Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.12.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DrugsBunny je napisao/la: ›
chosen je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi smo država kakvu smo sudeći po ovim izborima sami napravili...svi seremo preko interneta iz svojih domova kako nam ništa neodgovara kako je loše stanje u hrvatskoj...gledamo to na vijestima čitamo okolo...svima nam je loše i najgore od svega loše nam je radi HDZ-a...još gore ovo sa sanaderom se dogodi i dokaže se da je to izvor mita i korupcije...i onda hrvati odu i glasaju za HDZ...ma znaš šta..
MARŠ U 3 PIČKE MATERINE I HRVATSKA I HRVATI!
sramota me što sma hrvat radi ovoga...sramota me što sam se rodio u ovoj usranoj državi ....

iskreno drago mi je na neki način što je hdz pobijedio i što se mene tiče dabogh da do kraja života radili za 2000kn sa doživotnim kredirtima i da nakraju crknete od gladi jel nemate ni 5 kuna u džepu retardirani sljepi jadni konji oni!

zbilja svaka nacija ima vladu onakvom kakvom ju zaslužuje....


Ja iskreno mislim da je sva mržnja usmjerena prema HDZ-u isključivo stvar popularne kulture.
Drugim riječima, kladio bih se da 90% ljudi (ako ne i više) su mrzitelji HDZ-a jer je to sada trenutno "in".
To je ono - mrzim HDZ i gledam 1001 noć.
A sva argumentirana raspravljanja se svode na dubokoumne riječi poput "lopovi", "ubojice", "silovatelji", itd. itd.
No dobro, proći će to sve eventualno, kao što su prošli i Gotovčevi Very Happy


da tako je mrzimo hdz jel je to sad in?
Ne ozbiljno nakon što si ovo napisao kako možeš spavati po noći? te nije sramota kolliko si retardiran sad ispao osijek031.com smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DrugsBunny
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
da tako je mrzimo hdz jel je to sad in?
Ne ozbiljno nakon što si ovo napisao kako možeš spavati po noći? te nije sramota kolliko si retardiran sad ispao osijek031.com smile

Čuj, ja se bar nemoram koristit primitivnim izrazima kao ti kad pričam s nekim.
Nemam ja ništa protiv mržnje prema HDZ-u (čak me baš i boli briga), ali pomalo postajete svi vi dosadni. Sada ste svi kao prosvijećeni intelektualci jer mrzite vodeću stranku u državi, moš mislit.
Na jeftine načine skupljaš bodove Very Happy (ne samo ti nego i ostali "mrzitelji").

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
Bubala i ostalih glavašoida (Felt, oprosti što rabim tvoj termin)


Nema razloga za ispriku. U Osijeku smo već uspjeli udomaćiti jedan termin za Hsp-ovce - mutanti (Z. Kramarić), a možda bi bilo zgodno i ulizice ratnom zločincu iz Hdssb-a nazvati jednim prepoznatljivim nazivom, prepoznajnicom, brendom, pa neka to bude i glavašoidi (termin je u stvari posve neoriginalan).

U svakom slučaju, ljudi ne trebaju zaboraviti na činjenicu da Hdz ima 200-400 tisuća članova (ovisno o interpretaciji), i da je na vlasti 20 godina, u kojima je opljačkao državu, zaposlio sve svoje članove i širu im obitelj, ili ih umirovio, od istaknutijih članova napravio tajkune (evo, u zadnje vrijeme, Mamić, Ježić, itd.), i da još uvijek vlada većim dijelom zemlje odnosno jedinica lokalne samouprave, pa i preko svojeg nusprodukta i lažnog protivnika Hdssb-a. Hdz će uvijek dobivati određen broj glasova, jer i zatvorenici imaju pravo glasati (a što tek reći za državnu upravu i državne firme, u kojima Hdz-ovci rade).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi, vidi, kakvi se sve izrazi i prostačenje ovdje dozvoljava, a kada nešto istinito napišeš onda dežurni cenzori krenu u akciju.

Vidi se da Osijek HRVATSKI diše, a za sve ljubitelje Bibe Ćupurdije udane Borzan i kojekakvih stanimirovića (kao ovaj gore) imam samo jednu poruku: odite na jedan od mostova i bacite se u Dravu.

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GrgaZlatoper je napisao/la: ›
Vidi, vidi, kakvi se sve izrazi i prostačenje ovdje dozvoljava, a kada nešto istinito napišeš onda dežurni cenzori krenu u akciju.

Vidi se da Osijek HRVATSKI diše, a za sve ljubitelje Bibe Ćupurdije udane Borzan i kojekakvih stanimirovića (kao ovaj gore) imam samo jednu poruku: odite na jedan od mostova i bacite se u Dravu.

Do sada si već mogao shvatiti da se i istina može napisati bez vrijeđanja i omalovažavanja. Tako napisanu istinu ne cenzuriraju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kontra_Uvijek
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2010. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek ja malo vama neš napišem....
na izbore su izišli članovi hdz-a kojih ima više od hdssbeovih članova u osijeku... u biti na izbore su išli samo članovi stranaka što se i vidi po postotku izlazaka na izbore.
iako su ovo nevažni izbori, lokalni i državni će odraditi svoje, i poslat određene u remetinec a neke počastit s foteljom na 4 godine i tako u krug... a vi nabiguzi možete i dalje samo forumat i komentirat tu na forumima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]

Sve je rečeno u naslovu, slab odaziv, a u HDZ u izgleda izašlo svo članstvo. Ne čini mi se da će netko s njima koalirati, tako da je to pirova pobjeda, a potrošili su hrpu love, zbrojimo, mobitele, fixne telefone, sms ove,plakate,letke... i dobijemo zbir skromni rezultat, negdje oko 3500 glasova za GČ koje neće kontrolirati jer nemaju koalicijskog partnera sa dovoljno jakim želucem a većinu imaju mislim u 2 MO tak da neznam jel pita skuplja od tepsije...no sve će vrijeme pokazati. Uvjeren sam da taj izborni rezultat nikada u Osijeku neće ponoviti jer čini se da uhićenja neće stati samo na Ivi. Imat će idući sabor stranke u Remetincu.

Stvarno ne razumijem tu ljudsku pohlepu koja ih je dovela tu gdje jesu, a sve nas osiromašila. Defiitivno bi se pokrio ušima da mi stranka ima takav rejting, nešto u glavama glasača ne štima.


Neki u Remetincu, neki u Zenici.


Mentalni sklop ljudi koji glasuju za ove opcije je vrlo upitan. Ustvari nije upitan, zna se kakav je

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GrgaZlatoper je napisao/la (Pogledaj post): › Vidi, vidi, kakvi se sve izrazi i prostačenje ovdje dozvoljava, a kada nešto istinito napišeš onda dežurni cenzori krenu u akciju.

Vidi se da Osijek HRVATSKI diše, a za sve ljubitelje Bibe Ćupurdije udane Borzan i kojekakvih stanimirovića (kao ovaj gore) imam samo jednu poruku: odite na jedan od mostova i bacite se u Dravu.


Želiš li možda reći da svi mi koji smo politički lijevo nismo domoljubi i trebamo se baciti u Dravu? A ako tebi znači HRVATSKI disati to da trebamo glasovati i podržavati one koji su opljačkali državu, onda sam uistinu PROTUHRVATSKI raspoložen. Ne smatraš valjda da su optužbe protiv HDZ-a i njegovih bivših članova izmišljene od strane SDP-a, komunista, jugonostalgičara i ne znam više koji su neprijatelji? Ne kažem da su ovi iz SDP-a nešto bolji, oni su socijaldemokrati koliko sam ja fašist, ali čisto me zanima koja je tvoja motivacija za tu tvoju poruku o bacanju u Dravu (uzgred budi rečeno, prije tvoje poruke govoriš protiv cenzure i onih koji vrijeđaju -uočavaš li ironiju?).
I ovo što je netko govorio o građanskom i liberalnom Osijeku 90-ih - možda i građani jesu bili liberalno raspoloženi, ali je Kramarić s ekipom uništio ovaj grad i HSLS se tu dugo neće vratiti na vlast, a, naravno, uništavanju ugleda HSLS-a (koji je nekad uistinu imao prave ljude - Budiša, pokojni Gotovac) pridonijela je i ekipa koja je otišla nedavno - Adlešićka, Čehok - svojom politikom - koalirat ću s bilo kime samo da se uhljebim. Zasad mi se ovaj Darinko Kosor čini ok, ali vidjet ćemo hoće li biti nešto od njega ili će postati novi Milanović.
I,dajte, ljudi, okanite se svojih osnovnih političkih povjerenja i ponekad dajte glas stranci koja nije vaše političke orijentacije, pod uvjetom da ima kvalitetne ljude i može napraviti promjene nabolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: