Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mjesni izbori 2010: Potpuni privremeni i neslužbeni rezultati [23:15h]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
porezni obveznik je napisao/la (Pogledaj post): › Prije 4g na ovim izborima ako se ne varam izašlo je 30% birača.,a ove izgleda negdje oko 15%. Trebaju se zapitati što ovo znači kada vam mizeran broj ljudi izdađe na izbore koji nisu toliko ne važni koliko svi misle, i istina je da malo ljudi znalo za izbore, a razlog je što ljudi nisu dobivali pozive kući od strane gip- a ili već tko je za to zadužen, a navodno da izlaze samo članovi i simpatizeri jedne stranke, to sam čuo od nekolicine ljudi, ako je ne istina ispričavam se onima koji se prepoznaju u tome.


U pravu si! Gradska vlast nije građanima Osijeka poslala pozive za izlazak na izbore i popis mjesta gdje mogu glasati, vec je to poslala samo clanovima svoje stranke, sto je sramotno,bezobrazno i prljavo!!


pa jel te tolko boli taj postotak HSP-a da takve laži pričaš? Odakel ti ta inf?

Ova izlaznost je nažalost normalna za ovakve izbore a samo je prošli puta iznimno u Osijeku bilo puno izažlih(30%) jer je bila ratnička atmosfera u gradu.
Ovi izbori pokazuju da HDZ ima dobru logistiku ali i da su SDP birači kao Zoky a mozda i Bilja čini svoje.
Btw. nedavno u dubrvniku bili ovakvi izbori:

U svih osam gradskih kotareva i 17 mjesnih odbora na području grada Dubrovnika, koalicija HDZ-HSS dobila je 129 mandata, koalicija SDP-HNS-HSU 38 mandata, a sve nezavisne liste 40 mandata.

Od ukupno 43.233 birača na području grada Dubrovnika glasovao je 4.761 birač ili 11,8 posto biračkog tijela.



Dakle i tamo uvjerljiv poraz SDP a mislim da je na parlamentarnim to nemoguće jer ovi ljudi bi glasali za HDZ i da se ta stranka ugasi.

Zoky zamisli se malo jer ne smiješ prokockat i drugu šansu!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
porezni obveznik je napisao/la (Pogledaj post): › Prije 4g na ovim izborima ako se ne varam izašlo je 30% birača.,a ove izgleda negdje oko 15%. Trebaju se zapitati što ovo znači kada vam mizeran broj ljudi izdađe na izbore koji nisu toliko ne važni koliko svi misle, i istina je da malo ljudi znalo za izbore, a razlog je što ljudi nisu dobivali pozive kući od strane gip- a ili već tko je za to zadužen, a navodno da izlaze samo članovi i simpatizeri jedne stranke, to sam čuo od nekolicine ljudi, ako je ne istina ispričavam se onima koji se prepoznaju u tome.


U pravu si! Gradska vlast nije građanima Osijeka poslala pozive za izlazak na izbore i popis mjesta gdje mogu glasati, vec je to poslala samo clanovima svoje stranke, sto je sramotno,bezobrazno i prljavo!!


pa jel te tolko boli taj postotak HSP-a da takve laži pričaš? Odakel ti ta inf?

Ova izlaznost je nažalost normalna za ovakve izbore a samo je prošli puta iznimno u Osijeku bilo puno izažlih(30%) jer je bila ratnička atmosfera u gradu.
Ovi izbori pokazuju da HDZ ima dobru logistiku ali i da su SDP birači kao Zoky a mozda i Bilja čini svoje.
Btw. nedavno u dubrvniku bili ovakvi izbori:

U svih osam gradskih kotareva i 17 mjesnih odbora na području grada Dubrovnika, koalicija HDZ-HSS dobila je 129 mandata, koalicija SDP-HNS-HSU 38 mandata, a sve nezavisne liste 40 mandata.

Od ukupno 43.233 birača na području grada Dubrovnika glasovao je 4.761 birač ili 11,8 posto biračkog tijela.



Dakle i tamo uvjerljiv poraz SDP a mislim da je na parlamentarnim to nemoguće jer ovi ljudi bi glasali za HDZ i da se ta stranka ugasi.

Zoky zamisli se malo jer ne smiješ prokockat i drugu šansu!


Tako su mi rekli clanovi tvoje stranke! znaci clanovi hdssba su dobili poziv a ostali gradani ne!

DOKAZI SUPROTNO!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.12.2010. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Izuzetno mi je drago sto hdssb nije dobio ove izbore, sto ih je bas Hdz sjebo iz razloga sto je hdssb napravio sve da dobiju izbore(nepozivanje građana grada Osijeka na izbore, neobjavljivanje mjesta birackih odbora te pozivom na izbore samo clanovima stranke)


neka,tako im i treba!mislim da lagano počinju tonuti!samo je žalosno taj broj ljudi koji su izašli!
a mislim da je adz povukao sve svoje članove,njihove obitelji pa čak i zaposlenike državnih firmi koji su morali glasati za adz!
al da je ovo početak kraja hdssba,je bome!učiniti toliko da bi što manje nestranačkog tijela izašlo na izbore i ovako izgubiti!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›


Tako su mi rekli clanovi tvoje stranke! znaci clanovi hdssba su dobili poziv a ostali gradani ne!

DOKAZI SUPROTNO!


ti pričaš da je gradska vlast slala neke pozive ?? pa daj dokaz. nek ti članovi hdssb-a daju . sigurno ima neki član a da nije lojalan pa ti može dati taj poziv GRADSKE VLASTI Smile.

AL bolje da malo prokomentiraš rezultat HSP-a a ne HDSSB -a Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›


Tako su mi rekli clanovi tvoje stranke! znaci clanovi hdssba su dobili poziv a ostali gradani ne!

DOKAZI SUPROTNO!


ti pričaš da je gradska vlast slala neke pozive ?? pa daj dokaz. nek ti članovi hdssb-a daju . sigurno ima neki član a da nije lojalan pa ti može dati taj poziv GRADSKE VLASTI Smile.

AL bolje da malo prokomentiraš rezultat HSP-a a ne HDSSB -a Smile


pokusat cu, al nebitno sad to. Odgovori zasto gradska vlast nije poslala poziv građanima da izadu na izbore sa popisom mjesta birackih odbora?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ dobio najviše glasova ali ne znam baš da je i osvojio izbore jer biti će tu vjerovatno više koalicija protiv njih nego sa njima ali zapravo u tim mjesnim odborima i vijećima GČ obično se sve odluke donesu jednoglasno


Zadnja promjena: centurion; 12.12.2010. 23:59; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:57 
Naslov:  Re: Mjesni izbori 2010: Potpuni privremeni i neslužbeni rezultati [23:15h]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Narod se osilio. Hoće mijenjati one koje je izabrao.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj bratić je član HDSSB-a i danas oko 14 sati smo bili na kavi i njemu zvoni mobitel. Kaže mi zovu ga ljudi iz stranke da ga upozore da ne zaboravi glasati, iako je to namjeravao učiniti kasnije jer se trenutno nije nalazio u svojoj gradskoj četvrti. Navečer me nazove i kaže mi da su ga tri puta zvali do 18 sati da ga obavijeste da nije glasovao, na što je totalno zamračio otišao i dao svoj glas HDZ-u. I sam kaže da takvu ciganiju nije očekivao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›


Tako su mi rekli clanovi tvoje stranke! znaci clanovi hdssba su dobili poziv a ostali gradani ne!

DOKAZI SUPROTNO!


ti pričaš da je gradska vlast slala neke pozive ?? pa daj dokaz. nek ti članovi hdssb-a daju . sigurno ima neki član a da nije lojalan pa ti može dati taj poziv GRADSKE VLASTI Smile.

AL bolje da malo prokomentiraš rezultat HSP-a a ne HDSSB -a Smile


kao i uvijek ... šef je smislio kako da napravi a da ne bude on kriv ...

meni u poštanski sandučić stiglo što su sve iz moje GČ obećali i napravili ... sam me zanima tko je platio letak?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je letak stranke. Dino bno priča o pozivu gradske vlasti

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › To je letak stranke. Dino bno priča o pozivu gradske vlasti


dino lupeta ... i miješa pojmove ... sam bi još trebalo potrošiti dodatnih parstotisuća kuna na pozive gospodi da izađu na izbore ...

na ovom što sam ja dobio nigdje ne piše HDSSB ... već samo potpisi gmajnića i završkog ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je glasnik gradske četvrti gornji grad. izašao mislim već 7. broj Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bavaria je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › To je letak stranke. Dino bno priča o pozivu gradske vlasti


dino lupeta ... i miješa pojmove ... sam bi još trebalo potrošiti dodatnih parstotisuća kuna na pozive gospodi da izađu na izbore ...

na ovom što sam ja dobio nigdje ne piše HDSSB ... već samo potpisi gmajnića i završkog ...


ne znas o cemu pricam, ne lupetaj.
i dalje cekam odgovor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
To je glasnik gradske četvrti gornji grad. izašao mislim već 7. broj Smile


ha ha haha ... a nije mogo izać recimo sutra ... neg baš dan pred izbore i to s popisom sveg što je napravljeno ...

osim toga i gle čuda ... niti jedan broj nisam dobio u pošt. sanduče do ovog ...

jaaaaaaaaaaaoooooj

učlanit ću se u adeze ... sam da vas rasteran ... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Gradska vlast nije građanima Osijeka poslala pozive za izlazak na izbore i popis mjesta gdje mogu glasati, vec je to poslala samo clanovima svoje stranke, sto je sramotno,bezobrazno i prljavo!!


dobro ne lupetaš, nego reci ti meni koja je to stranka Gradska vlast? kad pišeš da je poslala svojim članovima poziv?
i dalje ne kužim kako je to gradska vlast poslala? službeno sa žigom Gradske vlasti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: