Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 16:39 
Naslov:  Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odaziv na jučerašnje izbore za vijeća gradskih četvrti i mjesnih odbora Grada Osijeka bio je očekivano slab. Na 42 biračka mjesta u 15 odbora i četvrti izišlo je nešto više od 14 posto građana, odnosno od 102.620 birača glasovalo je njih 14.585. Povjerenstvo je danas objavilo privremene rezultate i sada počinje teći 48-satni rok za podnošenje prigovora. Zbirni rezultati pokazuju kako je najviše glasova osvojio HDZ, za kojega je glasovalo 26,10 posto građana. Drugi je HDSSB s 22,13 posto, a treća koalicija SDP-HSLS sa 11,40 posto. Pretočeno u mandate, HDZ osvaja 44, HDSSB 34, a HSP 13. Nakon isteka roka za prigovore trebaju se konstituirati vijeća mjesnih odbora, odnosno gradskih četvrti, a za to je predviđen rok od 30 dana koji počinje teći danom objave rezultata.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Betlehemsko svijetlo iz Beča u Osijek
- Aquapark na Copacabani
- Nova tzv. smeđa signalizacija



Osječka televizija - Vijesti, 13.12.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.12.2010. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BRAVO HRVATI dostigli ste najveći mogući rank u svijetu što se tiče retardiranih budala koje nikad neuče na graškama....

nema spasa ovoj državi...mito i korupcija all over again...a tako nam i treba jel tek sad nakon ovih izbora vidim koliko hrvati su zaslužili ovakvo stanje.....crkli dabog da svi od prvog do zadnjeg....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unLog!c
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

WOOO HOOO.. ajmo jovo nanovo ! xD

jadni smo u pičku materinu xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.12.2010. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma mi smo država kakvu smo sudeći po ovim izborima sami napravili...svi seremo preko interneta iz svojih domova kako nam ništa neodgovara kako je loše stanje u hrvatskoj...gledamo to na vijestima čitamo okolo...svima nam je loše i najgore od svega loše nam je radi HDZ-a...još gore ovo sa sanaderom se dogodi i dokaže se da je to izvor mita i korupcije...i onda hrvati odu i glasaju za HDZ...ma znaš šta..
MARŠ U 3 PIČKE MATERINE I HRVATSKA I HRVATI!
sramota me što sma hrvat radi ovoga...sramota me što sam se rodio u ovoj usranoj državi ....

iskreno drago mi je na neki način što je hdz pobijedio i što se mene tiče dabogh da do kraja života radili za 2000kn sa doživotnim kredirtima i da nakraju crknete od gladi jel nemate ni 5 kuna u džepu retardirani sljepi jadni konji oni!

zbilja svaka nacija ima vladu onakvom kakvom ju zaslužuje....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komentator031
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]

Sve je rečeno u naslovu, slab odaziv, a u HDZ u izgleda izašlo svo članstvo. Ne čini mi se da će netko s njima koalirati, tako da je to pirova pobjeda, a potrošili su hrpu love, zbrojimo, mobitele, fixne telefone, sms ove,plakate,letke... i dobijemo zbir skromni rezultat, negdje oko 3500 glasova za GČ koje neće kontrolirati jer nemaju koalicijskog partnera sa dovoljno jakim želucem a većinu imaju mislim u 2 MO tak da neznam jel pita skuplja od tepsije...no sve će vrijeme pokazati. Uvjeren sam da taj izborni rezultat nikada u Osijeku neće ponoviti jer čini se da uhićenja neće stati samo na Ivi. Imat će idući sabor stranke u Remetincu.

Stvarno ne razumijem tu ljudsku pohlepu koja ih je dovela tu gdje jesu, a sve nas osiromašila. Defiitivno bi se pokrio ušima da mi stranka ima takav rejting, nešto u glavama glasača ne štima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2010. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto ljudi neizlaze na izbore? svi seru poslje, a baš me zanima šta bi bilo kad bi svi izašli, opet isti klinac!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar je moguće da Hdz u gradu Osijeku ima više članova od vladajuće stranke, tj. da nisu svi prešli kod vladajućih. Moram priznati da sam iznenađen situacijom.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DrugsBunny
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi smo država kakvu smo sudeći po ovim izborima sami napravili...svi seremo preko interneta iz svojih domova kako nam ništa neodgovara kako je loše stanje u hrvatskoj...gledamo to na vijestima čitamo okolo...svima nam je loše i najgore od svega loše nam je radi HDZ-a...još gore ovo sa sanaderom se dogodi i dokaže se da je to izvor mita i korupcije...i onda hrvati odu i glasaju za HDZ...ma znaš šta..
MARŠ U 3 PIČKE MATERINE I HRVATSKA I HRVATI!
sramota me što sma hrvat radi ovoga...sramota me što sam se rodio u ovoj usranoj državi ....

iskreno drago mi je na neki način što je hdz pobijedio i što se mene tiče dabogh da do kraja života radili za 2000kn sa doživotnim kredirtima i da nakraju crknete od gladi jel nemate ni 5 kuna u džepu retardirani sljepi jadni konji oni!

zbilja svaka nacija ima vladu onakvom kakvom ju zaslužuje....


Ja iskreno mislim da je sva mržnja usmjerena prema HDZ-u isključivo stvar popularne kulture.
Drugim riječima, kladio bih se da 90% ljudi (ako ne i više) su mrzitelji HDZ-a jer je to sada trenutno "in".
To je ono - mrzim HDZ i gledam 1001 noć.
A sva argumentirana raspravljanja se svode na dubokoumne riječi poput "lopovi", "ubojice", "silovatelji", itd. itd.
No dobro, proći će to sve eventualno, kao što su prošli i Gotovčevi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.12.2010. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spremačica je napisao/la: ›
A zašto ljudi neizlaze na izbore? svi seru poslje, a baš me zanima šta bi bilo kad bi svi izašli, opet isti klinac!


slažem se!mislim da ljudi misle da njihov glas nije bitan,da neće ništ promijeniti!al kad bi svi izašli nebi se ovkva stvari dešavale,da pobijedi onaj koji ima najviše članova!a budimo realni,ima!koliko je sam ljudi adz zaposlio i koji zbog posla moraju glasati za njih,nemaju izbora!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 23:05 
Naslov:  Re: Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Običnog čovjeka ne zanima politika, kao što ni politiku ne zanima običan čovjek.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la (Pogledaj post): › Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]

Sve je rečeno u naslovu, slab odaziv, a u HDZ u izgleda izašlo svo članstvo. Ne čini mi se da će netko s njima koalirati, tako da je to pirova pobjeda, a potrošili su hrpu love, zbrojimo, mobitele, fixne telefone, sms ove,plakate,letke... i dobijemo zbir skromni rezultat, negdje oko 3500 glasova za GČ koje neće kontrolirati jer nemaju koalicijskog partnera sa dovoljno jakim želucem a većinu imaju mislim u 2 MO tak da neznam jel pita skuplja od tepsije...no sve će vrijeme pokazati. Uvjeren sam da taj izborni rezultat nikada u Osijeku neće ponoviti jer čini se da uhićenja neće stati samo na Ivi. Imat će idući sabor stranke u Remetincu.

Stvarno ne razumijem tu ljudsku pohlepu koja ih je dovela tu gdje jesu, a sve nas osiromašila. Defiitivno bi se pokrio ušima da mi stranka ima takav rejting, nešto u glavama glasača ne štima.


Neki u Remetincu, neki u Zenici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kondor
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 8:54 
Naslov:  Re: Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao što već rekoh opet ponavljam. gdje je onaj moj Osijek u koji nikad nisu mogli prismrditi hdzovci glavaševi, od muke nije znao koga više da kandidira al u Osijeku ta opcija koju danas predstavlja hdz, hdssb i hsp nije nikad dobivala više od 30posto zajedno, jer je Osijek bio napredna sredina čak i 90tih a šta je ovo danas. Gdje ste moji Osječani trgnite se dokle će nam grad voditi lopovi hdzovski ili ovi klimavci kojima se upravlja iz zeničkog zatvora a za đapića svi znamo šta je napravio u našem gradu i koliko ga je zadužio. Jel nema neke europske opcije koja može povući ovaj grad da ne ostane vukojebina iz koje svaki mladi obrazovan čovjek želi pobjeći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 10:04 
Naslov:  Re: Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kondor je napisao/la (Pogledaj post): › kao što već rekoh opet ponavljam. gdje je onaj moj Osijek u koji nikad nisu mogli prismrditi hdzovci glavaševi, od muke nije znao koga više da kandidira al u Osijeku ta opcija koju danas predstavlja hdz, hdssb i hsp nije nikad dobivala više od 30posto zajedno, jer je Osijek bio napredna sredina čak i 90tih a šta je ovo danas. Gdje ste moji Osječani trgnite se dokle će nam grad voditi lopovi hdzovski ili ovi klimavci kojima se upravlja iz zeničkog zatvora a za đapića svi znamo šta je napravio u našem gradu i koliko ga je zadužio. Jel nema neke europske opcije koja može povući ovaj grad da ne ostane vukojebina iz koje svaki mladi obrazovan čovjek želi pobjeći

Ja bih rekao da je 'građanski' Osijek kojega nostalgično prizivaš postao isuviše inertan i rezigniran, kao da zazire od politike. Ako realno sagledamo vladavinu liberala u 90-ima, vidjet ćemo da nam nije donijela puno dobroga, čak i ako u obzir uzmemo otegotnu okolnost tada ratom iscrpljenoga grada. Mnogi protagonisti tadašnje vlasti (Kramer, Benašić, Bučević, Bajto...), koji su se usput rečeno debelo materijalno okoristili, sada su politički irelevantni, kao uostalom i njihova stranka.
S druge strane, jedan SDP, trenutno po rejtingu vodeća stranka u Hrvatskoj, kroz sve ovo vrijeme nije uspjela u Osijeku isprofilirati jednog kvalitetnog političara koji bi privukao upravo glasače lijevog centra. Vrdoljak, u jednom trenutku sigurno vodeći političar lijevog centra u gradu, se definitivno iskompromitirao svojim konformističkim odnosom spram Bubala i ostalih glavašoida (Felt, oprosti što rabim tvoj termin), što bi Ilija Čvorović rekao - 'za male pare se prodao'. U tom odnosu snaga, možda nas i ne treba čuditi dezorjentiranost i neodlučnost birača. Jer kako drugačije objasniti trijumf nikad ozloglašenijeg HDZ-a, pa makar to bilo i na ovim marginalnim 'uličnim' izborima. Kao što si već objasnio, HDZ nije mogao prismrditi vlasti u gradu čak ni u ono trijumfalno, poslijeratno vrijeme.
Nažalost, ja također spadam u onu grupu ljudi koja samo serenda i pametuje po forumu, a ništa ne poduzima. Za početak bih mogao ponovo početi izlaziti na izbore. Ali pobogu za koga glasovati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 10:51 
Naslov:  Re: Slab odaziv na izbore, pobjednik HDZ [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glasaći su odlično prepoznali političke prevarante. To su oni kojima su na izborima dali najviše glasova.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E a totalno je bzvze pričat o rezultatima ovih izbora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: