da si baš mlad pa me jednostavno oduševljava tvoje korištenje tinejđerskih fraza poput ove.
Citat: ›
i kompleksašu i pljuvaču možeš slušati u svojoj ucmaloj sobi što god te volja.


ogledalce, ogledalce....
vau dečko ti si jedan ozbiljno poremečen lik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ode tema k vragu, još će tu bit i krvi. Very Happy
Na svu sreću sam nešto smrdao u gmailu pa mi više ne dolazi obavijest o novom postu s Os031. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2010. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekad kontam da redakcija objavljuje ovakve clanke cisto da aktivnost na forumu rapidno poraste Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ode tema k vragu, još će tu bit i krvi. Very Happy
Na svu sreću sam nešto smrdao u gmailu pa mi više ne dolazi obavijest o novom postu s Os031. Smile

aj rec kako? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2010. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Scena <3 osijek031.com smile

Mene isto malo zasvrbi to spominjanje glazbenih pravaca, pogotovo od ljudi koji ih uopce ne razumiju, a imaju stav kao da je suprotno.

Jest Maniche, potpuno se slažem s tobom da se moglo nagledati svega i svačega. Ljudi se drobili, drobe se i sada, gdje god i kad god žele. Mjesto i vrijeme je potpuno nebitno.

elektronika je vjerojatno glazba sa najviše produciranog drloga od postanka glazbe uopće. Mnogi to ne razumiju. Isto tako ne razumiju i da ta elektronika koju slušaju se uopće ne razlikuje od spomenutog alejandra i bilo koje turbo folk stvarčice. Dakle, dolazimo opet na onu temu od prije nekoliko postova da nije sve techno i nije sve kvalitetno, no ti to vec znaš. Very Happy Meni se konkretno plakalo kad sam gledao koje kakve odrone i žutare, fajtove, prijetnje i šabaniziranje u svakom mogućem smislu. Zbog toga me uopće ne čudi da si zdimio s takvih mjesta glavom bez obzira.

Puno Slavonci graha moraju papat da bi bili na istom nivou informiranosti i shvacanja poput nekog zapadnjaka. Jbg, tako je. Smile

Cajke su danas na tapeti kao što su prije 10-15 godina na tapeti bili rejveri, stigmatizirani kao narkomani. Razlika je u mentalitetu ljudi koji su takva mjesta pohodili.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2010. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: › - "Naime, za slušanje sofisticiranijih vrsta glazbe, poput klasike, potrebno je obrazovanje i više vremena, dok folk-glazba, s prepoznatljivim i zaraznim ritmovima hvata odmah. Dakle, mladi slušaju glazbu u skladu s onim što ih zanima i što vole, što im je blisko. Narodne ritmove prihvaćaju mnogo brže i zato su oni toliko popularni”, ističe, dodajući kako je turbofolk posebice popularan u populaciji od 15 do 25 godina, ali i kod starijih.

Interesantan pogled na stanje stvari Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2010. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan_hoee je napisao/la: ›
dok su na metalu i slicnim glupostima ljudi generalno sa dugackim kosama, neuredni, i najčešće pokraj nekakvog praha (vjerojatno praška za pecivo) ili igle.


Ahahaha.. osijek031.com smile joj meni..
E, svatko ima svoje mišLjenje i nekakve predrasude očito i ove rasprave po 88. put stvarno više nemaju smisLa Rolling Eyes

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2010. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › ja cu radje gledati pijane klipane koji se guraju nego polugole djevojcice kojima nije ni mjesto u klubovima takvog sadrzaja..


E pa oprosti molim te, ali nisu svi topla braća kao ti.

Uglavnom , na ovoj temi ima toliko prosera da se praktički suvišno uopće i upuštati u bilo kakvu raspravu.


hahahahaha e ovo sam i ja htio komentirati, ali rekoh si, bolje necu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.12.2010. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): ›
ivan_hoee je napisao/la: ›
dok su na metalu i slicnim glupostima ljudi generalno sa dugackim kosama, neuredni, i najčešće pokraj nekakvog praha (vjerojatno praška za pecivo) ili igle.


Ahahaha.. osijek031.com smile joj meni..
E, svatko ima svoje mišLjenje i nekakve predrasude očito i ove rasprave po 88. put stvarno više nemaju smisLa Rolling Eyes


baš to, osječki metalci su po meni zabrinjavajuće nezainteresirani za drogu kad smo kod toga... jedini prah pored njih može biti eventualno perut Laughing Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cura_sa_kvarta
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto ja u prolazu..pa čitam mal tak članke i komentaree... pa reko da se i ja izjasnim.. osobno slušam cajkee ali nemam ništa protiv drugih vrsta glazbe.. slažem se da je žalosno gledati onee polugole klinkee sa štiklamaa ajmee centimetara i šta ti ja znam..al to je njihov izbor i njihova stvar .. a to da su cajkee izvor sranjaa.. NISU CAJKE NEG JE ALKOHOL.. i starije osobe normalno izadju na cajke popiju, zabave se i odu kuc.. a oni koji prave probleme su klinci za koje ja neznam sta uopce traze vani poslije 22, 23 sataa.. i uostalom neznam koji krc rade oni zastitari na ulazima kad djevojcice od 14 g.. bez beda udju.. a onee MANGE loču ko kretenii..pa to treba naluupat da se mal preispitaju..
SAMO JE NAJŽALOSNIJE ŠTO ODAVDJE ZNAM OSOBE KOJE SLUŠAJU CAJKE, A KOMENTIRALE SU OVAJ ČLANAK I PLJUVALE PO NJIMA SAMO KAKO BI ISPALE KUL MEĐU ONIMA KOJI IH NE SLUŠAJU.. A SKUPA SAMNOM ĆE ZA VIKEND IĆI VAN I RAZBACAT ĆE SE NA NJIH KAO PO OBIČAJU. SAMO DOKAZ DA SE OSOBE BOJE TUĐIH MIŠLJENJA, DA NEMAJU SVOJE.
svako sebi bira što njemu odgovaraa.. al isto tako ne treba pljuvati ni po jednoj vrsti glazbe..
i u ovom gradu ima mjesta za svaku osobuu da se zabavii nije istina da nema..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan_hoee
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2010. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la: ›
ivan_hoee je napisao/la: ›
dok su na metalu i slicnim glupostima ljudi generalno sa dugackim kosama, neuredni, i najčešće pokraj nekakvog praha (vjerojatno praška za pecivo) ili igle.


Ahahaha.. osijek031.com smile joj meni..
E, svatko ima svoje mišLjenje i nekakve predrasude očito i ove rasprave po 88. put stvarno više nemaju smisLa Rolling Eyes


ne izvlaci moje recenica iz konteksta molio bih!! i mislim da nisam pogrjesio nimalo ovom recenicom, vidis, ja kao neki laik prema jebenom metalu imam takav osjecaj, onda je moguce da se ljudi i prevare u vezi cajki kad govore na temelju jedne drolje u minjaku koja kleči na sred birtije i riga, kao vase metalke ne rigaju? nek si operu kosu smrdljivu. maaa, aj me nemoj sekirat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
echoes
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2010. 0:29 
Naslov:  Re: Cajke u baroknoj Tvrđi: Nekad su glazbom mijenjali svijet, danas si samo žele ugoditi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2010. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan_hoee je napisao/la (Pogledaj post): › ne izvlaci moje recenica iz konteksta molio bih!! i mislim da nisam pogrjesio nimalo ovom recenicom, vidis, ja kao neki laik prema jebenom metalu imam takav osjecaj, onda je moguce da se ljudi i prevare u vezi cajki kad govore na temelju jedne drolje u minjaku koja kleči na sred birtije i riga, kao vase metalke ne rigaju? nek si operu kosu smrdljivu. maaa, aj me nemoj sekirat.


tvoj osjecaj koji kao laik imaš prema jebenom metalu se službeno naziva predrasudom.. a tvoja predrasuda prema jebenom metalu se zasniva, ne na onome što si vidio (znam da nisi vidio, jer ja, kao bivši metalčić sa par godina staža u najcrnjim dubinama pakla nisam nikada vidio, a ti si laik), nego na onome što ti srcu drago da si zamišlja.. dok se eto moja i opcenito univerzalna predrasuda o cajkama zasniva na nečemu što se redovito može vidjeti svakog čet/pet/šest na dobro znanim lokacijama u količinama vecim od jedne drolje..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: